Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

witam,

jakie konto osobiste będzie najlepsze? w jakim banku?

ja sie ciagle wybieram założyc do mbanku, ale jest problem bo nie ma go w rykach i nie wiem czy pchać sie w takim razie w to :gwizdanie:

Wybierasz?

Przez internet wypełniasz formularz, później przyjeżdza do Ciebie kurier, podpisujesz papiery i tyle.[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 11:31_________________________________________________Nigdzie nie trzeba iść, tylko wypłaty z obcych bankomatów są płatne. Najbliższy w Puławach.

Chyba, że w tesco jest cash4you albo euronet :mysli:. Wypłata $ z takich bankomatów jest za free.

z tym tesco... tam nie ma chyba żadnego bankomatu :thumbdown:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

witam,

jakie konto osobiste będzie najlepsze? w jakim banku?

ja sie ciagle wybieram założyc do mbanku, ale jest problem bo nie ma go w rykach i nie wiem czy pchać sie w takim razie w to :gwizdanie:

Wybierasz?

Przez internet wypełniasz formularz, później przyjeżdza do Ciebie kurier, podpisujesz papiery i tyle.[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 11:31_________________________________________________Nigdzie nie trzeba iść, tylko wypłaty z obcych bankomatów są płatne. Najbliższy w Puławach.

Chyba, że w tesco jest cash4you albo euronet :mysli:. Wypłata $ z takich bankomatów jest za free.

z tym tesco... tam nie ma chyba żadnego bankomatu :thumbdown:

u nas są dwa w tesco bodajrze

Opublikowano

no stoi dwa bo dziś widziałem :P

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

no stoi dwa bo dziś widziałem :P

byłes na spocie :decayed::mysli:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

no stoi dwa bo dziś widziałem :P

byłes na spocie :decayed::mysli:

zajechałem po drodze na zakupy :P nie było żadnej a4 :confused4:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

no stoi dwa bo dziś widziałem :P

byłes na spocie :decayed::mysli:

zajechałem po drodze na zakupy :P nie było żadnej a4 :confused4:

a ja jak podjeżdżam to zawsze armistead jest :decayed:, ostatnio w 3 klubowe autka się spotkaliśmy przypadkiem

Opublikowano

jutro też będę w Puławach to może kogoś spotkam :naughty:

Opublikowano

ja w środe ze starą :gwizdanie:

Opublikowano

:>

ja w czwartek

Opublikowano

to może w którymś miejscu jakieś znaki będziemy sobie zostawiać :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

to może w którymś miejscu jakieś znaki będziemy sobie zostawiać :polew:

:polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

to może w którymś miejscu jakieś znaki będziemy sobie zostawiać :polew:

tak typu:

"ja tu byłem - login"

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

to może w którymś miejscu jakieś znaki będziemy sobie zostawiać :polew:

tak typu:

"ja tu byłem - login"

:polew: :polew: :polew:

Zostawiłem kiedyś koledze Żmija taką informację za wycieraczka :decayed:

Opublikowano

paput zaliczy 3 mini spoty :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

paput zaliczy 3 mini spoty :polew:

akurat mam wolne :decayed:

Opublikowano

to jako coś to jutro przed 9 będę pod Internusem :kox:

Opublikowano

w ogóle stój tam przez tydzień :kox:

Opublikowano
  • Autor

w ogóle stój tam przez tydzień :kox:

i tak stoi :polew: aczwóreczkę zalewa do pełna więc teraz zbiera na cukier :polew:

Opublikowano

witajcie Panowie :> widzę ze trochę mnie ostatnimi czasy ominęło, dziś wróciłem z francji i tak nie jestem na czasie ale jakby co to ja się pisze na spota :)

Opublikowano
  • Autor

witajcie Panowie :> widzę ze trochę mnie ostatnimi czasy ominęło, dziś wróciłem z francji i tak nie jestem na czasie ale jakby co to ja się pisze na spota :)

no to od razu pasek mi łatw zrobimy wymiankę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.