Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyżbym coś źle mówił? :D:P Do Gutka trza przedzwonić, albo zajedziemy do niego... :P

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyżbym coś źle mówił? :D:P Do Gutka trza przedzwonić, albo zajedziemy do niego... :P

6km z trasy trza zjechać :polew: :polew: dasz rade :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: To chyba pytanie bardziej do Ciebie :D Bo to Ty wiecznie masz rezerwę :P A ja na upartego mogę przez Puławy lecieć ;) Bo ja dalej na Grodzisk lecę :P Do Wawy dopiero jutro dojadę :decayed:
Opublikowano

To gdzie? :rolleyes:

Opublikowano

To gdzie? :rolleyes:

A gdzie Ci pasuje? Ja zaraz zjem obiad i powoli będę ruszał ;) Koło 14-14.30 wyjadę od siebie :) Rozumiem że bliżej masz do Gutka niż do Ryk?

Opublikowano

To gdzie? :rolleyes:

A gdzie Ci pasuje? Ja zaraz zjem obiad i powoli będę ruszał ;) Koło 14-14.30 wyjadę od siebie :) Rozumiem że bliżej masz do Gutka niż do Ryk?

Porównywalna odległość. Żadna różnica dla mnie.

Opublikowano

hmmm a Gutek co robi? Kowi ma do niego numer? Bo może nie ma go i pozostanie opcja Ryki :decayed:

Opublikowano

Ma do niego numer, tylko on mieszka w lesie :naughty: i zasięgiem jajo :polew:

Opublikowano

Ma do niego numer, tylko on mieszka w lesie :naughty: i zasięgiem jajo :polew:

Oj dobra to Ryki najwyżej niech do nas dojedzie - wyślij mu list polecony :D :D :D:tongue4:

Opublikowano

Panowie mnie nie będzie, czasowo nie dam rady :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Panowie mnie nie będzie, czasowo nie dam rady :kwasny:

a ten znowu swoje, zara Cie jepne :decayed:
Opublikowano

rafalekx jakos o 15 leci, ja nie wiem czy będe :disgust:

Dokładnie, nie ma szans, ja w kierunku LU nie będę leciał :no: Chociaż chętnie bym się wybrał do Bidy... No ale nie da rady :wink4: To może ekipa LPU lecąc do Bidy zajedzie do LRY? :P tak koło 15.30? :) powiedzmy do 16-16.15 pogadamy i się rozjedziemy ;)

[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 20:01_________________________________________________Jak zapowiedział tak zrobił :naughty::kox:

P1000891.jpgP1000880.jpgP1000901.jpgP1000889.jpg

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

:gwizdanie: mojej grafitowej felgi nie widać :confused4::decayed: :decayed:

Fajno było, ale wczoraj spalanie to chyba 8/100 miałem na trasie :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: mojej grafitowej felgi nie widać :confused4::decayed: :decayed:

Fajno było, ale wczoraj spalanie to chyba 8/100 miałem na trasie :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

po coś głupiał moronie :wallbash: :wallbash: ja dzisiaj mega zamówienie u puertosa składam :naughty:

Opublikowano

po coś głupiał moronie :wallbash: :wallbash: ja dzisiaj mega zamówienie u puertosa składam :naughty:

jak od Was wyleciałem to mijając kołbiel prawie 130 km w 1,5 godziny zrobiłem :decayed: ale dwa razy na cb słyszałem: "popierdolił@" Cię :decayed: A raz mijając Kołbiel jakimiś zadupiami prawie żem poleciał w pole wybiło mnie w powietrze przed zakrętem przy 150 :decayed: hamulec zero reakcji :decayed: ale wylądowałem przed i jeszcze zebrałem ten zakręt :decayed: A tak mnie zastanawiało czego kawałeczek przed tym zakrętem samochody które wyprzedzałem hamują... :mysli::bag:

Opublikowano

głupiej dalej :polew:

Opublikowano

głupiej dalej :polew:

:decayed: zima idzie na zimówkach lepij zapertala :D:decayed:

Opublikowano

głupiej dalej :polew:

:decayed: zima idzie na zimówkach lepij zapertala :D:decayed:

vectra tez cie pozdrawia, dzisiaj w głosie czytałem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

vectra tez cie pozdrawia, dzisiaj w głosie czytałem :polew: :polew: :polew:

musieli tak pozdrowić bo nie dogonili :D:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.