Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty kochasz rafalekxa wiec ryzykujesz dla niego;-)

miłość wymaga poświęceń :naughty:

A Ty już mnie nie kochasz? :( :( :(:decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty kochasz rafalekxa wiec ryzykujesz dla niego;-)

Ty kochasz rafalekxa wiec ryzykujesz dla niego;-)

miłość wymaga poświęceń :naughty:

jebne mu za te kłótnie internetowe :decayed:

:polew: :polew:

A z tym "kochasz" to hamuj bajerke :decayed:

Opublikowano

Idę w kimę prosiaczki robaczki :decayed::hi:

Opublikowano

Dobra gieje ja to ide stąd, będe dzwonił jutro gdzie was szukać :gwizdanie: no chyba ze cos pójdzie nie wplanie podczas poprawki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dobra trzymacie sie mocno za intercoolery:-)

Opublikowano

Norberta nie będzie?

No nie, a tak mu ładnie maszynkę do poszerzania nadkoli zapakowałem :evil:

Opublikowano

Dzięki Adaś, ale tak jak rozmawialiśmy trzeba to zostawić, żeby nie zrobić gorzej niż jest :>

Opublikowano
  • Autor

na puławach śmiga fajne białe b5 polift na czarnej feli chyba nie dawno zarejestrowany, jakaś tam gleba też jest

Opublikowano

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

w kłombii?
Opublikowano

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

już nie na czarnych

Opublikowano
  • Autor

to

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

już nie na czarnych

ła jakie?
Opublikowano

to

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

już nie na czarnych

ła jakie?

srebrne

Opublikowano
  • Autor

to

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

już nie na czarnych

ła jakie?

srebrne

dawać go na spota :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

Kombi. Ja już go widziałem kilka razy w końskowoli, lublinie, ale to nie od nas?[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 23:19_________________________________________________Kiedy robimy spota? Michał może przyjechałby motorkiem?

Opublikowano

Kombi. Ja już go widziałem kilka razy w końskowoli, lublinie, ale to nie od nas?[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 23:19_________________________________________________Kiedy robimy spota? Michał może przyjechałby motorkiem?

nie ma problemu, a i wszystkich na kreche zapraszam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Kombi. Ja już go widziałem kilka razy w końskowoli, lublinie, ale to nie od nas?[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 23:19_________________________________________________Kiedy robimy spota? Michał może przyjechałby motorkiem?

nie ma problemu, a i wszystkich na kreche zapraszam :tongue4:

amfa dobra rzecz :kox: musisz być przy kasie :>
Opublikowano

Kombi. Ja już go widziałem kilka razy w końskowoli, lublinie, ale to nie od nas?[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 23:19_________________________________________________Kiedy robimy spota? Michał może przyjechałby motorkiem?

nie ma problemu, a i wszystkich na kreche zapraszam :tongue4:

amfa dobra rzecz :kox: musisz być przy kasie :>

ty znowu zaczynasz, a dopiero co z odtrucia wróciłes

Opublikowano

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

to nie 18ki tylko 17ki , była na nowodworze :wink4: i u nas w ekipie zaparkowali :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie widziałem. A kojarzysz granatową b5 przedlift w benzynie, na niezłej glebie i czarnych osiemnastkach :mysli:

to nie 18ki tylko 17ki , była na nowodworze :wink4: i u nas w ekipie zaparkowali :wink4:

to nie ta :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.