Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Mój przy Twoim to draśnięty, nawet poduchy nie strzeliły. Tyle , że cholera rozrząd dostał...[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 15:56_________________________________________________Kowi mój jest czarny, a tego srebrnego to często widuje chyba ktoś kupił od naszego forumowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Karwa to kogo ja widziałem w puławach na początku stycznia sreberko w avanciku czarne szyby na stali i wlepa na klapie do złudzenia podobny do paputa :mysli: bankowo LPU i naklejka forumowa

to ja jeżdże bez silnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przy Twoim to draśnięty, nawet poduchy nie strzeliły. Tyle , że cholera rozrząd dostał...[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 15:56_________________________________________________Kowi mój jest czarny, a tego srebrnego to często widuje chyba ktoś kupił od naszego forumowicza.

ano faktcznie mi sie ujebało z tym srebrnym :polew: moze i paput bo przodu nie widziałem cos tam przed nim jeszcze stało moze se przyczepke z niego zrobił :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu stały dwa konie...[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 16:05_________________________________________________Tutaj jest fajny ford : http://otomoto.pl/ford-focus-wersja-st-225km-po-oplatach-C16564616.html

wllałbym jednak 2-3 lata starsze B6 w tej cenie[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 16:57_________________________________________________

Mogę prosić o zrobienie dokładek i progów w kolor nadwozia? :embarrassed: :embarrassed:

audia4b51.jpg

audia4b52.jpg

tak bez gleby i felgi :wink4:

A bo najpierw chcę zobaczyć jak będzie wyglądał po malowaniu dokładek :) Na resztę przyjdzie jeszcze czas :wink4:

SEBEK znasz kolegę??? Twój rewir :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

SEBEK znasz kolegę??? Twój rewir :naughty:

jeszcze nie znam :P ale może uda się poznać :mysli:

no to zabieraj go do Rąblowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput jak tam Twoje poszukiwania nowej furki, celujesz w Audi czy może coś innego? Wygląda na to , że i ja musze coś poszukać bo z silnika sieczka i pierdziele się pakować w kolejny remont.

szukam, ciężko znaleźć jakieś ładne Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym Quattro chętnie łyknoł , ale jak patrze na ceny innych marek - dużo młodszych to się zastanawiam...Np. Opel Astra III 150 PS.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 22:09_________________________________________________Albo X drive z BMW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym Quattro chętnie łyknoł , ale jak patrze na ceny innych marek - dużo młodszych to się zastanawiam...Np. Opel Astra III 150 PS.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 22:09_________________________________________________Albo X drive z BMW...

właśnie, mi się uwaliła laguna bo stary ma i jeździ się ok, ale audi też ma swoje zalety dlatego chciałem Q i beznynkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bema to te same pieniadze rocznikowo co audi w sumie :gwizdanie: a co do opla.. nie lubie :decayed: zawsze mi sie z policja kojarzy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem swego czasu Zafirą 2.2 benzyna i pięknie chodziła... Wykończenie tylko było nie ciekawe. Miałem też Citroena Xantie i był to mega wygodny i nie drogi samochód, a zawieszenie to coś niesamowitego (nie raz mi dupe uratowało). Więc zastanawiam się nad :

http://moto.allegro.pl/citroen-c5-2-0hdi-138ps-exclusive-zobacz-i1424762970.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem silnik 2.0HDI 90km w sumie mam do dzisiaj 2szt to musze powiedzieć ze silnik genialny tani w utrzymaniu i wytrzymały zrobione 0k 600tys i o własnych siłach pojechał na swap na nową jednostke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem swego czasu Zafirą 2.2 benzyna i pięknie chodziła... Wykończenie tylko było nie ciekawe. Miałem też Citroena Xantie i był to mega wygodny i nie drogi samochód, a zawieszenie to coś niesamowitego (nie raz mi dupe uratowało). Więc zastanawiam się nad :

http://moto.allegro.pl/citroen-c5-2-0hdi-138ps-exclusive-zobacz-i1424762970.html

w oplu nie podoba mi się wykończenie, co do C5 to podobno siada w niej elektryka

a tak P.S Teraz na spotach jedyny okaz LPU to dziewczyna :decayed: więc przydałoby się jeszcze jakieś LPU do pary :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berlingo, Partner - śmigają i nic się nie dzieje, też mam pare na wyposażeniu. Ale C5 to inna bajka...[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:15_________________________________________________No właśnie PODOBNO... Ja nie miałem usterek nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik 2,0 HDI w tej C5 tak samo jak te 1,6 HDI, wcześniejsze nie były wyposażone w FAP, a te nowe i mocniejsze jednostki są, a to niestety jest kicha trochę :kwasny: Niby podobno da się to wywalić i jakoś obejść, bo mało tego że spalanie większe to i kosztowny interes jak nawali. Wydaje mi się że ta C5 z aukcji już ma FAPa, 90KM nie miały FAPa. A Ty Kowi nie masz 90KM w 1,6 HDI? Tylko 2,0HDI? :mysli: To Ty masz starsze typy jeszcze? :mysli:

właśnie, mi się uwaliła laguna bo stary ma i jeździ się ok, ale audi też ma swoje zalety dlatego chciałem Q i beznynkę

Co znaczy też? :shocked: Porównujesz do Renaulta? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik 2,0 HDI w tej C5 tak samo jak te 1,6 HDI, wcześniejsze nie były wyposażone w FAP, a te nowe i mocniejsze jednostki są, a to niestety jest kicha trochę :kwasny: Niby podobno da się to wywalić i jakoś obejść, bo mało tego że spalanie większe to i kosztowny interes jak nawali. Wydaje mi się że ta C5 z aukcji już ma FAPa, 90KM nie miały FAPa. A Ty Kowi nie masz 90KM w 1,6 HDI? Tylko 2,0HDI? :mysli: To Ty masz starsze typy jeszcze? :mysli:

właśnie, mi się uwaliła laguna bo stary ma i jeździ się ok, ale audi też ma swoje zalety dlatego chciałem Q i beznynkę

Co znaczy też? :shocked: Porównujesz do Renaulta? :blink:

chodzi mi żę jedno i drugie ma wady i zalety, co kto lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...