Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja to nie wiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:21_________________________________________________Dobra ide spac bo jutro do tej wawy z samego rana :gwizdanie:

:hi:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja to nie wiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:21_________________________________________________Dobra ide spac bo jutro do tej wawy z samego rana :gwizdanie:

:hi:

:thumbdown:
Opublikowano

Mam na handel 5szt ori alufelg 15" z oponami zimowymi Fulda Cristal 195/65

Opublikowano
  • Autor

Mam na handel 5szt ori alufelg 15" z oponami zimowymi Fulda Cristal 195/65

a same opony sprzedajesz? :polew:

Opublikowano

ja już mam 1 odśnieżanie za sobą bo nie dało rady do garażu wbić

zdjcie0061o.jpg

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

ja już mam 1 odśnieżanie za sobą bo nie dało rady do garażu wbić

zdjcie0061o.jpg

no nieźle

Ja własnie widziałem jak oski wypychali, sniegu jest juz w h*j

Lada chwila zamawiam felgi :kox: i opony nowe jak przyjdą to tescik :decayed:

Opublikowano

Twoje Quattro by się przedarło, ciekawe ile jeszcze dosypie :mysli:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Twoje Quattro by się przedarło, ciekawe ile jeszcze dosypie :mysli:

no 30cm miało być u nas i pewnie bedzie

Ja jeszcze swoim nie jeżdziłem po tym sniegu narazie siedziałem i myślałem jakie felgi brać i już zdecydowałem, będzie koox :kox:

Opublikowano

u mnie to już jest ze 30 cm :confused4: nie będzie jazdy

to jeszcze na letnich śmigasz?

Opublikowano

nie jezdze na zimówkach, ale kupuje nowe, przejechałem sie z kolegą na nowych róznica w h*j :kox:

Opublikowano

a to te Twoje dużo maja lat?

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

a to te Twoje dużo maja lat?

38/04 wiec troche stare, a tym bardziej ze to Q rozpedzic bardzo łatwo na śliskim ale pózniej go wychamować :gwizdanie: wiec szarpne sie w tym roku, taki rozmiar ze nawet do kolejnego auta będe mógł przełozyć te koła :wink4:

Opublikowano

może by jakiegoś spota wykombinował, trzeba zobaczyć co reszta napisze

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

może by jakiegoś spota wykombinował, trzeba zobaczyć co reszta napisze

paput zimówek nie kupił to teraz MZK jeżdzi po puławach to i ze spotem będzie ciezko :polew: :polew:

Opublikowano

no to ładnie, ciekawe czy MZK kursuje pod tesco :naughty:

Opublikowano

no mozemy jakiegos spota walnac :D

Opublikowano
  • Autor

taaaa w takim śniegu :thumbdown:

a opony kupiłem, michelin alpin 2007 rok za 450 zł ok 6-6,5 mm[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 20:31_________________________________________________cysiek widziany na Norwida jak wariował boczkiem boczkiem :rolleyes::decayed:

Opublikowano

trzeba wykorzystac zime dzis jak wracałem z nocki to calutka droge łycha szła pod sam dom :D

Opublikowano
  • Autor

cysiek widziany pół godz temu na centralnej jak dawał po garach :decayed:

Opublikowano

cysiek widziany pół godz temu na centralnej jak dawał po garach :decayed:

FWD w taka pogode nie daje po garach :polew: :polew: :polew:

Pany miał ktos do czynienia z oponami typu "nalewka" :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.