Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja niebawem podeśle

:good: tylko usuń mi to padło na dwóch kołach sprzed mojej laleczki :polew:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja niebawem podeśle

:good: tylko usuń mi to padło na dwóch kołach sprzed mojej laleczki :polew:

wal sie leszczu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja niebawem podeśle

:good: tylko usuń mi to padło na dwóch kołach sprzed mojej laleczki :polew:

wal sie leszczu :tongue4:

uderz w stół :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

dsc06322g.jpg

dsc06323p.jpg

dsc06324iv.jpg

dsc06326n.jpg

dsc06338f.jpg

dsc06339c.jpg

Opublikowano

unledpanorama1.jpg

:naughty:

Opublikowano

noi jak na tak rozjebany termonowo szybki spocik było całkiem wporzo :naughty:

6 aut :good:

;( :embarrassed:

o 4 za mało :>[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 05:23_________________________________________________Było bardzo ok, szkoda że Gutek nie zajechał :(

Opublikowano
  • Autor

unledpanorama1.jpg

:naughty:

jak z bajki jakiejś :decayed:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 10:14_________________________________________________ciekawe czy puertoss nas widział :mysli:
Opublikowano

Ja odpadam. Wczoraj % był i dzisiaj niestety ale nie łapię za okrąg :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Ja odpadam. Wczoraj % był i dzisiaj niestety ale nie łapię za okrąg :kwasny:

dzisiaj spota nie ma wczoraj był
Opublikowano

Ja odpadam. Wczoraj % był i dzisiaj niestety ale nie łapię za okrąg :kwasny:

dzisiaj spota nie ma wczoraj był

:polew: :polew:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

A co do puertosa to mozemy przecież u niego zrobić zlot, parking przed blokiem ma sporawy :naughty: macie 35km do niego czyli wielkie nic

Opublikowano

Jeśli chodzi o mnie no problem. Tylko że, strace trzydziestaka :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tez jestem za.[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 22:08_________________________________________________to co puertoss czy opole?

Opublikowano

Do opola wpadajcie na wojewódzki :) żeby nie jeździć 2 razy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Do opola wpadajcie na wojewódzki :) żeby nie jeździć 2 razy :decayed:

no ja nie, dam komuś kasę to mi odbierze kierunki ok?
Opublikowano

Do opola wpadajcie na wojewódzki :) żeby nie jeździć 2 razy :decayed:

no ja nie, dam komuś kasę to mi odbierze kierunki ok?

Luzik. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czyli puertoss :mysli:

OPOLANIE jedzieta z nami na parapetówkę u Puertosa? :kox:

Opublikowano

A kiedy? :mysli: Ja chyba odpadam jednak, bo oszczędzam na wyjazd na urlop :decayed: No i muszę kupić w końcu ramki na halogeny żeby w końcu dopisać coś do tematu. Ciułam tak i ciułam, chciałbym kiedyś trafić do battalionu :polew:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 23:03_________________________________________________Zresztą, mamy teraz wojewódzki na głowie i trzeba jeszcze zaplanować parę rzeczy i naprawić drogę żeby "gwinty" mogły wjechać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.