Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest ten spot czy nie :wallbash:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie o 19.00 pod Tesco

1. Ja

2. Kowi

3. Michał

4. Paput

5. Tomek

6. ?

Opublikowano

Ok moze sie zjawie, bo robie prace dyplomową na jutrzejsze pokazanie :decayed:

Opublikowano

Kiedy obrona?

Ja kończe w czerwcu 2012, ale na zaliczenie pierwszego roku musiałem oddać do czerwca dwa rozdziały :gwizdanie:

Opublikowano

Kiedy obrona?

Ja kończe w czerwcu 2012, ale na zaliczenie pierwszego roku musiałem oddać do czerwca dwa rozdziały :gwizdanie:

plan jest na wrzesień - październik, a prace licze ze do 10 sierpnia wykonam
Opublikowano

heh, bylem dopiero pod tesco:) ale to na zakupach.podjade jeszcze raz.aaaaaaaaa dla osob jadących od strony centrum: jak teraz jechalem to na przeciwko cmentarza na piaskowej stali z suszara także jak coś to noga z gazu.

Opublikowano

Kiedy obrona?

Ja kończe w czerwcu 2012, ale na zaliczenie pierwszego roku musiałem oddać do czerwca dwa rozdziały :gwizdanie:

plan jest na wrzesień - październik, a prace licze ze do 10 sierpnia wykonam

Dasz rade :>

Ja od wrześnie ruszam z badaniami

Pogadamy na spocie

Opublikowano
  • Autor

Ja i michal bedziemy. Motorek tez:)

Opublikowano

Wiem że będzie motorek :kox:

Opublikowano
  • Autor

1. norbert organizator - tankuje każdemu auto za fee :gwizdanie: :decayed:

2. Kowi

3. Michał

4. Paput

5. Tomek

6. By7??

Opublikowano

Stawiam wszystkim po faworku :polew:

Opublikowano
  • Autor

heh, bylem dopiero pod tesco:) ale to na zakupach.podjade jeszcze raz.aaaaaaaaa dla osob jadących od strony centrum: jak teraz jechalem to na przeciwko cmentarza na piaskowej stali z suszara także jak coś to noga z gazu.

:notworthy::good::decayed:
Opublikowano

dobra jade i ja jeszcze tylko cpn jakis złpać, długo nie będe dzisiaj :disgust:

Opublikowano
  • Autor

szkoda żę nas mało będzie, ale taki urok spontanów :kwasny:

przynajmniej nowego użytkownika się przywita :naughty::decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 18:29_________________________________________________

dobra jade i ja jeszcze tylko cpn jakis złpać, długo nie będe dzisiaj :disgust:

kowi wpadaj pojeździmy GSX :gwizdanie:em 150KM i kilskaset kilo wagi podobno robi robotę :>[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 18:30_________________________________________________PO 20 pewnie też będziemy, więc jak ktoś później przeczyta info np. by7 :gwizdanie: :decayed: niechaj wali po Tesco
Opublikowano

noi jak na tak rozjebany termonowo szybki spocik było całkiem wporzo :naughty:

6 aut :good:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

karwa my dopiero wróciliśmy :decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:15_________________________________________________do północy byśmy stali :gwizdanie: :>

Opublikowano

karwa my dopiero wróciliśmy :decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:15_________________________________________________do północy byśmy stali :gwizdanie: :>

no to co za problem

Opublikowano
  • Autor

karwa my dopiero wróciliśmy :decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:15_________________________________________________do północy byśmy stali :gwizdanie: :>

no to co za problem

panie się irytowały :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:20_________________________________________________może fota jakaś :mysli: kto ma?
Opublikowano

ja niebawem podeśle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.