Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

skąd wiesz że jego?

Adam napisał mi w temacie "spotkania na drodze" -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.2970 :wink4:

Dobra idę w kimę bo padam na ryjek :decayed::hi:

no no to on tylko coś przestał się udzielać na forum, ale mówił że na wojewódzkim będzie :decayed:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no no to on tylko coś przestał się udzielać na forum, ale mówił że na wojewódzkim będzie :decayed:

wlepy klubowej chyba nie ma? MR Motors i zmiany w aucie spowodowały moje podejrzenie jego obecności na forum :)

Opublikowano
  • Autor

no no to on tylko coś przestał się udzielać na forum, ale mówił że na wojewódzkim będzie :decayed:

wlepy klubowej chyba nie ma? MR Motors i zmiany w aucie spowodowały moje podejrzenie jego obecności na forum :)

ma naklejkę, no i glebę ma :decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 11:03_________________________________________________dla kowiego na zimę http://allegro.pl/speedline-z-a8-17-5x112-efektowny-rarytas-i1519919402.html
Opublikowano

takie w sumie nie głupie :decayed:

Opublikowano

takie w sumie nie głupie :decayed:

Felgi które wyglądają jak kołpaki :naughty: mniam :decayed:

Opublikowano

takie w sumie nie głupie :decayed:

Felgi które wyglądają jak kołpaki :naughty: mniam :decayed:

ale w 17tce :kox: moje obecne też tak wygladają wiec poniekad przyzwyczajony jestem :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:38_________________________________________________z tym że zjebane ET te felgi mają nie bedzie niczego z tego :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:41_________________________________________________Moja nowa furka

fiacik.jpg

Dzisiaj sie nią przejechałem... po biurku :decayed:

co to jedzie :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

musowo fiacik w trumience :polew:

Opublikowano

musowo fiacik w trumience :polew:

a jak :decayed: jedyne słuszne nadwozie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

musowo fiacik w trumience :polew:

a jak :decayed: jedyne słuszne nadwozie :polew: :polew: :polew:

no jak nie jak tak :good::dance:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 12:14_________________________________________________pany kupujemy angliki, jest łatwy sposob na przeróbkę :decayed:

images?q=tbn:ANd9GcSGAZb41kbUg6E75rbc-fyCWg7ZjXX55mGXq9W_LNDjhfTcdXTi

Opublikowano

Welcam Pany :hi: Udzielać się będzie jak sesje zaliczy, do końca marca mam czas żeby zdać indeks, a wpisów nie ma. Jeśli chodzi o mojąwidzialność w woj. Lbn to tak, kolega Kowi widział mnie we wtorek w Puławach, to byłem ja, jeśli chodzi o kolege Rafalekxa, Aleje Racławickie w okolicach Sądu, to również byłem ja.

ma naklejkę, no i glebę ma

Mam horyzont, hordzwagena i motor emzete mam, o co ja mam.

Jeśli chodzi o niedzielę to powinienem być tak na 99%

Opublikowano

jeśli chodzi o kolege Rafalekxa, Aleje Racławickie w okolicach Sądu, to również byłem ja.

:hi: Z daleka widać że furka klubowa :)

Jeśli chodzi o niedzielę to powinienem być tak na 99%

:good: fajno :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Welcam Pany :hi: Udzielać się będzie jak sesje zaliczy, do końca marca mam czas żeby zdać indeks, a wpisów nie ma. Jeśli chodzi o mojąwidzialność w woj. Lbn to tak, kolega Kowi widział mnie we wtorek w Puławach, to byłem ja, jeśli chodzi o kolege Rafalekxa, Aleje Racławickie w okolicach Sądu, to również byłem ja.

ma naklejkę, no i glebę ma

Mam horyzont, hordzwagena i motor emzete mam, o co ja mam.

Jeśli chodzi o niedzielę to powinienem być tak na 99%

:good: to już będziesz w LBn czy jedziem razem?
Opublikowano

Raczej pojedziem razem, nie mam zjazdu w ten weekend, więc pojedziemy z Puław. Jeśli w ogóle pojade ;(

O której i gdzie to jest? Ktoś jeszcze jedzie z Puław?

Opublikowano
  • Autor

Raczej pojedziem razem, nie mam zjazdu w ten weekend, więc pojedziemy z Puław. Jeśli w ogóle pojade ;(

O której i gdzie to jest? Ktoś jeszcze jedzie z Puław?

a nie wiem, póki co ja i TY :decayed:

a Ty masz ostatnią nockę wtedy kolego :naughty:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:59_________________________________________________o 14 się zaczyna, nad Zalewem Zemborzyckim

Opublikowano

Wiem. W piątek Lublin, w sobote Skarżysko Kamienna, w niedziele LBN, a w poniedziałek Warszawa. Ale damy rade. :)

Jak schodze z ostatniej nocki to Ty masz pierwszą dniówkę...

Opublikowano
  • Autor

Wiem. W piątek Lublin, w sobote Skarżysko Kamienna, w niedziele LBN, a w poniedziałek Warszawa. Ale damy rade. :)

co Ty dilerem jesteś :shocked: :>
Opublikowano

Ostatnio jakoś tak wyszło. Wolne bierzesz w robocie?

Opublikowano

Paput ja mogę jeszcze pojechać z wami

Opublikowano
  • Autor

Paput ja mogę jeszcze pojechać z wami

ok

Ostatnio jakoś tak wyszło. Wolne bierzesz w robocie?

no właśnie nie wiem, chyba że po 14 pojedziemy? :naughty::decayed:

Opublikowano

To my z Asisem sobie pojedziemy, a Ty sobie do nas dojedziesz :> Spróbuj połówke wolnego, albo urwij się z godzinę :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.