Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na gaz mu nie pali :polew: :polew: :polew: i trza lac za 5,32 :dziura:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

na gaz mu nie pali :polew: :polew: :polew: i trza lac za 5,32 :dziura:

8,5 litra gazu na trasie pali w 3 osoby i zapakowany na wakacje, pozdro dla gumisiów z TDI pałer :kox:
Opublikowano
:polew: papucik ale mi humor poprawiasz niektórymi swoimi wypowiedziami :D
Opublikowano

Zawsze najmniejsze psy szczekają najbardziej :> :decayed:

Opublikowano

Dobra dobra ludzie mówili na mieście że chrychał na gazie i nie palił :polew: :polew:

Opublikowano

Adam nie zadeklarowałeś jeszcze obecności na spocie :decayed:

Opublikowano

na gaz mu nie pali :polew: :polew: :polew: i trza lac za 5,32 :dziura:

8,5 litra gazu na trasie pali w 3 osoby i zapakowany na wakacje, pozdro dla gumisiów z TDI pałer :kox:

ta chyba jak odetniesz dopływ paliwa do 3 cylindrów :polew: :polew:

Zawsze najmniejsze psy szczekają najbardziej :> :decayed:

:polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

To jest LPG+łzy :>

pali 8,5 gazu plus 1,5l łez (jazda na gwincie ;() :wink4:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 11:11_________________________________________________

Adam nie zadeklarowałeś jeszcze obecności na spocie :decayed:

Mnie pytać ani namawiać nie trzeba :)

Opublikowano

aaaa to co innego :D fakt :D git ;)

Opublikowano

Paput w te 8,5 litra gazu na trasie przy 120 km/h, trze osobach i z V6 pod maską w benzynie trochę nie chce mi się wierzyć.

Z tego co wiem to każdy silnik spala troszkę więcej gazu niż benzyny. W takim razie ile spaliłby Ci benzyny: 7,5 litrów. Coś kręcisz

Wracałem miesiąc temu z bieszczad, trzy osoby, trochę bagażu, prędkość do 130km/h, klima i 130 KM pod maską. Wynik 6,4 ON!

Opublikowano

Paput w te 8,5 litra gazu na trasie przy 120 km/h, trze osobach i z V6 pod maską w benzynie trochę nie chce mi się wierzyć.

Z tego co wiem to każdy silnik spala troszkę więcej gazu niż benzyny. W takim razie ile spaliłby Ci benzyny: 7,5 litrów. Coś kręcisz

Wracałem miesiąc temu z bieszczad, trzy osoby, trochę bagażu, prędkość do 130km/h, klima i 130 KM pod maską. Wynik 6,4 ON!

co Ty gadasz :angry:

paput stosuje "eco driving" i jemu gazu pali mniej niż benzyny :przebiegly:

oczywiście żartuje :decayed:

tak kolorowej bajki dawno nie czytałem.

To mi golf 2 1,4 palił w cyklu mieszanym 8,5l gazu :decayed:

co co papucik gadasz to mission imposible :cool1:

Opublikowano

Być może się myle, jeśli tak to zwracam honor

Opublikowano

Być może się myle, jeśli tak to zwracam honor

to była ironia :decayed: zgadzam się z Toba w 100% :wink4::tongue4:

Opublikowano

Wiem, wiem, ale może ma ktoś coś do powiedzenia w tym temacie, więc jeśli poczuł się urażony to bardzo przepraszam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Paput w te 8,5 litra gazu na trasie przy 120 km/h, trze osobach i z V6 pod maską w benzynie trochę nie chce mi się wierzyć.

Z tego co wiem to każdy silnik spala troszkę więcej gazu niż benzyny. W takim razie ile spaliłby Ci benzyny: 7,5 litrów. Coś kręcisz

Wracałem miesiąc temu z bieszczad, trzy osoby, trochę bagażu, prędkość do 130km/h, klima i 130 KM pod maską. Wynik 6,4 ON!

mam dwie osoby które moga potwierdzić to co widziały, jazda do 100 km/h, w mieście wciąga mi 12 litrów ale na trasie malutko przy spokojnej jeździe[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 12:30_________________________________________________

Zawsze najmniejsze psy szczekają najbardziej :> :decayed:

a te mniejsze im dogryzają :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 13:19_________________________________________________

:polew: papucik ale mi humor poprawiasz niektórymi swoimi wypowiedziami :D

smyrją cie moje posty :mysli: masz problem :polew:
Opublikowano

Paput w te 8,5 litra gazu na trasie przy 120 km/h, trze osobach i z V6 pod maską w benzynie trochę nie chce mi się wierzyć.

Z tego co wiem to każdy silnik spala troszkę więcej gazu niż benzyny. W takim razie ile spaliłby Ci benzyny: 7,5 litrów. Coś kręcisz

Wracałem miesiąc temu z bieszczad, trzy osoby, trochę bagażu, prędkość do 130km/h, klima i 130 KM pod maską. Wynik 6,4 ON!

mam dwie osoby które moga potwierdzić to co widziały, jazda do 100 km/h, w mieście wciąga mi 12 litrów ale na trasie malutko przy spokojnej jeździe[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 12:30_________________________________________________

Zawsze najmniejsze psy szczekają najbardziej :> :decayed:

a te mniejsze im dogryzają :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 13:19_________________________________________________

:polew: papucik ale mi humor poprawiasz niektórymi swoimi wypowiedziami :D

smyrją cie moje posty :mysli: masz problem :polew:

kuchenka Ci nie pali że szamoczesz sie jak rybka na haczyku ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kocham być atakowany przez wszystkich :decayed:

Opublikowano

smyrją cie moje posty :mysli: masz problem :polew:

:polew: MAM PROBLEM :kox: muszę udać się z tym do specjalisty... :(

Opublikowano
  • Autor

smyrją cie moje posty :mysli: masz problem :polew:

:polew: MAM PROBLEM :kox: muszę udać się z tym do specjalisty... :(

nie od tego jest dr Queen :naughty: 0,7 litra i jesteś zdrowy
Opublikowano

kocham być atakowany przez wszystkich :decayed:

to Ty widze taki mały Sado Maso zwyrodnialec :naughty::bicz: :bicz3: :bicz2: i te sprawy Cie kręca?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.