Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

własnie brechtałem juz że tylko klatke i typowy sportowy :polew: :polew: :polew:

naba i kiera momo :hi::decayed:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 19:41_________________________________________________to poniedziałek?
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poniedziałek :good: Bardzo mnie to cieszy. Jeśli zrobimy spota przy wiadukcie to można o jakimś grillu pomyśleć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Poniedziałek :good: Bardzo mnie to cieszy. Jeśli zrobimy spota przy wiadukcie to można o jakimś grillu pomyśleć :gwizdanie:

:beach:
Opublikowano

Moze przyjade swoim wybebeszonym padłem, zamówiłem uszczelke, dopiero we wtorek odbiór, wiec jeszcze pojeżdze sobie taką ruiną w środku :naughty: kurfa wyglada jak po przekładce z angola :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Moze przyjade swoim wybebeszonym padłem, zamówiłem uszczelke, dopiero we wtorek odbiór, wiec jeszcze pojeżdze sobie taką ruiną w środku :naughty: kurfa wyglada jak po przekładce z angola :polew: :polew:

:good::decayed:

to kto chętny jeszcze?

Opublikowano

niestety 2 zmiana :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

niestety 2 zmiana :embarrassed:

a kiedy możesz? wtorek?

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

niestety 2 zmiana :embarrassed:

a kiedy możesz? wtorek?

cały następny tydzień mam 2 zmianę :]

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

niestety 2 zmiana :embarrassed:

a kiedy możesz? wtorek?

cały następny tydzień mam 2 zmianę :]

:thumbdown:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 15:42_________________________________________________chętni na poniedziałek godz 19?:

1. norbert

2. paput

3. kowi

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

niestety 2 zmiana :embarrassed:

a kiedy możesz? wtorek?

cały następny tydzień mam 2 zmianę :]

:thumbdown:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 15:42_________________________________________________chętni na poniedziałek godz 19?:

1. norbert

2. paput

3. kowi

ja nie na 100% bo u mnie tydzień wielkich zmian będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Pojedziemy we trzech, bo mam nadzieję że Michał będzie chętny, w końcu to jego pomysł i jego plac "Plac Świętego Michała" :>

Opublikowano
  • Autor

Pojedziemy we trzech, bo mam nadzieję że Michał będzie chętny, w końcu to jego pomysł i jego plac "Plac Świętego Michała" :>

:polew: "Plac Św. Michała z Consco Voli"
Opublikowano

Pojedziemy we trzech, bo mam nadzieję że Michał będzie chętny, w końcu to jego pomysł i jego plac "Plac Świętego Michała" :>

:polew: "Plac Św. Michała z Consco Voli"

:evil: nie gadam z wami... dziwki :evil::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pojedziemy we trzech, bo mam nadzieję że Michał będzie chętny, w końcu to jego pomysł i jego plac "Plac Świętego Michała" :>

:polew: "Plac Św. Michała z Consco Voli"

:evil: nie gadam z wami... dziwki :evil::polew: :polew: :polew:

wulgaryzm owego nowicjusza na forum nie zna granic :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

Pojedziemy we trzech, bo mam nadzieję że Michał będzie chętny, w końcu to jego pomysł i jego plac "Plac Świętego Michała" :>

:polew: "Plac Św. Michała z Consco Voli"

:evil: nie gadam z wami... dziwki :evil::polew: :polew: :polew:

wulgaryzm owego nowicjusza na forum nie zna granic :gwizdanie: :tongue4:

:polew: ukarać go, ukarać najlepiej na zielono albo jeszcze gorzej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pojedziemy we trzech, bo mam nadzieję że Michał będzie chętny, w końcu to jego pomysł i jego plac "Plac Świętego Michała" :>

:polew: "Plac Św. Michała z Consco Voli"

:evil: nie gadam z wami... dziwki :evil::polew: :polew: :polew:

wulgaryzm owego nowicjusza na forum nie zna granic :gwizdanie: :tongue4:

:polew: ukarać go, ukarać najlepiej na zielono albo jeszcze gorzej :naughty:

na zielono nieeee, bo to przyjemność :kox:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:46_________________________________________________ :>

17011442269405962045.jpg

Opublikowano

Dziś o 17.00 przy wiadukcie

Opublikowano

Ma ktoś łeb w dziedzinie car audio :przebiegly:

Opublikowano

Co się urodziło :>

Opublikowano
  • Autor

Dziś o 17.00 przy wiadukcie

ne bardzo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.