Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myjke automatyczną

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

myjke automatyczną

zajeździł myjąc jakiś tunel :mysli::decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 23:06_________________________________________________tudzież kanał :mysli:
Opublikowano

a uchlapal sie przytym jak małe dziecko :polew: :polew: :polew: wpuscic na saluny... lepiej wiadro i pędzla mu dać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a uchlapal sie przytym jak małe dziecko :polew: :polew: :polew: wpuscic na saluny... lepiej wiadro i pędzla mu dać :polew: :polew: :polew:

Kierownik Budowy Dróg - stanowisko zobowiązuje :decayed:
Opublikowano

Mi to miejsce jak najbardziej odpowiada. Może jakiś grill? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Mi to miejsce jak najbardziej odpowiada. Może jakiś grill? :mysli:

szkoda że do pracy idziesz bo by później :drunk:
Opublikowano

Nic straconego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nic straconego :wink4:

zamieniaj się :naughty::decayed:
Opublikowano

Fajna inicjatywa, co się dzieje na takich zlotach?

Opublikowano

Fajna inicjatywa, co się dzieje na takich zlotach?

rozmowy w toku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Fajna inicjatywa, co się dzieje na takich zlotach?

tak, jak kowi napisał, długie rozmowy :decayed:

najlepiej jest się przekonać naocznie :decayed::naughty:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 14:07_________________________________________________SPOT ODWOŁANY - każdy zajęty :confused4:

Opublikowano

Zróbcie raz a porzadnie spot a nie ciagle dwie osoby i w tygodniu, zapalnowac zaprosić to ludzie przyjadą

Opublikowano
  • Autor

Zróbcie raz a porzadnie spot a nie ciagle dwie osoby i w tygodniu, zapalnowac zaprosić to ludzie przyjadą

a kogo można zaprosić :gwizdanie:
Opublikowano

Piotrka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Piotrka :decayed:

i to by było na tyle :decayed: porządny spot będzie przed wojewódzkim :polew:
Opublikowano

:polew:

Prawda jest taka, że chętni są wszyscy, a jak coś robimy to jest nas trzech :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew:

Prawda jest taka, że chętni są wszyscy, a jak coś robimy to jest nas trzech :decayed:

taa, kto jest niby chętny :mysli: ja, ty i michał no i może nowy kolega z A6 2.7BiT i to tyle
Opublikowano

:polew:

Prawda jest taka, że chętni są wszyscy, a jak coś robimy to jest nas trzech :decayed:

no ale jak rzucacie hasło na swoim wątku no to co sie dziwic ze nikt sie nie pisze wiecej

Norbert chwilowo VT nie zrobie komp sie wysypał i dzialam na laptopie :disgust: ale stacjonarny juz zrobiony, tylko problemy z internetem, porobie prace dyplomową do konca i stawiam nową winde :hi:

Opublikowano

Nie ma sprawy, nic pilnego. Chcę tylko zobaczyć jak to może wyglądać. Z góry dziękuję :)

No to może jakiś spontan o 1 w nocy z czwartku na piątek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:polew:

Prawda jest taka, że chętni są wszyscy, a jak coś robimy to jest nas trzech :decayed:

no ale jak rzucacie hasło na swoim wątku no to co sie dziwic ze nikt sie nie pisze wiecej

Norbert chwilowo VT nie zrobie komp sie wysypał i dzialam na laptopie :disgust: ale stacjonarny juz zrobiony, tylko problemy z internetem, porobie prace dyplomową do konca i stawiam nową winde :hi:

to w jakim wątku mamy pisać jeszcze?

Nie ma sprawy, nic pilnego. Chcę tylko zobaczyć jak to może wyglądać. Z góry dziękuję :)

No to może jakiś spontan o 1 w nocy z czwartku na piątek :gwizdanie:

:polew:

ostatnio staliśmy na spocie do 1 w nocy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.