Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z kumplem się chajtasz ? :shocked::decayed:

:good::decayed: musiałbym drugiego dnia nie pić :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spot pod domem weselnym?? :mysli:

:)

paput tera właśnie walczy z myślami na temat niedzieli, pić czy nie pić oto jest pytanie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spot pod domem weselnym?? :mysli:

:)

paput tera właśnie walczy z myślami na temat niedzieli, pić czy nie pić oto jest pytanie :polew: :polew:

nie no jak pierwszego dnia pijesz, to drugiego tym bardziej musisz, bo umrzesz :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spot pod domem weselnym?? :mysli:

:)

paput tera właśnie walczy z myślami na temat niedzieli, pić czy nie pić oto jest pytanie :polew: :polew:

nie no jak pierwszego dnia pijesz, to drugiego tym bardziej musisz, bo umrzesz :>

tak myślac to rodzisz w sobie alkoholika który bierze udział w maratonach :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spot pod domem weselnym?? :mysli:

:)

paput tera właśnie walczy z myślami na temat niedzieli, pić czy nie pić oto jest pytanie :polew: :polew:

nie no jak pierwszego dnia pijesz, to drugiego tym bardziej musisz, bo umrzesz :>

tak myślac to rodzisz w sobie alkoholika który bierze udział w maratonach :polew: :polew:

nie no trzeciego dnia już nie piję bo wtedy to już bym umarł :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 18:06_________________________________________________

to spot pod domem weselnym?? :mysli:

:)

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jesteś, tyle powiem.

Może Ty nie chcesz tej kasy, co? :decayed:

Dlatego tak unikasz kontaktu.

chce część, kontaktu to Ty unikasz, wielokrotnie bywałeś na tych spotach na których ja i ani części anie kasy nie widziałem, ani nawet informacji nie raczyłeś udzielić

Już dawno powiedziałem, Twoje nieudane interesy to nie moja sprawa.

Miłosz próbował się kontaktować, wielokrotnie. Nie chciałeś odebrać telefonu, nie odpisywałeś na smsy. Równie dobrze mogłeś na spocie powiedzieć, odebrać telefon, odpisać na smsa czy napisać pw. A Ty cisza. Teraz jak wyszła sprawa próby sprzedaży spawanych felg to nagle Ci się przypomniało.

Rozmawiałem z Markiem, ucieszył się na myśl o spocie, powiedziałem mu też o tym co o nim napisałeś.

Ciekaw jestem czy na spocie powiesz mu to samo co napisałeś na forum.

A i od razu sprawa próby sprzedaży spawanych felg od razu się wyjaśni - przy świadkach. Później napiszę, do moderatorów.

Mnie Twoja osoba niewiele interesuje ale oszczerstw i wyzwisk w stosunku do mojej osoby nie zostawię.

Gdybyś miał jaja to byś się, przyznał i powiedział że chciałeś sprzedać spawane felgi na forum. A tak masz mi za złe, że poinformowałem odpowiednie osoby. Pisząc posty, że jestem Ci rzekomo winien pieniądze (całe 30zł :polew:) po prostu próbujesz wybielić się moim kosztem. Sorry ale ja tak tego nie zostawię.

Odpowiedni wątek na forum się pojawi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jesteś, tyle powiem.

Może Ty nie chcesz tej kasy, co? :decayed:

Dlatego tak unikasz kontaktu.

chce część, kontaktu to Ty unikasz, wielokrotnie bywałeś na tych spotach na których ja i ani części anie kasy nie widziałem, ani nawet informacji nie raczyłeś udzielić

Już dawno powiedziałem, Twoje nieudane interesy to nie moja sprawa.

Miłosz próbował się kontaktować, wielokrotnie. Nie chciałeś odebrać telefonu, nie odpisywałeś na smsy. Równie dobrze mogłeś na spocie powiedzieć, odebrać telefon, odpisać na smsa czy napisać pw. A Ty cisza. Teraz jak wyszła sprawa próby sprzedaży spawanych felg to nagle Ci się przypomniało.

Rozmawiałem z Markiem, ucieszył się na myśl o spocie, powiedziałem mu też o tym co o nim napisałeś.

Ciekaw jestem czy na spocie powiesz mu to samo co napisałeś na forum.

A i od razu sprawa próby sprzedaży spawanych felg od razu się wyjaśni - przy świadkach. Później napiszę, do moderatorów.

