Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OOO po 11 będe w Puławach :naughty:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

to nie 18ki tylko 17ki , była na nowodworze :wink4: i u nas w ekipie zaparkowali :wink4:

to nie ta :tongue4:

tamta pasuje idelanie do opisu grantowy AVANT czarne felgi i niezła gleba na LPU :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

to nie 18ki tylko 17ki , była na nowodworze :wink4: i u nas w ekipie zaparkowali :wink4:

to nie ta :tongue4:

tamta pasuje idelanie do opisu grantowy AVANT czarne felgi i niezła gleba na LPU :wink4:

a skunt był? dokładnie z Końskowoli?
Opublikowano

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

to nie 18ki tylko 17ki , była na nowodworze :wink4: i u nas w ekipie zaparkowali :wink4:

to nie ta :tongue4:

tamta pasuje idelanie do opisu grantowy AVANT czarne felgi i niezła gleba na LPU :wink4:

a skunt był? dokładnie z Końskowoli?

a kto go wie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

OOO po 11 będe w Puławach :naughty:

:thumbup:
Opublikowano

To była ta sama. Byliśmy na majóvwce i staliśmy koło Audi na porsche kołach. Wtedy wygladała jak wyglądała ale teraz myślę że robi robotę lepszą. Są org koła RS 4 b5( nie wzór-są autentyki od RS-a 18'/8.5' et20 bodajże o ile się nie mylę) jest grill też RS i zderzak S dodatkowo lampy z kierunkami -gładkie. Auto mojego kolegi więc zdjęc nie będe wstawiał ale kładzie na kolana wizualnie i pracą silnika 2.6 V6 na dolocie bez q

Opublikowano

To była ta sama. Byliśmy na majóvwce i staliśmy koło Audi na porsche kołach. Wtedy wygladała jak wyglądała ale teraz myślę że robi robotę lepszą. Są org koła RS 4 b5( nie wzór-są autentyki od RS-a 18'/8.5' et20 bodajże o ile się nie mylę) jest grill też RS i zderzak S dodatkowo lampy z kierunkami -gładkie. Auto mojego kolegi więc zdjęc nie będe wstawiał ale kładzie na kolana wizualnie i pracą silnika 2.6 V6 na dolocie bez q

Koło mojego paździerza stał :)[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 17:38_________________________________________________

P1370534.jpg

Opublikowano

To była ta sama. Byliśmy na majóvwce i staliśmy koło Audi na porsche kołach. Wtedy wygladała jak wyglądała ale teraz myślę że robi robotę lepszą. Są org koła RS 4 b5( nie wzór-są autentyki od RS-a 18'/8.5' et20 bodajże o ile się nie mylę) jest grill też RS i zderzak S dodatkowo lampy z kierunkami -gładkie. Auto mojego kolegi więc zdjęc nie będe wstawiał ale kładzie na kolana wizualnie i pracą silnika 2.6 V6 na dolocie bez q

to dawaj kolege na forum niech zaprezentuje furke :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to nie ten, tamten ma lampy polift[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 18:20_________________________________________________chyba że po zlocie założył, by kolega z końskowoli jest?

Opublikowano

to nie ten, tamten ma lampy polift[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 18:20_________________________________________________chyba że po zlocie założył, by kolega z końskowoli jest?

szałapucie bury :decayed: przecież napisał że auto od tamtego momentu przeszło metamorfoze, to wątpie żeby lampy zostawił stare :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to nie ten, tamten ma lampy polift[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 18:20_________________________________________________chyba że po zlocie założył, by kolega z końskowoli jest?

szałapucie bury :decayed: przecież napisał że auto od tamtego momentu przeszło metamorfoze, to wątpie żeby lampy zostawił stare :gwizdanie:

aha, nie kontaktuje juz dzisiaj[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 18:30_________________________________________________

To była ta sama. Byliśmy na majóvwce i staliśmy koło Audi na porsche kołach. Wtedy wygladała jak wyglądała ale teraz myślę że robi robotę lepszą. Są org koła RS 4 b5( nie wzór-są autentyki od RS-a 18'/8.5' et20 bodajże o ile się nie mylę) jest grill też RS i zderzak S dodatkowo lampy z kierunkami -gładkie. Auto mojego kolegi więc zdjęc nie będe wstawiał ale kładzie na kolana wizualnie i pracą silnika 2.6 V6 na dolocie bez q

by może byś na jakiegoś spociszona przyjechał do Puław :mysli:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 21:11_________________________________________________skoroś z Puław
Opublikowano

Przecież napisał, że to auto kolegi :polew:

Auto mojego kolegi więc zdjęc nie będe wstawiał ale kładzie na kolana wizualnie i pracą silnika 2.6 V6 na dolocie bez q

Opublikowano

paput dzisiaj jest w szoku jakimś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Przecież napisał, że to auto kolegi :polew:

Auto mojego kolegi więc zdjęc nie będe wstawiał ale kładzie na kolana wizualnie i pracą silnika 2.6 V6 na dolocie bez q

:mysli: przeca to wim
Opublikowano

Po co mam niby ładowac foty auta które nie jest moje..... :confused4: Nie rozumiem tego. Znam człowieka dobrze wiem co było robione. Zresztą tu w Puławach jeśli ktoś jest oblatany i widział to b5 to napewno go zauwarzył bo wygląda napewno lepiej niż zwykłe b6 czy b7. Jest kolka i tyle. A co do spota to jak już to okolice sierpa bo czekam na gwint więc jak wpadniemy to na 2 budy b5 i b6

Opublikowano
  • Autor

Po co mam niby ładowac foty auta które nie jest moje..... :confused4: Nie rozumiem tego. Znam człowieka dobrze wiem co było robione. Zresztą tu w Puławach jeśli ktoś jest oblatany i widział to b5 to napewno go zauwarzył bo wygląda napewno lepiej niż zwykłe b6 czy b7. Jest kolka i tyle. A co do spota to jak już to okolice sierpa bo czekam na gwint więc jak wpadniemy to na 2 budy b5 i b6

bez gewinde mówisz sie nie pokazujesz :decayed:

co za gwint zamówiłeś?

Opublikowano

Kiedy będzie spot, spot, spot?

Opublikowano
  • Autor

Kiedy będzie spot, spot, spot?

płyta Ci się zacięła :kox:
Opublikowano

Przód mam wi-teca. Tyłu urzywki lepszej firmy szukałem ok pół roku dokładnie pod model i pod q ale nawet nie przyszło mi do głowy ze to może byc taki rarytasik. W końcu w tamtym tyg zamówiłem ta tech. Ale też nie mają na stanie w polsce i muszę czekac aż od helmutów przywleką.

Opublikowano
  • Autor

Przód mam wi-teca. Tyłu urzywki lepszej firmy szukałem ok pół roku dokładnie pod model i pod q ale nawet nie przyszło mi do głowy ze to może byc taki rarytasik. W końcu w tamtym tyg zamówiłem ta tech. Ale też nie mają na stanie w polsce i muszę czekac aż od helmutów przywleką.

ja też mam ta techa na forum kolega Kawul miał tanio nówki sztuki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.