Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm 350-400 :mysli:

A i nie ma mowy zebym brał w rozliczeniu ten głośnik :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Hmm 350-400 :mysli:

A i nie ma mowy zebym brał w rozliczeniu ten głośnik :polew:

u sporo :tongue4: w rozliczeniu oddam Ci moje stalowe felgi :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 09:43_________________________________________________rafalekx a chcesz kupić głośnik do suba? :polew:

Opublikowano

rafalekx a chcesz kupić głośnik do suba? :polew:

:) sub to takie coś co już ma w sobie głośnik :tongue4: więc nie potrzebuję :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

rafalekx a chcesz kupić głośnik do suba? :polew:

:) sub to takie coś co już ma w sobie głośnik :tongue4: więc nie potrzebuję :tongue4:

dobra głośnik do skrzyni basowej :decayed: a ile taki głośnik jest wart?

Opublikowano

dobra głośnik do skrzyni basowej :decayed: a ile taki głośnik jest wart?

nie mam skrzyni basowej :decayed: ani tuby :decayed: mam zabudowę z głośnikiem basowym :tongue4:

se zobacz na alledrogo :tongue4: Ja za nowy zapłaciłem mniej niż Ty chcesz, a śmiem twierdzić że mój jest lepszy :tongue4: amerykańska dwucewkowa dobrze pykająca bestia :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dobra głośnik do skrzyni basowej :decayed: a ile taki głośnik jest wart?

nie mam skrzyni basowej :decayed: ani tuby :decayed: mam zabudowę z głośnikiem basowym :tongue4:

se zobacz na alledrogo :tongue4: Ja za nowy zapłaciłem mniej niż Ty chcesz, a śmiem twierdzić że mój jest lepszy :tongue4: amerykańska dwucewkowa dobrze pykająca bestia :tongue4:

pewnie koda :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 10:58_________________________________________________ja też mam dwucewkowy głośnik, membrana celulozowo kevlarowa a Twoja pewnie chitynowa z pancerzyków czarnych wdów amerykańskich :polew:

Opublikowano

a pitolicie obydwa sie nadają.... na głośniki montowane w halach marketowych :polew: :polew: :polew: :polew: albo w kosciele :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kowi wklej jaką lepszą fotkę tych opon :cool1:

Opublikowano

ja też mam dwucewkowy głośnik, membrana celulozowo kevlarowa a Twoja pewnie chitynowa z pancerzyków czarnych wdów amerykańskich :polew:

:) moja jest z muszelek murzyńskich dziewic które kochają muzykę i tak się poświęciły :naughty: a jak to się zwie to ch#j Cię wie nie pamiętam :polew:

a pitolicie obydwa sie nadają.... na głośniki montowane w halach marketowych :polew: :polew: :polew: :polew: albo w kosciele :decayed:

Ty się kurfa sam nadajesz na marketowy głośnik :naughty: z ambony też byś wyglądał ciut nie Rydzyk :naughty: W sumie poglądy macie takie same :decayed:

Opublikowano

kowi wklej jaką lepszą fotkę tych opon :cool1:

99967271.th.jpg19836928.th.jpg93011044.th.jpg40185652.th.jpg76460237.th.jpg58041631.th.jpg

Ty się kurfa sam nadajesz na marketowy głośnik :naughty: z ambony też byś wyglądał ciut nie Rydzyk :naughty: W sumie poglądy macie takie same :decayed:

Głosowałem na ciebie w tym roku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Głosowałem na ciebie w tym roku :polew: :polew: :polew:

:mysli: chyba w konkursie na superjedynkę, cz inną telekamerę czy ch#j wi co tam jest :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

9858952a91154a4d.jpg

chłopaki zajęli na miejscówkę :decayed:

Opublikowano

9858952a91154a4d.jpg

chłopaki zajęli na miejscówkę :decayed:

o piardulone jak mogły :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

paput pojedz do Mado(Klikawa) do Kamila ja u niego kupiłem Goodyear Grip 7 2008rok i za dwie dałem 150zł :) oczywiscie 15"

Opublikowano
  • Autor

paput pojedz do Mado(Klikawa) do Kamila ja u niego kupiłem Goodyear Grip 7 2008rok i za dwie dałem 150zł :) oczywiscie 15"

to jakiś Twój znajomy? to ja wezmę od Ciebie te opony :tongue4:

Opublikowano

paput moje dzisiaj sie sprzedały :good:

Opublikowano
  • Autor

paput moje dzisiaj sie sprzedały :good:

za ile?[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:41_________________________________________________i jak był spot?
Opublikowano

paput moje dzisiaj sie sprzedały :good:

za ile?[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:41_________________________________________________i jak był spot?

za tyle ile chciałem :wink4: bez zbędnego gadania :good:

Na spocie ja nie byłem, miałem projekt na głowie i misje andrzejkową :wink4:

Jeśli cos było to pewnie fotki też będą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a kto był? dwa sedany?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.