Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

u mnie już rzuca drzewami :gwizdanie:

sprzątaj padło bo ci przygniecie :decayed:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

moze nie :thumbdown:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 17:14_________________________________________________Papuć bierz

http://allegro.pl/belka-usztywniajaca-rozporka-a6-c5-2-5-tdi-i1761060805.html

sie zoabczy :decayed:

dobra mykam na browara, prosto z kadzi :decayed:

Opublikowano

Siema

kto ma kompa z vagiem niech odezwie się na pw.

sprawa pilna bo chce coś w poniedziałek rano zobaczyć (auto)

Wymienimy się kom i może ktoś pomoże oblukać jednego paździocha

Opublikowano

Siema

kto ma kompa z vagiem niech odezwie się na pw.

sprawa pilna bo chce coś w poniedziałek rano zobaczyć (auto)

Wymienimy się kom i może ktoś pomoże oblukać jednego paździocha

jak cos w okolicy dęblina i nie nowsze niz 2004 to moze bym dał rade pomóc :hi:

Opublikowano

Siema

kto ma kompa z vagiem niech odezwie się na pw.

sprawa pilna bo chce coś w poniedziałek rano zobaczyć (auto)

Wymienimy się kom i może ktoś pomoże oblukać jednego paździocha

jak cos w okolicy dęblina i nie nowsze niz 2004 to moze bym dał rade pomóc :hi:

stoi w Puławach. ... dawaj tel zaraz zadzwonię

Opublikowano
  • Autor

panowie a może gokarty w Lublinie na Olimpie w niedziele? kto się pisze?

Opublikowano

panowie a może gokarty w Lublinie na Olimpie w niedziele? kto się pisze?

festyn w rykach :rant:

a tak powaznie jutro o 16 robimy spota w rykach :good:

Opublikowano

a tak powaznie jutro o 16 robimy spota w rykach :good:

Jak będę w stanie po weselu to podjadę ale nie :audi: bo przypędziliśmy z żonką służbówką :decayed:

Opublikowano

a tak powaznie jutro o 16 robimy spota w rykach :good:

Jak będę w stanie po weselu to podjadę ale nie :audi: bo przypędziliśmy z żonką służbówką :decayed:

dzwoń, postaram sie nie zapić w sobotni wieczór :decayed:

Opublikowano

a tak powaznie jutro o 16 robimy spota w rykach :good:

Jak będę w stanie po weselu to podjadę ale nie :audi: bo przypędziliśmy z żonką służbówką :decayed:

dzwoń, postaram sie nie zapić w sobotni wieczór :decayed:

Będę się odzywał. Jak dam radę jechać to jakoś się złapiemy. Może wpadniesz do Dęblina a do Puław polecimy służbowym :decayed:

Wszystko do ugadania

Opublikowano

tak też moze być :good:

Opublikowano
  • Autor

to norbert jedziesz w końcu do Ryk na BIG Cycca?

Opublikowano

Jadę, pytasz już któryś raz :decayed: jadę

Wyjeżdżam o 17,30

Opublikowano

Paput sie boi z puław wyjeżdżać :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Paput sie boi z puław wyjeżdżać :polew: :polew:

:lol1:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 16:33_________________________________________________

Jadę, pytasz już któryś raz :decayed: jadę

Wyjeżdżam o 17,30

ja po 18 moge dopiero
Opublikowano

Paput sie boi z puław wyjeżdżać :polew: :polew:

:lol1:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 16:33_________________________________________________

Jadę, pytasz już któryś raz :decayed: jadę

Wyjeżdżam o 17,30

ja po 18 moge dopiero

To pojedziemy po 18.00 :good: No problem[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 19:35_________________________________________________

:hi:

Witam Panów, na dzień dobry mam prośbę czy mógłby ktoś sprawdzić mi jedno autko?

http://otomoto.pl/audi-a6-1-9-tdi-alu-18-full-opcja-C20311144.html jest to do załatwienia?

My kolego raczej Ci tego nie sprawdzimy, mamy do Zamościa około 130 km :decayed:

Napisz w Spotach Zamojskich :)

Opublikowano
  • Autor

Paput sie boi z puław wyjeżdżać :polew: :polew:

:lol1:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 16:33_________________________________________________

Jadę, pytasz już któryś raz :decayed: jadę

Wyjeżdżam o 17,30

ja po 18 moge dopiero

To pojedziemy po 18.00 :good: No problem[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 19:35_________________________________________________

:hi:

Witam Panów, na dzień dobry mam prośbę czy mógłby ktoś sprawdzić mi jedno autko?

http://otomoto.pl/audi-a6-1-9-tdi-alu-18-full-opcja-C20311144.html jest to do załatwienia?

My kolego raczej Ci tego nie sprawdzimy, mamy do Zamościa około 130 km :decayed:

Napisz w Spotach Zamojskich :)

się zobaczy jeszcze[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 21:13_________________________________________________to kiedy panowie teraz spocimy?[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 18:28_________________________________________________może grill jakiś :mysli:
Opublikowano

Ja do Was nie dołączę. Jeszcze mi szumi w bani po weselu. Dopiero wstałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.