Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew:

Prawda jest taka, że chętni są wszyscy, a jak coś robimy to jest nas trzech :decayed:

no ale jak rzucacie hasło na swoim wątku no to co sie dziwic ze nikt sie nie pisze wiecej

Norbert chwilowo VT nie zrobie komp sie wysypał i dzialam na laptopie :disgust: ale stacjonarny juz zrobiony, tylko problemy z internetem, porobie prace dyplomową do konca i stawiam nową winde :hi:

to w jakim wątku mamy pisać jeszcze?

W zachodniopomorskim :facepalm:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew:

Prawda jest taka, że chętni są wszyscy, a jak coś robimy to jest nas trzech :decayed:

no ale jak rzucacie hasło na swoim wątku no to co sie dziwic ze nikt sie nie pisze wiecej

Norbert chwilowo VT nie zrobie komp sie wysypał i dzialam na laptopie :disgust: ale stacjonarny juz zrobiony, tylko problemy z internetem, porobie prace dyplomową do konca i stawiam nową winde :hi:

to w jakim wątku mamy pisać jeszcze?

W zachodniopomorskim :facepalm:

images?q=tbn:ANd9GcR5eMHch3GI23HR1zuZyTZSTWiX1rKQCg-pobcBAkWzovrCeovD
Opublikowano

Kolegów z mazowieckiego można zaprosić, Lublin i okolice :decayed: Możliwości jest sporo

Opublikowano
  • Autor

Kolegów z mazowieckiego można zaprosić, Lublin i okolice :decayed: Możliwości jest sporo

:polew:
Opublikowano

Wiecie jak się mówi po francusku: "Jeleń na rykowisku se trwę żre"

Opublikowano
  • Autor

Wiecie jak się mówi po francusku: "Jeleń na rykowisku se trwę żre"

alesoze? alesoze? ale co ze mną się nie napijesz? :kox:
Opublikowano

Jeleń na rykowisku, se trawę żre - po francusku "sie pasie" :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jeleń na rykowisku, se trawę żre - po francusku "sie pasie" :polew:

:hahaha:

słitśnie żartujesz

:polew:

Opublikowano

To może jutro jakiegoś spontana zrobimy? Mam zamiar ogarnąc szrota i może jakąś sesje cyknąć :mysli:

Opublikowano
  • Autor

To może jutro jakiegoś spontana zrobimy? Mam zamiar ogarnąc szrota i może jakąś sesje cyknąć :mysli:

:polew: nie mogę stać do 1 w nocy :>
Opublikowano

Wyśpij się w dzień to i do 2 wytrzymasz: Nie bądź Pan rurka i nie pękaj Pan" :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wyśpij się w dzień to i do 2 wytrzymasz: Nie bądź Pan rurka i nie pękaj Pan" :polew:

:hahaha:
Opublikowano

Kiedy spot?

Opublikowano
  • Autor

Kiedy spot?

cza zorganizować a potem odwołać :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 16:51_________________________________________________to jedziemy do Lubartowa :mysli::decayed:
Opublikowano

Kiedy spot?

cza zorganizować a potem odwołać :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 16:51_________________________________________________to jedziemy do Lubartowa :mysli::decayed:

Opole bylo znacznie blizej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kiedy spot?

cza zorganizować a potem odwołać :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 16:51_________________________________________________to jedziemy do Lubartowa :mysli::decayed:

Opole bylo znacznie blizej :polew: :polew: :polew:

:hahaha:
Opublikowano

Co jest w Lubartowie?

Opublikowano
  • Autor

Co jest w Lubartowie?

targ bydlęcy, sprzedamy Cię :decayed:
Opublikowano

Żaden Sałaput tego nie dokona :polew:

Opublikowano
  • Autor

Żaden Sałaput tego nie dokona :polew:

Pójdziesz w klatce razem z młodymi jałówkami :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.