Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mini spot uważam za zamknięty :decayed: trzeba pomyśleć o spocie, ale w szerszym gronie. Ładnie idzie to Złotko Adama. Dla porównania chciałbym się Rafał jeszcze Twoim przejechać. Po dzisiejszym spotkaniu intensywnie przemyśle zmianę na coś nowszego.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

<załamka> po h*j tam sie pakować ??? :gwizdanie:

patrzyłes na szrocik :mysli:

Opublikowano

Mi też się spot podobał :good:

Moje złotko to dla mnie w ogóle nie idzie :wink4:

Spodobał mi się przelotowy wydech w Norberta aucie, będziemy rezać :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:05_________________________________________________Skleroza :wallbash:

Zapomniałem o felgach wspomnieć, ekstra wyglądają i jeszcze lepiej się kręcą :kox:

Opublikowano

Moje złotko to dla mnie w ogóle nie idzie :wink4:

:decayed: zaczyna sie

znam to z autopsji :kox:

Opublikowano
Moje złotko to dla mnie w ogóle nie idzie

Idzie, idzie, wierz mi Adam i to bardzo ładnie. Dopiero na żywo furka robi wrażenie :kox:

Opublikowano
  • Autor

<załamka> po h*j tam sie pakować ??? :gwizdanie:

jak tam mój pasek za alternator? :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 23:25_________________________________________________

Mini spot uważam za zamknięty :decayed: trzeba pomyśleć o spocie, ale w szerszym gronie. Ładnie idzie to Złotko Adama. Dla porównania chciałbym się Rafał jeszcze Twoim przejechać. Po dzisiejszym spotkaniu intensywnie przemyśle zmianę na coś nowszego.

he he tylko co? :mysli:

Opublikowano

<załamka> po h*j tam sie pakować ??? :gwizdanie:

patrzyłes na szrocik :mysli:

Jakbym miał kiedy to zajechalbym :confused4: mam taki zapier ze hej :wallbash:

<załamka> po h*j tam sie pakować ??? :gwizdanie:

jak tam mój pasek za alternator?

Pasek jest od reki wysłałem Priv i jak na razie cisza :gwizdanie: czekam na odp :kox:

Opublikowano
  • Autor

<załamka> po h*j tam sie pakować ??? :gwizdanie:

patrzyłes na szrocik :mysli:

Jakbym miał kiedy to zajechalbym :confused4: mam taki zapier ze hej :wallbash:

<załamka> po h*j tam sie pakować ??? :gwizdanie:

jak tam mój pasek za alternator?

Pasek jest od reki wysłałem Priv i jak na razie cisza :gwizdanie: czekam na odp :kox:

no ja też napisałem priv i cisza :naughty::decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 12:11_________________________________________________kto z Łokolic Puław i z samych Puław zamierza uderzać na spota do LBN? Może by tak wybrać się watahą a4 :mysli::decayed:

Opublikowano

A kiedy jest? Nie chce mi się szukać :>

Opublikowano
  • Autor

A kiedy jest? Nie chce mi się szukać :>

2 lub 3 kwiecień

Opublikowano

Mnie możesz wstepnie zapisać, jęsli odbędzie się 2 lub 3 kwietnia to najprawdopodobniej będę obecny :)

Opublikowano
  • Autor

Mnie możesz wstepnie zapisać, jęsli odbędzie się 2 lub 3 kwietnia to najprawdopodobniej będę obecny :)

ok
Opublikowano

Mogła by wąsy do telewizji ogolić :decayed:

Opublikowano

Trzeba będzie to obejrzec na TVNie :decayed: nawet na n-k jest :naughty: moze by pojechał ją udeptać na hak w samochodzie :polew: :polew: :polew: :polew: w końcu bedzie gwiazdą :dziura:

Opublikowano

Neee,

fryzura typowej wieśniary, ryjek jak u świnki i te wąsiki :sick3:

:decayed::dziura:

Opublikowano

Neee,

fryzura typowej wieśniary, ryjek jak u świnki i te wąsiki :sick3:

:decayed::dziura:

Adaś ale kariere w TVN na jeden wieczór ma przed sobą :decayed:

:dziura:

Opublikowano

Adoratorów jej przybędzie na pewno :naughty::tongue4:

Opublikowano

http://nk.pl/poczta/compose/30743020 :kox:

Rafalekx udeptuj grunt w baranowie :buhaha: :buhaha: :buhaha:

spokojnie pójdzie na te chromowane wentyle :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oj na audi to ona nie poleci :polew:

4da781ca5a.jpeg[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 15:11

6d5e7606f4.jpeg

"heh no coś ty ,ja wtedy jeszcze prawka nie miałam .Merc mojego byłego - Grzesia :) "

_________________________________________________

Chociaż, w sumie zdjęcia z audi nie ma, więc szansa jest :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.