Mnie Twoja osoba niewiele interesuje ale oszczerstw i wyzwisk w stosunku do mojej osoby nie zostawię.

Gdybyś miał jaja to byś się, przyznał i powiedział że chciałeś sprzedać spawane felgi na forum. A tak masz mi za złe, że poinformowałem odpowiednie osoby. Pisząc posty, że jestem Ci rzekomo winien pieniądze (całe 30zł :polew:) po prostu próbujesz wybielić się moim kosztem. Sorry ale ja tak tego nie zostawię.

Odpowiedni wątek na forum się pojawi :gwizdanie:

a kto CI oszuście powiedział że chce z takim chamem spocić w ogóle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniędzy nie chcesz, wyjaśnić na forum czy felgi były spawane czy nie nie chcesz.... :gwizdanie:

Może po prostu się boisz, że na jaw wyjdą Twoje kłamstwa.

Ja tak tego nie zostawię :gwizdanie:

Moderatorzy o sprawie wiedzą, wiedzą o moich krokach i śledzą ten wątek (garwoliński też). Mam sprawę wyjaśnić i tak zrobię.[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 20:41_________________________________________________Sprawa niewyjaśnienia spawanych felg jest moderatorom dobrze znana.

Nie wiem czemu wypowiadasz się za całą grupę :)

to Ty masz problem bo próbowałeś wcisnąć bubla na forum. A, że nie wyszło to winisz mnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniędzy nie chcesz, wyjaśnić na forum czy felgi były spawane czy nie nie chcesz.... :gwizdanie:

Może po prostu się boisz, że na jaw wyjdą Twoje kłamstwa.

Ja tak tego nie zostawię :gwizdanie:

Moderatorzy o sprawie wiedzą, wiedzą o moich krokach i śledzą ten wątek (garwoliński też). Mam sprawę wyjaśnić i tak zrobię.

boję się, sram w gacie przed pogromcą oszustów wielkim armisiem, oddaj mi częśc najpierw którą zawłaszczyłeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniędzy nie chcesz, wyjaśnić na forum czy felgi były spawane czy nie nie chcesz.... :gwizdanie:

Może po prostu się boisz, że na jaw wyjdą Twoje kłamstwa.

Ja tak tego nie zostawię :gwizdanie:

Moderatorzy o sprawie wiedzą, wiedzą o moich krokach i śledzą ten wątek (garwoliński też). Mam sprawę wyjaśnić i tak zrobię.

boję się, sram w gacie przed pogromcą oszustów wielkim armisiem, oddaj mi częśc najpierw którą zawłaszczyłeś

Zawłaszczyłem :polew: część za 30zł, taki biedny jestem że nie mam za co oddać :polew:

Bądź poważny człowieku :cool1:

Lepiej powiedz jak to z felgami było, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki załóżcie sobie swój wątek spinki i aferki w lubelskim :decayed: , a temat spotów zostawcie juz w spokoju, nowy zaglada patrzy co sie dzieje i wyciaga wnioski negatywne :gwizdanie:

NA SPOT NIE PRZYJEŻDŻA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziały gały co brały :cool1:

Paput widział co kupuje, sam pół godziny płakał żeby z ceny 50zł zejść bo felgi spawane.

A na forum cena wzrosła o 100% i spaw zniknął :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 20:49_________________________________________________

to dlaczego marek nie sprzedał felg na złom tylko wcisnął komuś

Potwierdzasz, że felgi były złomem i były spawane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki załóżcie sobie swój wątek spinki i aferki w lubelskim :decayed: , a temat spotów zostawcie juz w spokoju, nowy zaglada patrzy co sie dzieje i wyciaga wnioski negatywne :gwizdanie:

NA SPOT NIE PRZYJEŻDŻA

EOT :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przez telefon felgi był rzekomo w stanie bardzo dobrym i gdyby nie kupił ich paput tylko ktoś kto wziołby je przesyłką to by go marek poprostu oszukał[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 20:54_________________________________________________ja nic nie potwierdzam tylko ty tak uważasz, a skoro tak było a marek jest uczciwy to nie powinien ich wystawiać na alegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przez telefon felgi był rzekomo w stanie bardzo dobrym i gdyby nie kupił ich paput tylko ktoś kto wziołby je przesyłką to by go marek poprostu oszukał

Jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem :cool1:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 20:55_________________________________________________Po prostu powiedz były spawane czy nie ? :cool1:

Widzę, że oboje unikacie odpowiedzi chociaż ją doskonale znacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...