Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W środe spociwo w LPU o 18-18.30 :good: TESCO

1.Kowi87

2.Mrogal

3..

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W środe spociwo w LPU o 18-18.30 TESCO

1.Kowi87

2.Mrogal

3.Armistead

Opublikowano

W środe spociwo w LPU o 18-18.30 TESCO

1.Kowi87

2.Mrogal

3.Armistead

i co nikogo wiecej nie będzie :mysli:

W ta niedziele chłopaki z siedlec chcą spotować z nami w Łukowie, są chętni :mysli:

Opublikowano
O ile mi sie wydaje to to autko stoi u czlowieka co moja znajoma kupowala A4-reczke, jezeli pochodzi on z miejscowoscie 'Matczyn" to jest uczciwy handlarz:)
Opublikowano
  • Autor
O ile mi sie wydaje to to autko stoi u czlowieka co moja znajoma kupowala A4-reczke, jezeli pochodzi on z miejscowoscie 'Matczyn" to jest uczciwy handlarz:)

:> zderzak i brewki :sick3:
Opublikowano

W środe spociwo w LPU o 18-18.30 TESCO

1.Kowi87

2.Mrogal

3.Armistead

i co nikogo wiecej nie będzie :mysli:

W ta niedziele chłopaki z siedlec chcą spotować z nami w Łukowie, są chętni :mysli:

:/ jak by to bylo pod TESCO kolo 16 to bym podjechal, a tak to bym musial gonic 2 razy:/
Opublikowano
  • Autor

W środe spociwo w LPU o 18-18.30 TESCO

1.Kowi87

2.Mrogal

3.Armistead

i co nikogo wiecej nie będzie :mysli:

W ta niedziele chłopaki z siedlec chcą spotować z nami w Łukowie, są chętni :mysli:

Łuków daleko :confused4:
Opublikowano

To auto jakieś 2 lata temu należało do klubowicza ;) Koleś studiował na Politechnice Lubelskiej :wink4: Gadałem z nim parę razy. Ale auto widziałem tylko 2 razy na żywo i to tylko tak ogólnikowo rzucone okiem...

Opublikowano

W środe spociwo w LPU o 18-18.30 TESCO

1.Kowi87

2.Mrogal

3.Armistead

i co nikogo wiecej nie będzie :mysli:

W ta niedziele chłopaki z siedlec chcą spotować z nami w Łukowie, są chętni :mysli:

Łuków daleko :confused4:

no od was to pewnie koło 100km, ale jeśli wypali, to będzie to spory spot :gwizdanie:

Opublikowano

W środe spociwo w LPU o 18-18.30 TESCO

1.Kowi87

2.Mrogal

3.Armistead

i co nikogo wiecej nie będzie :mysli:

W ta niedziele chłopaki z siedlec chcą spotować z nami w Łukowie, są chętni :mysli:

Łuków daleko :confused4:

no od was to pewnie koło 100km, ale jeśli wypali, to będzie to spory spot :gwizdanie:

Kovi ładnie działasz :good: ciekawe czy coś z tego wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

W środe spociwo w LPU o 18-18.30 TESCO

1.Kowi87

2.Mrogal

3.Armistead

i co nikogo wiecej nie będzie :mysli:

W ta niedziele chłopaki z siedlec chcą spotować z nami w Łukowie, są chętni :mysli:

Łuków daleko :confused4:

no od was to pewnie koło 100km, ale jeśli wypali, to będzie to spory spot :gwizdanie:

no może być sporo kondonków i parówek :>
Opublikowano

i po spontanie :wink4: dzieki wszystkim za przybycie :notworthy:

:dziura:

Opublikowano

Cichego obserwatora też pozdrawiamy :naughty::)

Opublikowano
  • Autor

Pozdrowienia od ludzi pracy dla cichego obserwatora[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 20:47_________________________________________________

i po spontanie :wink4: dzieki wszystkim za przybycie :notworthy:

:dziura:

a gdzie jakaś fotka? kto był?
Opublikowano

tylko nas 3 fotki nie opłacało sie robić

przehoi

Opublikowano

:hi:

Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że nasza kochana Policja zrobi wszystko dla naszego bezpieczeństwa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że nasza kochana Policja zrobi wszystko dla naszego bezpieczeństwa :gwizdanie:

ło co chodzi :mysli:
Opublikowano

Wracam z Radomia, przede mną Litwin w BMW 5. Próba wyprzedzania niestety się nie powiodła gdyż Pan najprościej w świecie zepchnął mnie do rowu, jedzie po całej drodze od słupka do słupka. Dzwonię na Policję, odbiera Pan Sierżant i uświadamia mnie o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań i stwierdza że i tak nikt temu kierowcy niczego nieudowodni, i tu uwaga najlepszy tekst Pana Sierżanta "bo i po co" :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Wracam z Radomia, przede mną Litwin w BMW 5. Próba wyprzedzania niestety się nie powiodła gdyż Pan najprościej w świecie zepchnął mnie do rowu, jedzie po całej drodze od słupka do słupka. Dzwonię na Policję, odbiera Pan Sierżant i uświadamia mnie o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań i stwierdza że i tak nikt temu kierowcy niczego nie udowodni, i tu uwaga najlepszy tekst Pana Sierżanta "bo i po co" :shocked:

:shocked: to co masz rozjebaną furę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.