Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A BYŁEM BYŁEM ALE JAKOŚ CIEBIE NIE BYLO.

1897947524

Twoja :mysli:

ostatnio miałeś mozliwosć dołaczyc do spotu pod tesco(max 2tyg temu), było zajechać, nikt miejscowy nie chciał przyjechać :wink4: a stalismy z godzine :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A BYŁEM BYŁEM ALE JAKOŚ CIEBIE NIE BYLO.

1897947524

Twoja :mysli:

ostatnio miałeś mozliwosć dołaczyc do spotu pod tesco(max 2tyg temu), było zajechać, nikt miejscowy nie chciał przyjechać :wink4: a stalismy z godzine :gwizdanie:

jego jego :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Panowie mam do was sprawę jako że jestem zaniteresowany kupnem Audi z waszego regionu a ściślej z Puław proszę was o opinię na temat tego autka http://otomoto.pl/audi-a4-C21222895.html może któryś go widział w Puławach lub okolicach, lub mógłby cokolwiek na temat tego autka powiedzieć ? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Panowie mam do was sprawę jako że jestem zaniteresowany kupnem Audi z waszego regionu a ściślej z Puław proszę was o opinię na temat tego autka http://otomoto.pl/audi-a4-C21222895.html może któryś go widział w Puławach lub okolicach, lub mógłby cokolwiek na temat tego autka powiedzieć ? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

koleś nie jest czasem z góry puławskiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem W ogłoszeniu napisał Puławy, a zdjęcia robione gdzieś w plenerze :)

tak mi się wydaje ze ten koleś niedaleko mnie mieszka ale pewien nie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką cechą chrakterystyczną jeśli można tak powiedzieć jest pęknięta szyba

jeździł taki jeden na 18" bodajże 1.8T ale nie mam peności czy to ten, tamten sie ładnie prezentował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten o którym mówisz jeszcze jeździ, widziałem je może 2 dni temu, ładna :naughty:

ja tez i do sprzedania jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:41_________________________________________________ale może fele na boku chce pchnąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie nie pisze napewno na ten week, auto nie bede miał do czwartku albo i dłuzej

robisz strucla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie nie pisze napewno na ten week, auto nie bede miał do czwartku albo i dłuzej

robisz strucla?

czekam na diagnoze, jeśli nawet chciałbym sprzedać to i tak musze go zrobić, bo inaczej sprzedaż bedzie nie opłacalna w ogóle i tak jest mało opłacalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:37_________________________________________________Co z tym spotem?

sobota? niedziela? :>[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:50_________________________________________________

ja to sie nie pisze napewno na ten week, auto nie bede miał do czwartku albo i dłuzej

robisz strucla?

czekam na diagnoze, jeśli nawet chciałbym sprzedać to i tak musze go zrobić, bo inaczej sprzedaż bedzie nie opłacalna w ogóle i tak jest mało opłacalna

mama głowice jak coś :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...