Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

paput co to za spontan organizowany od tygodnia :facepalm:

zapomniałem usunąć "spontan"[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 18:36_________________________________________________

paput co to za spontan organizowany od tygodnia :facepalm:

wpadasz marudo :gwizdanie: :naughty::decayed:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na forum go niema ale dzwoniłem do niego powiedział że będzie miejscu o 18

Opublikowano

paput co to za spontan organizowany od tygodnia :facepalm:

zapomniałem usunąć "spontan"[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 18:36_________________________________________________

paput co to za spontan organizowany od tygodnia :facepalm:

wpadasz marudo :gwizdanie: :naughty::decayed:

wystarczy że ty będziesz, taka jedna wielka maruda :tongue4:

Opublikowano

Tylko nie zaspotujcie tam sie tak, bo w sobote jest docelowy ZLOT :good: będzie spokojnie pod 20 fur :evil:

Opublikowano
  • Autor

1. paput

2. pereska

3. by7

4. norbert

5. cysiek

6. Kinga

7. kolega z granatową B5 - kolega by7 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

1. paput

2. pereska

3. by7

4. norbert

5. cysiek

6. Kinga

7. kolega z granatową B5 - kolega by7 decayed

8, kicker (Saab :decayed:)

9. matrix160 :mysli:

Opublikowano

Takiego składu chyba jeszcze nie było :good:

Opublikowano

Takiego składu chyba jeszcze nie było :good:

A na wojewódzki żaden nie przyjedzie :D A mają blisko :P taki tam joke sytuacyjny :P

Opublikowano

Takiego składu chyba jeszcze nie było :good:

A na wojewódzki żaden nie przyjedzie :D A mają blisko :P taki tam joke sytuacyjny :P

i tak z listy bedzie z 5 osób, zawsze tak jest :gwizdanie: a co do wojewódzkie to jak zwykle :thumbdown:

Opublikowano

paput swoich chłopaków izoluje od wojewódzkich :przebiegly:

Opublikowano

So true :decayed:

Opublikowano

paput swoich chłopaków izoluje od wojewódzkich :przebiegly:

:polew:

Mam wrażenie że na siłę :decayed:

Opublikowano

paput swoich chłopaków izoluje od wojewódzkich :przebiegly:

:polew:

Mam wrażenie że na siłę :decayed:

jak pojada na wojewódzki to juz na puławskie im paput zabroni :polew::wink4:

Opublikowano

A jeśli przyjadą na wojewódzki to tylko z paputem :wink4:

Opublikowano
:polew: ej wyluzujcie :D
Opublikowano
  • Autor

Jasne:) jak 5 osob dzisiaj wpadnie bedzie ok

Opublikowano

Jasne:) jak 5 osob dzisiaj wpadnie bedzie ok

a jutro do Opola żadna :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

1. paput

2. matrix160

3. by7

4. norbert

5. cysiek

6. Kinga

7. kolega z granatową B5 - kolega by7 decayed

8. kicker (Saab decayed)

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 15:09_________________________________________________i po spocie była 7 audiczek i jeden saab :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:12_________________________________________________

dsc06604c.jpg[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:25_________________________________________________http://img11.imageshack.us/img11/9836/dsc06604c.jpg[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:31_________________________________________________dsc06598ug.jpg

Opublikowano

No to teraz zapraszam jutro do opola daleko nie macie :wink4::good:

Opublikowano
  • Autor

norbert już działa forum :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.