Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy idziemy na piwko?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kiedy idziemy na piwko?

:decayed:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 06:31_________________________________________________na moim wolnym :>[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 06:32_________________________________________________to norbi kiedy spocimy piwnie :mysli::decayed:
Opublikowano

Poniedziałek 22.08.2011. Ja jestem na wolnym, Ty jesteś po drugiej dniówce. Jedyny optymalny termin :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Poniedziałek 22.08.2011. Ja jestem na wolnym, Ty jesteś po drugiej dniówce. Jedyny optymalny termin :mysli:

musimy się zgadać jeszcze :good:

a spocika kiedy walimy teraz? piątek :mysli:

Opublikowano

KW. widze przez urlop ominąłem spota :embarrassed:

dwa spoty :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze lepiej :rolleyes:

jeden w Puławach a drugi wojewódzki[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________ale i tak chyba nikogo z Puław na wojewódzkim nie było :mysli:
Opublikowano
:no:
Opublikowano
  • Autor

jeszcze lepiej :rolleyes:

trzeba to nadrobić :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:52_________________________________________________może kolega matrix w końcu przyjedzie :cool1:
Opublikowano

Poniedziałek 22.08.2011. Ja jestem na wolnym, Ty jesteś po drugiej dniówce. Jedyny optymalny termin :mysli:

musimy się zgadać jeszcze :good:

a spocika kiedy walimy teraz? piątek :mysli:

W piątek nie bardzo mi pasuje. Ale jak najbardziej niedziela, ewentualnie sobota.

Chociaż gdybyście pisali się na piątek to postaram się być :good:

Opublikowano

Piatek :good: w niedziele imperza na mojej wsi z radiem lublin musze być :decayed:

Opublikowano

przypomniałeś mi, może zrobimy spota w Rykach, będzie festyn :kox:

Chętni?

Opublikowano

jakieś tam dozynki maja byc i koncert dowalili na koniec, takiego spendu oberów dawno nie było aż miło napić sie browara obserwujac ten pierdolnik :kox:

Ale nie chciałbym tego podpisywać pod spota spontana bo mozemy sie zrobić atrakcją tego wydarzenia :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

nawet nie wiem gdzie te skoki są :polew: ale jest zapis pod patronatem wójta gminy Puławy to pewnie gdzieś za gołębiem :decayed:

Opublikowano

Zabawa do białego rana z zespołem MODEL :kox:

Opublikowano

Zabawa do białego rana z zespołem MODEL :kox:

bierz francuza i deski dobre :polew: to nie są żarty juz :decayed:

Opublikowano

Bardzo ładnie zaparkował.

W sobote francuz i deski, a w niedzielę na big cyc i volver to już chyba większy kaliber :polew:

Opublikowano

Bardzo ładnie zaparkował.

W sobote francuz i deski, a w niedzielę na big cyc i volver to już chyba większy kmaliber :polew:

tam to czołgiem, bo z nozem nielegalnie w polsce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.