Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie zacytowałeś postu to dalej nie rozumiesz ocb :facepalm: miałes tam linka :naughty:

ja nie zaglądam na nk... raz że z roboty nie mam możliwości a dwa że mi się nie chce :tongue4:

czyli nie udepczesz małolaty :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli nie udepczesz małolaty :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:blink: żeby mnie potem prokurator ścigał? :doh1:

Opublikowano

czyli nie udepczesz małolaty :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:blink: żeby mnie potem prokurator ścigał? :doh1:

a to Cie jeszcze nie ścigał :shocked: nie wierze :kox: :kox:

Opublikowano

a to Cie jeszcze nie ścigał :shocked: nie wierze :kox: :kox:

no odczepił się już... czas skończyć z tymi głupotami i mieć trochę spokoju :decayed::polew:

a poważnie to pojeb@ło Cię... :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

A co Ty taki humorzasty z rana? :decayed:

Opublikowano

A co Ty taki humorzasty z rana? :decayed:

Wiosna przyszła i kurier dzwonił :decayed:

Opublikowano

Wiosna przyszła i kurier dzwonił :decayed:

Twój ulubiony kurier? :decayed: przyjedzie i Cię jak zwykle zapnie :decayed: lubicie się posmyrać? :decayed: stąd ten humorek :gwizdanie:

Opublikowano

Wiosna przyszła i kurier dzwonił :decayed:

Twój ulubiony kurier? :decayed: przyjedzie i Cię jak zwykle zapnie :decayed: lubicie się posmyrać? :decayed: stąd ten humorek :gwizdanie:

Ty taki jesteś :wink4: mnie nie mieszaj w swoje igraszki :polew: :polew:

PB jest w domu :kox:

Opublikowano

Ty taki jesteś :wink4: mnie nie mieszaj w swoje igraszki :polew: :polew:

PB jest w domu :kox:

jaki jestem? :) ja na kuriera nigdy nie czekałem z takim nastawieniem jak Ty :naughty:

PB? :mysli:

Opublikowano

Ty taki jesteś :wink4: mnie nie mieszaj w swoje igraszki :polew: :polew:

PB jest w domu :kox:

jaki jestem? :) ja na kuriera nigdy nie czekałem z takim nastawieniem jak Ty :naughty:

PB? :mysli:

no taki jak nam sie tu przed tysiącami użytkowników przedstawiłeś :decayed:

A PB niebawem sie dowiesz :wink4:

Opublikowano

no taki jak nam sie tu przed tysiącami użytkowników przedstawiłeś :decayed:

A PB niebawem sie dowiesz :wink4:

przedstawiłem? :blink:

phi w d#pce mam to Twoje PB :decayed:

Opublikowano

no taki jak nam sie tu przed tysiącami użytkowników przedstawiłeś :decayed:

A PB niebawem sie dowiesz :wink4:

przedstawiłem? :blink:

phi w d#pce mam to Twoje PB :decayed:

masohista :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

masohista :polew: :polew: :polew:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi: SPAMERZY :>

Opublikowano

witam,

jakie konto osobiste będzie najlepsze? w jakim banku?

Opublikowano

Jak mieszkasz w dużym mieście to w mbanku bo jest całkowicie za free :wink4:

jak w mniejszym to taki, który ma najwięcej bankomatów.

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

witam,

jakie konto osobiste będzie najlepsze? w jakim banku?

ja sie ciagle wybieram założyc do mbanku, ale jest problem bo nie ma go w rykach i nie wiem czy pchać sie w takim razie w to :gwizdanie:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

witam,

jakie konto osobiste będzie najlepsze? w jakim banku?

ja sie ciagle wybieram założyc do mbanku, ale jest problem bo nie ma go w rykach i nie wiem czy pchać sie w takim razie w to :gwizdanie:

Wybierasz?

Przez internet wypełniasz formularz, później przyjeżdza do Ciebie kurier, podpisujesz papiery i tyle.[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 11:31_________________________________________________Nigdzie nie trzeba iść, tylko wypłaty z obcych bankomatów są płatne. Najbliższy w Puławach.

Chyba, że w tesco jest cash4you albo euronet :mysli:. Wypłata $ z takich bankomatów jest za free.

Opublikowano
  • Autor

Pani i panowie... ja prponuje 16 lub 17 kwietnia bo wcześniej nie mogę bo co tydzień mam zlot czarownic i czarodziei... wiecie Harry Potter i te sprawy.... :polew:

a może w marcu?

Zaraz zobacze grafik...[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 00:11_________________________________________________A dokiładnie to kiedy w tym marcu??

a bo ja wiem, w piątek? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.