Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przyciemniają gdzies u was szyby?? Puertos pyta, bo trza tylną zrobić :naughty:

http://www.autoszyby-pulawy.pl/

otóż to :notworthy:

a puerto czemu już nie jeździ na czarnych felach?
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nawet nie wiem

Opublikowano
  • Autor

a nawet nie wiem

byłem ostatni w IC to stało jego auto na 16" tych co kupił[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 17:22_________________________________________________BMW nas pobiło :decayed:

dsc0145jf.jpg[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 13:00_________________________________________________dsc0123m.jpg

Opublikowano

Było by nas wiecej jak byscie wpadli na spot lubelski :polew: :polew: :polew:

Na Lubelskiej dzisiaj był śmiertelny wypadek, aż w TV pokazali, 3 auta, kolo miejscowosci parafianka

Opublikowano
  • Autor

Było by nas wiecej jak byscie wpadli na spot lubelski :polew: :polew: :polew:

Na Lubelskiej dzisiaj był śmiertelny wypadek, aż w TV pokazali, 3 auta, kolo miejscowosci parafianka

no słyszałem że 2 osoby z seata zginęły [*]
Opublikowano

a nawet nie wiem

byłem ostatni w IC to stało jego auto na 16" tych co kupił[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 17:22_________________________________________________BMW nas pobiło :decayed:

dsc0145jf.jpg[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 13:00_________________________________________________dsc0123m.jpg

tylko jak widac na zdjęciu nie wszyscy założyli kościołowy dres na wypad pasujący do bełemek:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a nawet nie wiem

byłem ostatni w IC to stało jego auto na 16" tych co kupił[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 17:22_________________________________________________BMW nas pobiło :decayed:

dsc0145jf.jpg[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 13:00_________________________________________________dsc0123m.jpg

tylko jak widac na zdjęciu nie wszyscy założyli kościołowy dres na wypad pasujący do bełemek :polew: :polew: :polew: :polew:

e sa tam ludzie z beeemek siódemek to nie wypada :decayed:
Opublikowano

a nawet nie wiem

byłem ostatni w IC to stało jego auto na 16" tych co kupił[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 17:22_________________________________________________BMW nas pobiło :decayed:

dsc0145jf.jpg[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 13:00_________________________________________________dsc0123m.jpg

tylko jak widac na zdjęciu nie wszyscy założyli kościołowy dres na wypad pasujący do bełemek :polew: :polew: :polew: :polew:

e sa tam ludzie z beeemek siódemek to nie wypada :decayed:

a wypada jechac na zlot bełemek bez 3 pasków na ramionach? :polew:

Opublikowano

Te beemki to z kilku powiatów i dwóch klubów :naughty:

Opublikowano

Te beemki to z kilku powiatów i dwóch klubów :naughty:

co znaczy nie więcej jak tylko to że bełemki :decayed:

Opublikowano

Te beemki to z kilku powiatów i dwóch klubów :naughty:

co znaczy nie więcej jak tylko to że bełemki :decayed:

Ale spoko goście :good:

Tak samo jak ci z hondy.

Opublikowano

Te beemki to z kilku powiatów i dwóch klubów :naughty:

co znaczy nie więcej jak tylko to że bełemki :decayed:

Ale spoko goście :good:

Tak samo jak ci z hondy.

do tych z hondy nic nie mam :decayed:

a bełemek i dresów nie lubie jak Hitler żydów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to co spocik jutro o 18?

Opublikowano

to co spocik jutro o 18?

o 16 w garwolinie :wink4:

Opublikowano

to co spocik jutro o 18?

o 16 w garwolinie :wink4:

w puławach w poniedziałek równiez szykuje sie mini spot :decayed: ja rogal Armi i Kowi moze :wink4: :gwizdanie: jak by co to bedziem dzwonic co i jak dokładniej :decayed:
Opublikowano
  • Autor

to co spocik jutro o 18?

o 16 w garwolinie :wink4:

w puławach w poniedziałek równiez szykuje sie mini spot :decayed: ja rogal Armi i Kowi moze :wink4: :gwizdanie: jak by co to bedziem dzwonic co i jak dokładniej :decayed:

ciekawe do kogo :polew:
Opublikowano

to co spocik jutro o 18?

o 16 w garwolinie :wink4:

w puławach w poniedziałek równiez szykuje sie mini spot :decayed: ja rogal Armi i Kowi moze :wink4: :gwizdanie: jak by co to bedziem dzwonic co i jak dokładniej :decayed:

:naughty::kox:

Opublikowano

to sie zobaczy do kogo :naughty:

Opublikowano

To co, wstawiam zdjęcia :gwizdanie:

P1000435.jpgP1000440.jpgP1000457.jpg

Grupę z LPU reprezentował Wojtek :decayed::naughty:

Opublikowano

Tylko autko sie nie zalapało na fote :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.