Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no bo jak robisz spota w trakcie spotów wojewódzkich nieopodal puław to co :blink:

:polew: :polew: :polew:

:mysli: ne rozume[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________nic nie robie

ne rozume, ne rozume, se uczy to zrozume :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:17_________________________________________________Norbert a Ty będziesz w LOP :chytry:
Opublikowano
  • Autor

no bo jak robisz spota w trakcie spotów wojewódzkich nieopodal puław to co :blink:

:polew: :polew: :polew:

:mysli: ne rozume[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________nic nie robie

ne rozume, ne rozume, se uczy to zrozume :polew:

koniec z nami norbercie :zemdlal:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:18_________________________________________________jeszcze będziecie pytać czy coś robimy w Puławach, a ja wtedy zacytuję to zdanie :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:25_________________________________________________póki co nasyćcie się wojewódzkim[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________sam se zrobie spocika :decayed:
Opublikowano

:polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:17_________________________________________________Norbert a Ty będziesz w LOP :chytry:

Tak na 90%

Opublikowano

no bo jak robisz spota w trakcie spotów wojewódzkich nieopodal puław to co :blink:

:polew: :polew: :polew:

:mysli: ne rozume[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________nic nie robie

ne rozume, ne rozume, se uczy to zrozume :polew:

koniec z nami norbercie :zemdlal:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:18_________________________________________________jeszcze będziecie pytać czy coś robimy w Puławach, a ja wtedy zacytuję to zdanie :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:25_________________________________________________póki co nasyćcie się wojewódzkim[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________sam se zrobie spocika :decayed:

będzie Was dwóch :decayed: Ty i Twój brzuch :polew: :polew:

Opublikowano

przyjedź pod mazowieckie to zrobimy spota :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:17_________________________________________________Norbert a Ty będziesz w LOP :chytry:

Tak na 90%

zdradzasz mnie :no: definitywny koniec :>
Opublikowano

no bo jak robisz spota w trakcie spotów wojewódzkich nieopodal puław to co :blink:

:polew: :polew: :polew:

:mysli: ne rozume[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:11_________________________________________________nic nie robie

ne rozume, ne rozume, se uczy to zrozume :polew:

koniec z nami norbercie :zemdlal:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:18_________________________________________________jeszcze będziecie pytać czy coś robimy w Puławach, a ja wtedy zacytuję to zdanie :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:25_________________________________________________póki co nasyćcie się wojewódzkim[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________sam se zrobie spocika :decayed:

Koniec to będzie w sobote na piwku nad wisłą w tym dawnym Spomaszu.

Zbiórka o 20.00?

Opublikowano

:polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:17_________________________________________________Norbert a Ty będziesz w LOP :chytry:

Tak na 90%

zdradzasz mnie :no: definitywny koniec :>

uspooookój sie!!!! lepiej zaskórniaki odkładaj na wojewódzki

Opublikowano

Kto ma przyjechać pod mazowieckie

:mysli:

Opublikowano

paputowi zaproponowałem bo płacze że nikt niechce spotowac :wink4:

Opublikowano

Paput nie wciągaj mnie w te Swoje chore gry :no:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:37_________________________________________________Ja chciałem ostatnio to mnie olali wszyscy[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:37_________________________________________________Gamonie w ciapach :decayed:

Opublikowano

Paput nie wciągaj mnie w te Swoje chore gry :no:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:37_________________________________________________Ja chciałem ostatnio to mnie olali wszyscy[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:37_________________________________________________Gamonie w ciapach :decayed:

:polew: :polew: te gamonie w ciapach to dobre :polew: :polew:
Opublikowano

Spoko w opolu zrobimy gruby spocik :good: ja dzisiaj dopiero podłoge miałem upraną do auta, pewnie gdzieś w okolicy czwartku montaż :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Paput nie wciągaj mnie w te Swoje chore gry :no:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:37_________________________________________________Ja chciałem ostatnio to mnie olali wszyscy[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:37_________________________________________________Gamonie w ciapach :decayed:

w wyrażeniu gamonie w ciapach dodałeś za dużo o to jedną literke ciapach d :polew:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

chłopaki chłopaki weźmiecie mnie na wojewódzkiego? :polew: prosze :embarrassed:

:polew:

Opublikowano

Przecież ty pustelnik jesteś nigdzie nie chcesz jechać :angry:

Opublikowano
  • Autor

Przecież ty pustelnik jesteś nigdzie nie chcesz jechać :angry:

ne moge, pracuje[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:50_________________________________________________wybraliście dwa najgorsze dni dla Paputa :decayed:
Opublikowano

była ankieta trzeba było klikac na NIE :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.