Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

niestety nie mam fotek :( a dzis w dodatku jakiś h*j zarysował mi przedni zderzak tak aż dziura jest:/

jak bym dorwał takiego to bym mu nogi z d*py powyrywał[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:29_________________________________________________No to już chłopaki w Kurowie w piątek robią spota. CYSIEK przyjeżdżaj!!!

yyy paput mamy wtedy na popołudnie do pracy :D

kurna to bierz wolne :decayed:

a tak serio to jakiś termin można by ustalic na spota u nas

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ano można by :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kuźwa śnieg pada :evil:

Zaskoczyła mnie zima :decayed:

Opublikowano

Zaskoczyła mnie zima :decayed:

rozjeb@łeś lampy? :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Zaskoczyła mnie zima :decayed:

rozjeb@łeś lampy? :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Zaskoczyła mnie zima :decayed:

rozjeb@łeś lampy? :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

ja pertole ale szyder :decayed:

szukam opon zimowych za ćwierć darmo :naughty::decayed:

Opublikowano

mam 15ki zimowe na stali

Opublikowano
  • Autor

mam 15ki zimowe na stali

same opony mnie interesują :gwizdanie: stal mam

w jakim stanie?

Opublikowano
  • Autor

Stan jest bardzo ok :good: [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 00:21_________________________________________________Pozycja 17

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165963.msg1913163#msg1913163

z którego roku?
Opublikowano

2004, 3 lata lezą nie uzywane

Opublikowano

2004, 3 lata lezą nie uzywane

w takiej zimówce to ja bym się bał nawet babuni kwiatków zasadzić :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

2004, 3 lata lezą nie uzywane

u to trochę guma już pewnie straciła, i pęknięcia mogą być :(, ile byś liczył za same oponki?

Opublikowano

2004, 3 lata lezą nie uzywane

w takiej zimówce to ja bym się bał nawet babuni kwiatków zasadzić :tongue4:

nie sap :polew:

Mam u siebie obecnie z 2004r załozone

2004, 3 lata lezą nie uzywane

u to trochę guma już pewnie straciła, i pęknięcia mogą być :(, ile byś liczył za same oponki?

hmm a sam sciagniesz z felg :mysli: na felgach chciałem za 500 puścić tu na miejscu
Opublikowano

Jak coś ja mam lepsze ale muszę sprawdzić rocznik i stan, bo od 2 sezonów leżą u babuni w stodole... kwiatki się nie przyjęły :thumbdown::decayed:

Opublikowano

Jak coś ja mam lepsze ale muszę sprawdzić rocznik i stan, bo od 2 sezonów leżą u babuni w stodole... kwiatki się nie przyjęły :thumbdown::decayed:

Na twoja jazde to będzie pewnie ze 4mm bieżnika :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

2004, 3 lata lezą nie uzywane

w takiej zimówce to ja bym się bał nawet babuni kwiatków zasadzić :tongue4:

nie sap :polew:

Mam u siebie obecnie z 2004r załozone

2004, 3 lata lezą nie uzywane

u to trochę guma już pewnie straciła, i pęknięcia mogą być :(, ile byś liczył za same oponki?

hmm a sam sciagniesz z felg :mysli: na felgach chciałem za 500 puścić tu na miejscu

muszę się zastanowić mogę pojechać je przerżucić, napisz jak cena za same oponki by byłą bo identyczne felgi to mam[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 00:34_________________________________________________popękane? są mikropęknięcia?

Opublikowano

Na twoja jazde to będzie pewnie ze 4mm bieżnika :polew: :polew:

nie wiem... bo 4 lata temu kupiłem je używane po milionie przebiegu :decayed: Ale jeździły ładnie :good: W gratisie dorzucę Ci jedną popękaną i jedną z guzem z 99 roku :decayed: dwie pozostałe sa nawet git :mysli:

Opublikowano

2004, 3 lata lezą nie uzywane

w takiej zimówce to ja bym się bał nawet babuni kwiatków zasadzić :tongue4:

nie sap :polew:

Mam u siebie obecnie z 2004r załozone

2004, 3 lata lezą nie uzywane

u to trochę guma już pewnie straciła, i pęknięcia mogą być :(, ile byś liczył za same oponki?

hmm a sam sciagniesz z felg :mysli: na felgach chciałem za 500 puścić tu na miejscu

muszę się zastanowić mogę pojechać je przerżucić, napisz jak cena za same oponki by byłą bo identyczne felgi to mam

noo identycznych to nie masz bo moje powoli rudy wpierdala :decayed: a cena hmm 500- cena 4 stali= wynik :decayed: musze zobaczyć na popularny serwis
Opublikowano

a cena hmm 500- cena 4 stali= wynik :decayed: musze zobaczyć na popularny serwis

500 - cena 4 rudych krzywych stali = 450 :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 00:38_________________________________________________paput ale doj*b@łeś cenę tego suba :sick3: normalnie tragedia, ja swojego nowego kupiłem taniej i o niebo lepszy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.