Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i tak cos nie tak jest bo nie wszystkie kolory poazuje :wallbash:

u mnie nic nie widać :kox:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i tak cos nie tak jest bo nie wszystkie kolory poazuje :wallbash:

u mnie nic nie widać :kox:

wyczysć monitor

Opublikowano
  • Autor
Micha.gif
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

za szybko się zmienia, ale ja bym stawiał na zielone i białe :evil:

Opublikowano

Zielone :good:

Opublikowano
  • Autor

Zielone :good:

:polew:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 19:46_________________________________________________ale co żona na to?
Opublikowano

Zielone :good:

:polew:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 19:46_________________________________________________ale co żona na to?

żona :shocked: zachwycona nie wie na który się zdecydować

Kowi dobra robota :good:

Opublikowano
  • Autor

Zielone :good:

:polew:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 19:46_________________________________________________ale co żona na to?

żona :shocked: zachwycona nie wie na który się zdecydować

Kowi dobra robota :good:

fantastico;) szał w Cońsco Voli teraz będzie :polew: cztery 18-tki tylko w Twoim samochodzie :gwizdanie:
Opublikowano

Zielone :good:

:polew:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 19:46_________________________________________________ale co żona na to?

żona :shocked: zachwycona nie wie na który się zdecydować

Kowi dobra robota :good:

fantastico;) szał w Cońsco Voli teraz będzie :polew: cztery 18-tki tylko w Twoim samochodzie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: tylko cztery dlaczego tak mało :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Zielone :good:

:polew:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 19:46_________________________________________________ale co żona na to?

żona :shocked: zachwycona nie wie na który się zdecydować

Kowi dobra robota :good:

fantastico;) szał w Cońsco Voli teraz będzie :polew: cztery 18-tki tylko w Twoim samochodzie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: tylko cztery dlaczego tak mało :thumbdown:

ech Tobie zawsze mało :naughty:
Opublikowano

Byłem dzisiaj na tym wiadukcie, bardzo fajne miejsce, śmiało można robić grilla :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Byłem dzisiaj na tym wiadukcie, bardzo fajne miejsce, śmiało można robić grilla :naughty:

:shocked: co tam robiłeś? leciałeś 50 km/h przez wioski :naughty::decayed: cza było do mnie zajechac :kox:
Opublikowano

Tak się przejechałem, popaliłem gumy troszkę, fajna miejscówka "Plac Świętego Michała" :polew:

Zajade bo będę jechał po pianownice do puław :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zajade bo będę jechał po pianownice do puław :kox:

w pracy byku powinieneś być :gwizdanie:
Opublikowano

Przecież byłem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Przecież byłem :facepalm:

jak B brigada ma na 14 dzisaj
Opublikowano

Przecież byłem w środę :polew:

Dwa dni urlopu, jutro oddaję krew i do pracy idę w sobotę na trzecią zmianę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Przecież byłem w środę :polew:

Dwa dni urlopu, jutro oddaję krew i do pracy idę w sobotę na trzecią zmianę :tongue4:

z taką ilością alkoholu we krwi jaką masz w standardzie to twoją krew moga do butelek od razu rozlewać i robić krwawą marry :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Jestem czyściutki jak spirytusik :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.