Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mi też pasuje sobota i niedziela. Nawet mogę do tych Ryk pojechać, niech strace. :decayed:

to jedź :decayed: tylko uważaj na dresów :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:18_________________________________________________

taaaaa stracisz trzydziestaka :wink4: Ja na taka eskapadę muszę szykowac kapke więcej ale mogę się poświęcic jak bedzie z 10 aut- conajmniej

no gdzie 10 aut, tyle to na wojewódzkim
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łoooooo mosz Ci los... toż to pewnie w mych marzeniach ta liczba aut na spocie spontanie ale zawsze dycha bo wypłata......

Opublikowano
  • Autor

\]-+

łoooooo mosz Ci los... toż to pewnie w mych marzeniach ta liczba aut na spocie spontanie ale zawsze dycha bo wypłata......

no raczej nie, jak by wszyscy z puław którzy na spoty przyjeżdżali sięzebrali to by było może
Opublikowano

Mi też pasuje sobota i niedziela. Nawet mogę do tych Ryk pojechać, niech strace. :decayed:

to jedź :decayed: tylko uważaj na dresów :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:18_________________________________________________

taaaaa stracisz trzydziestaka :wink4: Ja na taka eskapadę muszę szykowac kapke więcej ale mogę się poświęcic jak bedzie z 10 aut- conajmniej

no gdzie 10 aut, tyle to na wojewódzkim

gdybyście przyjechali na wojewódzki było by ok 20 aut :tongue4: jakby z lublina chłopaki bardziej sie postarali :rolleyes: , a takto było raptem 3 auta na LU jak dobrze pamietam :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to panowie jak data?

Opublikowano

Mi też pasuje sobota i niedziela. Nawet mogę do tych Ryk pojechać, niech strace. :decayed:

to jedź :decayed: tylko uważaj na dresów :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:18_________________________________________________

taaaaa stracisz trzydziestaka :wink4: Ja na taka eskapadę muszę szykowac kapke więcej ale mogę się poświęcic jak bedzie z 10 aut- conajmniej

no gdzie 10 aut, tyle to na wojewódzkim

gdybyście przyjechali na wojewódzki było by ok 20 aut :tongue4: jakby z lublina chłopaki bardziej sie postarali :rolleyes: , a takto było raptem 3 auta na LU jak dobrze pamietam :gwizdanie:

:angry: 3 na LU + 1 na WLI ale też do lublina zaliczany :decayed:
Opublikowano

Sobota :good:

Opublikowano
  • Autor

A reszta jak?

Opublikowano

Sobota :good:

Opublikowano

o której ta sobota :mysli:

Opublikowano

o której ta sobota :mysli:

:facepalm:

Opublikowano

17-18 :>

Opublikowano
  • Autor

I na piwo;-)

Opublikowano

ja nie wiem czy dam rade 17-18 chyba że postoicie dłużej to dolecę później

Opublikowano
  • Autor

Chyba ze jutro? To ktos doleci moze jeszcze. Dwoch kolegow z B6 ;-)

Opublikowano

Chyba ze jutro? To ktos doleci moze jeszcze. Dwoch kolegow z B6 ;-)

Jak sobie dziewczynki życzą :) mi jest to obojętne tylko dzisiaj to dojadę 18-19

Opublikowano

Może być dzisiaj, nie ma problemu :polew:

Opublikowano
  • Autor

jutro?

Opublikowano

Czy może dziś? :>

Mi pasuje dziś i jutro, więc wszystko zależy od Was

Opublikowano

to jak, dzisiaj w koncu? a jak tak to o której ostatecznie? ja sie pisze na dzis. jutro nie bede mógł prowadzic :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.