Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

A wahaczy wymieniłem nie dwa a dwa razy cały komplet...

A bo Ty komplety wymieniasz? :decayed: Ja aż taki bogaty nie jestem :) A ile czasu miałeś/masz to auto? I ile km nim zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

100 tys. - żal mi się z nim rozstawać ,ale ile można walić kasy w dziadka???

No to ja też zrobiłem 100 i zaczyna mi się nudzić :) Kasy dużo ze mnie nie zdarł, nie licząc moich wymysłów typu mody, dlatego mi go szkoda :( Ale i na niego przyjdzie pora... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 tys. - żal mi się z nim rozstawać ,ale ile można walić kasy w dziadka???

No to ja też zrobiłem 100 i zaczyna mi się nudzić :) Kasy dużo ze mnie nie zdarł, nie licząc moich wymysłów typu mody, dlatego mi go szkoda :( Ale i na niego przyjdzie pora... :gwizdanie:

nie grzesz pisząc mody :polew: :polew: :polew: ja bym to nazwał moooooodziki :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie grzesz pisząc mody :polew: :polew: :polew: ja bym to nazwał moooooodziki :polew: :polew: :polew:

:) Kowiaczku moja lista jest dłuższa niż Twoja :tongue4: biorąc pod uwagę serię i rocznik :decayed: Czyż nie? :) Twoje mody dotyczą głównie silnika :decayed: co w przełożeniu na frajdę i odczucia z jazdy są podobne jak u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie grzesz pisząc mody :polew: :polew: :polew: ja bym to nazwał moooooodziki :polew: :polew: :polew:

:) Kowiaczku moja lista jest dłuższa niż Twoja :tongue4: biorąc pod uwagę serię i rocznik :decayed: Czyż nie? :) Twoje mody dotyczą głównie silnika :decayed: co w przełożeniu na frajdę i odczucia z jazdy są podobne jak u mnie :D

znowu grzeszysz pisząc to :kox: kliknij w podpis i zobacz jak mało zajmuja mody silnika :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu grzeszysz pisząc to :kox: kliknij w podpis i zobacz jak mało zajmuja mody silnika :polew: :polew:

Jeśli poza modami silnika, które ostatecznie dają taki sobie efekt :naughty: masz na myśli mody związane z "napadem Lublinka" i poprawki po nim, do tego "polipoliftowe" klamki oraz to że nie mogłeś się na coś zdecydować 10 razy, to faktycznie lista dość długa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu grzeszysz pisząc to :kox: kliknij w podpis i zobacz jak mało zajmuja mody silnika :polew: :polew:

Jeśli poza modami silnika, które ostatecznie dają taki sobie efekt :naughty: masz na myśli mody związane z "napadem Lublinka" i poprawki po nim, do tego "polipoliftowe" klamki oraz to że nie mogłeś się na coś zdecydować 10 razy, to faktycznie lista dość długa :polew:

to teraz śiądź wygodnie weź wode i przeczytaj jeszcze raz :decayed: spryski to chyba pierwszy w lubelskim wyrezałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz śiądź wygodnie weź wode i przeczytaj jeszcze raz :decayed: spryski to chyba pierwszy w lubelskim wyrezałem :tongue4:

To Ty też siądź i wyczytaj u mnie co tam zmienione :naughty: chociaż chyba wszystkiego nie wypisałem, bo uznałem że to nie ma sensu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz śiądź wygodnie weź wode i przeczytaj jeszcze raz :decayed: spryski to chyba pierwszy w lubelskim wyrezałem :tongue4:

To Ty też siądź i wyczytaj u mnie co tam zmienione :naughty: chociaż chyba wszystkiego nie wypisałem, bo uznałem że to nie ma sensu :naughty:

w sumie ja tez nie wspominałem o wymianie płynu do spryskiwaczy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja tez nie wspominałem o wymianie płynu do spryskiwaczy :polew: :polew:

:polew: Za to o tym że wymyłeś podwozie ostatnio po tańcu na lodzie wspomniałeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja tez nie wspominałem o wymianie płynu do spryskiwaczy :polew: :polew:

:polew: Za to o tym że wymyłeś podwozie ostatnio po tańcu na lodzie wspomniałeś :polew:

bo sam bys temat poruuszył :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

To pany kiedy spot :naughty::polew:

spot będzie jak założe gaz :decayed:

sam sobie wcześniej odpowiedziałeś :polew:

łoj tam jak mi za benzin oddacie to przyjadę :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 20:07_________________________________________________najlepsze mam w książece napisane 2,4 w Quattro przy predkości do 80 km/h pali wg producenta 5,8 litra :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 20:08_________________________________________________Kowi został zobligowany przez założyciela tematu do zorganizowania spota pod Tesco wraz z poczęstunkiem :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Teraz tylko data :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kórwaaa gdzie byliscie własnie wróciłem z tesco, sam byłem na spocie :wallbash: kooledzy :baseball: :baseball:

ojebalem jednego kuraka no bo po co wiecej jak każdy miał w pupie spota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kórwaaa gdzie byliscie własnie wróciłem z tesco, sam byłem na spocie :wallbash: kooledzy :baseball: :baseball:

ojebalem jednego kuraka no bo po co wiecej jak każdy miał w pupie spota...

:polew:

szybki jesteś :>[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 18:39_________________________________________________piterex kupujesz coś w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś co ja kupiłęm?[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 20:57_________________________________________________a rozsprzedajesz audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...