Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już nie licytuję pier***i mnie to bo to sk***ysyństwo jest, miały pójść za 250 zł dwie sztuki jak gadałem z gościem a tu ktoś się wpierdala

zluzuj trochę ja tu podpuchę robię a Ty to na serio bierzesz :kox:

Noi znowu sie zaczyna

A moze w którys piatek, bądź niedziele :mysli:

to podaj jakąs konkretna date

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

... spał najebany :polew:

Zazwyczaj piję tyle żeby potem mieć jakąś świadomość swoich czynów :kox:

Opublikowano
  • Autor

no i [quote name=Sebek (-_-) ]

już nie licytuję pier***i mnie to bo to sk***ysyństwo jest, miały pójść za 250 zł dwie sztuki jak gadałem z gościem a tu ktoś się wpierdala

zluzuj trochę ja tu podpuchę robię a Ty to na serio bierzesz :kox:

no i na h*j teraz więcej będę musiał zapłacić

Opublikowano

no i [quote name=Sebek (-_-) ]

już nie licytuję pier***i mnie to bo to sk***ysyństwo jest, miały pójść za 250 zł dwie sztuki jak gadałem z gościem a tu ktoś się wpierdala

zluzuj trochę ja tu podpuchę robię a Ty to na serio bierzesz :kox:

no i na h*j teraz więcej będę musiał zapłacić

jak to nie moje konto :tongue4:

Opublikowano

a potem bedziesz leżał albo gadałz miescowymi drechami :polew: :polew: :polew: :polew:

piertolę drechów wolę z kimś innym poleżeć i pogadać :naughty: Nie opuszczę sali a do miejsca noclegowego będę wracał jak już drechy będą spać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

no i [quote name=Sebek (-_-) ]

już nie licytuję pier***i mnie to bo to sk***ysyństwo jest, miały pójść za 250 zł dwie sztuki jak gadałem z gościem a tu ktoś się wpierdala

zluzuj trochę ja tu podpuchę robię a Ty to na serio bierzesz :kox:

no i na h*j teraz więcej będę musiał zapłacić

jak to nie moje konto :tongue4:

no i co to zmienia?

Opublikowano

to zebys sie nie burzyl tak :naughty:

Opublikowano

mi pasi zawsze tylko nie w poniedziałek, srode, piatek i co drugi weekend :polew:

Opublikowano

paput nie licytuj teraz, jest 12 dni jeszcze jak bedziesz tak przebijał to za 600zł to bedzie stało, szkoda ze na tel sie nie dogadałeś z gosciem, h*jowo że z wałbrzycha bo jak w lubelskim to by przeszło bez problemu

Opublikowano
  • Autor

jebie mnie to nara

Opublikowano

jebie mnie to nara

ale się burzy... o takich rzeczach można sobie pogadać na gg ale nie na publicznym forum. Do siebie miej pretensje a nie do innych kurde paput opanuj się :disgust:

Opublikowano

to kiedy ten spot w końcu?

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

to kiedy ten spot w końcu?

po świętach... ale nie wiem jakich :polew:

Albo jak paput kupi lampy - też dobre swięto będzie :D

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

to kiedy ten spot w końcu?

seba a kiedy robimy spot w opolu pod meblowym??

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

to kiedy ten spot w końcu?

po świętach... ale nie wiem jakich :polew:

Albo jak paput kupi lampy - też dobre swięto będzie :D

nie ma sprawy :polew:

[quote name=Sebek (-_-) ]

to kiedy ten spot w końcu?

seba a kiedy robimy spot w opolu pod meblowym??

ja co drugi dzień tam jestem :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak piszę gadałem z gościem że za 250 i to nie jest moja wina tylko sebka niby dla jaj sobie ustawił podbitkę, dzięki kolego, akurat to mnie wcale nie śmieszy. Teraz typ odpisał że nie sprzeda jednak poza licytacją bo ma ofertę,a od kogo?od sebka. Napisałem że chce brać na forum a tu ludzie takie rzeczy odpie*dalają, nie jest to w porządku.

Opublikowano

jak piszę gadałem z gościem że za 250 i to nie jest moja wina tylko sebka niby dla jaj sobie ustawił podbitkę, dzięki kolego, akurat to mnie wcale nie śmieszy. Teraz typ odpisał że nie sprzeda jednak poza licytacją bo ma ofertę,a od kogo?od sebka. Napisałem że chce brać na forum a tu ludzie takie rzeczy odpie*dalają, nie jest to w porządku.

kurfa paput :) Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? :) Przecież Sebastian napisał że to nie on licytuje, tylko dla jaj napisał tu w tym temacie że to on :) Czytaj dokładnie a nie rzucasz się na chłopaka... To ktoś inny się z Tobą licytuje. Nikt z tego tematu na 100% Ci takiego świństwa nie robi to po pierwsze a po drugie, battalionowcy też raczej nie, jeśli już to ktoś kto zagląda na battalion i ma głęboko w tyłku to czy znalazłeś to jako pierwszy czy nie :) A może też być tak że licytuje ktoś kto nie jest związany z forum. A Ty się tu burzysz. Chlopie opanuj się bo zawału dostaniesz :) Jak gadałeś z gościem było mówić że bierzesz i niech wycofuje aukcje... Albo robi kup teraz i Ty łykasz. Life is brutal nie ma co się tyle zastanawiać nad czymś tylko brać i koniec, szczególnie z takimi okazjami. Raz stracisz raz zyskasz :) Szczególnie kupując coś do auta, nie ma co się tak zastanawiać tylko brać i już.

Opublikowano

paput nie przebijaj typa, bo moze to automat jest i Cie przebija tylko w celu podbicia ceny a pózniej nagle sie wycofa :gwizdanie: teraz nic Ci nie zostało jak czekać i obserować jak chcesz za dobry pieniądz to łyknąć, bo narazie to duzo czasu zostało do końca wiec cena ma kiedy wzrastać jeszcze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.