Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Chce coś jak najmłodszego a jak będe dysponował większa gotówką to wróce do Audi. Mówisz , drogi w utrzymaniu ale nie wydaje mi się , że droższy niż 2.5 TDI. Szczególnie jak kupie 3-4 latka. Ale chętnie posłucham jeśli ktoś z Was coś wie o tym silniku , bo nie chce się wpakować znowu w wieczne remonty.

co do focusa 1.8 to kolega w tym roku robił naprawe całego układu paliwowego, przebieg lekko ponad 200tys, a w mondeo 2.0 póki co tylko sprzegło od jakiś 2lat uzytkowania

a naprawa common raila kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fordowski 2,0 TDCI to nie jest dobry wybór :no:

Mój brat miał focusa 1,8 TDCI i nie miał żadnych problemów z silnikiem czy układem paliwowym.

Mimo to brat już nie chce forda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sąsiad miał ładnego mondeo w kombi z glebą na super felach z rantem ale nie mogę teraz znaleźć tego na allegro a do sprzedania jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z nim dokładniej nie tak , a może jakieś propozycje za ok. 35 tys. co bym nie musiał zaglądać do warsztatu 3 razy w roku? Paput 2.5 TDI na razie jeszcze mogę mieć, a jak bym kupowal Audi to tylko 3.0 TDI. Narazie kombinuje bo nie wiem co z silnikiem mojego jak będzie do roboty to go wyremontuje , strasznie dużo w niego wsadziłem kasiory i szkoda się pozbywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z nim dokładniej nie tak , a może jakieś propozycje za ok. 35 tys. co bym nie musiał zaglądać do warsztatu 3 razy w roku? Paput 2.5 TDI na razie jeszcze mogę mieć, a jak bym kupowal Audi to tylko 3.0 TDI. Narazie kombinuje bo nie wiem co z silnikiem mojego jak będzie do roboty to go wyremontuje , strasznie dużo w niego wsadziłem kasiory i szkoda się pozbywać...

to kup beemkę e46 3.0 TDI :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 14:41_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

C13657804_1.jpg

http://otomoto.pl/bmw-330-pakiet-sportowy-mii-m-pakiet-C13657804.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega kupił taką beemkę i już musiał wymieniać wtryski :gwizdanie:

Ale wiadomo, diesel z commonrail kosztuje :gwizdanie:

To nie stare poczciwe TDI na pompie.

_________________________________________________

Btw, nie wyobrażam sobie sytuacji, że ubezpieczalnia krzyczy szkoda całkowita i nie mam prawa robić auta.

Oddajesz do ASO na naprawę bezgotówkową i niech się ubezpieczyciel martwi :gwizdanie:

Jestem pewien, że zaniżyli wartość auta przed wypadkiem a zawyżyli po wypadku i na tej podstawie wyczarowali szkodę całkowitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemik napisał że wszystko jest OK po logach statycznych, zakładając że nie zaczął przeładowywać :dance: PW juz poszło :evil: jeśłi jest naprawde OK to mam termin niebawem :kox: :kox: mozę dwa lata uturbiana padła skończą sie w końcu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawierasz umowę AC to wybierasz czy rozliczasz się bezgotówkowo , czy według orzeczenia rzeczoznawcy. Druga opcja tańsza więc ją wybrałem...

Uuu no to lipa :confused4:

Ale rzeczoznawcę można powołać swojego. 250zł :gwizdanie:

Albo pisać odwołanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile będą chcieli mi wypłacić...[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:09_________________________________________________Kowi - sprzęcik super, ale nie wchodze w starszego niż 4 lata.

ech jednego mniej w klubie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam pytanko czy u was po otwarciu drzwi świeci się światło w środku??

:) Światło po otwarciu drzwi świeci się nawet w lodówce :naughty:

Jasne że się świeci :tongue4: wystarczy odpowiednio przełącznik przestawić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie jest coś zpie.... :wallbash: bo próbowałem go właśnie przestawić przełącznik w odpowiednie położenie żeby się świeciło po otwarci drzwi ale nic z tego.

1 pozycja przełącznika nic się nie dzieje 2 pozycja też nie, ale na 3 świeci non stop... Jak kluczyk wyciągnę ze stacyjki to też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tylko jedno światełko w samochodzie? Z tyłu nie masz? Bo o podświetlenie nóg, lampek w drzwiach i w schowku to nawet nie pytam :decayed: Masz tam taki rysuneczek na przełączniku, jeden z samochodem z otwartymi drzwiami jeden z zamkniętymi. Jak ustawisz przełącznik w "środkowej" pozycji nigdy nie będzie świeciło. Jak przesuniesz i będziesz widział samochód z zamkniętymi drzwiami to będzie świeciło cały czas. Jak przesuniesz w drugą stronę i będziesz widział samochód z otwartymi drzwiami to powinno się zapalać: po otwarciu drzwi, po zgaszeniu silnika i wyjęciu kluczyka ze stacyjki itp. :mysli: Chyba nie pomyliłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to miał byc spot w Rykach :blink:

było rozreklamować na forum :gwizdanie:

ja to w wawie w ten week byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...