Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

planujecie jakiegoś spota przed końcem miesiąca?? :przebiegly:

można by :decayed: jak reszta sie zapatruje :mysli:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bede :good:

Opublikowano
  • Autor

Bede :good:

tzn kiedy? :decayed:
Opublikowano

planujecie jakiegoś spota przed końcem miesiąca?? :przebiegly:

można by :decayed: jak reszta sie zapatruje :mysli:

Nie wiem :decayed:

Opublikowano

A BYŁEM BYŁEM ALE JAKOŚ CIEBIE NIE BYLO.

1897947524

Twoja :mysli:

ostatnio miałeś mozliwosć dołaczyc do spotu pod tesco(max 2tyg temu), było zajechać, nikt miejscowy nie chciał przyjechać :wink4: a stalismy z godzine :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A BYŁEM BYŁEM ALE JAKOŚ CIEBIE NIE BYLO.

1897947524

Twoja :mysli:

ostatnio miałeś mozliwosć dołaczyc do spotu pod tesco(max 2tyg temu), było zajechać, nikt miejscowy nie chciał przyjechać :wink4: a stalismy z godzine :gwizdanie:

jego jego :decayed:
Opublikowano

Witam Wszystkich! Panowie mam do was sprawę jako że jestem zaniteresowany kupnem Audi z waszego regionu a ściślej z Puław proszę was o opinię na temat tego autka http://otomoto.pl/audi-a4-C21222895.html może któryś go widział w Puławach lub okolicach, lub mógłby cokolwiek na temat tego autka powiedzieć ? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam Wszystkich! Panowie mam do was sprawę jako że jestem zaniteresowany kupnem Audi z waszego regionu a ściślej z Puław proszę was o opinię na temat tego autka http://otomoto.pl/audi-a4-C21222895.html może któryś go widział w Puławach lub okolicach, lub mógłby cokolwiek na temat tego autka powiedzieć ? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

koleś nie jest czasem z góry puławskiej?
Opublikowano

Dokładnie nie wiem W ogłoszeniu napisał Puławy, a zdjęcia robione gdzieś w plenerze :)

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie nie wiem W ogłoszeniu napisał Puławy, a zdjęcia robione gdzieś w plenerze :)

tak mi się wydaje ze ten koleś niedaleko mnie mieszka ale pewien nie jestem
Opublikowano

Taką cechą chrakterystyczną jeśli można tak powiedzieć jest pęknięta szyba

Opublikowano
  • Autor

Taką cechą chrakterystyczną jeśli można tak powiedzieć jest pęknięta szyba

jeździł taki jeden na 18" bodajże 1.8T ale nie mam peności czy to ten, tamten sie ładnie prezentował
Opublikowano

Ten o którym mówisz jeszcze jeździ, widziałem je może 2 dni temu, ładna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ten o którym mówisz jeszcze jeździ, widziałem je może 2 dni temu, ładna :naughty:

ja tez i do sprzedania jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:41_________________________________________________ale może fele na boku chce pchnąc
Opublikowano
:mysli:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:37_________________________________________________Co z tym spotem?
Opublikowano

ja to sie nie pisze napewno na ten week, auto nie bede miał do czwartku albo i dłuzej

Opublikowano
  • Autor

ja to sie nie pisze napewno na ten week, auto nie bede miał do czwartku albo i dłuzej

robisz strucla?
Opublikowano

ja to sie nie pisze napewno na ten week, auto nie bede miał do czwartku albo i dłuzej

robisz strucla?

czekam na diagnoze, jeśli nawet chciałbym sprzedać to i tak musze go zrobić, bo inaczej sprzedaż bedzie nie opłacalna w ogóle i tak jest mało opłacalna

Opublikowano
  • Autor

:mysli:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:37_________________________________________________Co z tym spotem?

sobota? niedziela? :>[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:50_________________________________________________

ja to sie nie pisze napewno na ten week, auto nie bede miał do czwartku albo i dłuzej

robisz strucla?

czekam na diagnoze, jeśli nawet chciałbym sprzedać to i tak musze go zrobić, bo inaczej sprzedaż bedzie nie opłacalna w ogóle i tak jest mało opłacalna

mama głowice jak coś :decayed:
Opublikowano

obym nie musiał jej wymieniac bo to za soba pociagnie cała serie modów :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.