Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czasem jedno słowo zmienia postać rzeczy :wink4:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Czasem jedno słowo zmienia postać rzeczy :wink4:

nocka w pracy też :disgust:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 10:17_________________________________________________teraz to kurde są czarne zespolone jak mam czarne auto ;(

http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-99-01-black-xenon-look-i1537761961.html

1537761961

Opublikowano

ej muszę się pochawalić wiem ze to nie ładnie ale zachipowałem audi :D standardowy wirus 20-30% przyrostu mocy

zapomniałem dodać zapitala teraz aż miło troszkę pod kapca jak dostaje rure ale i tak jest dobrze:)

Opublikowano

ej muszę się pochawalić wiem ze to nie ładnie ale zachipowałem audi :D standardowy wirus 20-30% przyrostu mocy

zapomniałem dodać zapitala teraz aż miło troszkę pod kapca jak dostaje rure ale i tak jest dobrze:)

:good: Jaki wynik?

Opublikowano
  • Autor

ej muszę się pochawalić wiem ze to nie ładnie ale zachipowałem audi :D standardowy wirus 20-30% przyrostu mocy

zapomniałem dodać zapitala teraz aż miło troszkę pod kapca jak dostaje rure ale i tak jest dobrze:)

:good: Jaki wynik?

131KM seria teraz jest :decayed:
Opublikowano

ej muszę się pochawalić wiem ze to nie ładnie ale zachipowałem audi :D standardowy wirus 20-30% przyrostu mocy

zapomniałem dodać zapitala teraz aż miło troszkę pod kapca jak dostaje rure ale i tak jest dobrze:)

gdzie robiłes :mysli: miałem kiedyś przyjemnosć jeżdzić 176km AWX robił na mnie wrażenie naprawde, czekam tylko aż AFN sie sypnie bedzie swap :evil: i 200+ :naughty: albo AGB o ile nie przestaną dziwować z ceną ropy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

u mnie robił :decayed: chipsowaliśmy Pegasusem :decayed:

Opublikowano

u mnie robił :decayed: chipsowaliśmy Pegasusem :decayed:

tiaa :decayed: to co złapałes serie chociaz z dymem :polew: :polew: :polew: :polew:

Pozdro z pizgałej wawy :decayed::drunk:

Opublikowano
  • Autor

u mnie robił :decayed: chipsowaliśmy Pegasusem :decayed:

tiaa :decayed: to co złapałes serie chociaz z dymem :polew: :polew: :polew: :polew:

Pozdro z pizgałej wawy :decayed::drunk:

no jak pisał wypluło mu 121KM u mnie a mini hamowni :polew:

popijasz coś w Stolycy?

Opublikowano

troche pogoda zj***na ale piw zestaw mam :decayed: zresztą sobota paput wstydził byś sie że w domu siedzisz :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

troche pogoda zj***na ale piw zestaw mam :decayed: zresztą sobota paput wstydził byś sie że w domu siedzisz :polew: :polew:

łaa kuźwa po nocy w robocie zjebany jestem :kwasny: Tyskie własnie popijam zdrowie :drunk::quattro:
Opublikowano

:quattro:

:good:

no ja zakupiłem wynalazków pare na dobranoc mam ciechana miodowego :evil:

Opublikowano

Ciechan dobry :kox:

chociaż ja nie piję :embarrassed:

Opublikowano

teraz to i pizza z broo idzie :naughty: ta warszafka :evil:

Opublikowano

Ciechana to nawet teraz w Kłoczewie sprzedają :gwizdanie:

Można mieć warszafkę w LRY :wink4:

good night :papa:

Opublikowano

Adas ciechan w intermarche swego czasu też był :wink4: nie wiem jak teraz :decayed:

Opublikowano

W DBN w jednym sklepie jest, moja stara to maniaczka ciechana. Stąd wiem :tongue4::wink4:

Opublikowano

W DBN w jednym sklepie jest, moja stara to maniaczka ciechana. Stąd wiem :tongue4::wink4:

:kox:

A piłes browary Konstancin :mysli:

Jak cos to polecam czarny dąb :good: mam tu taki monopol ze większosć regionalnych jest :slina:

Opublikowano

Ja nie piję, czasem łyka złapię :embarrassed:

"ale ale" wypiłem z tydzień temu, a tak to lech free :wink4:

Opublikowano

nie no teraz po programie to auto chce jechać :D zobaczycie zreszta na zlocie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.