Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

marek to najuczciwszy człowiek na świecie, nikogo by nie okłamał :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja zadałem pytanie wprost, do tej pory żaden z Was nie ma odwagi odpowiedzieć.

Paput atakuje mnie na każdym kroku, to jest fair?

To ja jestem chamem? To ja jestem oszustem?

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 20:59_________________________________________________

marek to najuczciwszy człowiek na świecie, nikogo by nie okłamał :polew:

Spaw widziałeś....

ale sam jesteś tak uczciwy, że na forum twierdzisz że go nie było.

Opublikowano

ale ty tez za wszelką cenę chcesz z kolegi marka zrobić super uczciwego gościa

Opublikowano

Nie próbuję, ja nawet nie wiedziałem że te felgi sprzedaje.

Dopiero po fakcie i opisie kupca skojarzyłem kto je kupił :gwizdanie:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 21:02_________________________________________________Ponawiam pytanie

Felgi były spawane czy nie? :cool1:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 21:03_________________________________________________Widzisz Marek ma ochotę na spota przyjechać, mimo wyzwisk ze strony Paputa.

Wyjaśnić sprawę na forum.

O czymś to świadczy :gwizdanie:

Powiedz mi dlaczego ja mam być wyzywany za to, że ktoś chciał zrobić na forum wała?

Jestem wyczulony na oszustwa, paput nie był pierwszym zgłoszonym do moderatora. Ale jest jedynym, który nie potrafi się przyznać i tylko atakuje.

To on się powinien tłumaczyć, to on się powinien wstydzić. I taki człowiek pisze mi, że z chamem nie będzie się spotować?!

Opublikowano

no przecież masz kontakt z byłym właścicielem to chyba wiesz

Opublikowano

Oczywiście, że wiem o spawie ale paput tego nie przyznał.

Jak moderator spytał czy felgi były spawane nie odpowiedział. Tylko od razu atak w moją stronę.

Ja tak tego nie zostawię, nie będzie mnie taki człowiek obrażał. Zachowałem się tak jak każdy uczciwy człowiek powinien się zachować a w nagrodę jestem tylko obrażany.

Opublikowano

i uważasz ze ten spaw dyskwalifikuje te koła ,wyraź proszę swoją opinię

Opublikowano

Czyli spaw jest?

Dziękuję :hi:

Opublikowano

zadałem ci pytanie czy ten spaw który widziałeś dyskwalifikuje koła

Opublikowano

sorry za OT,ale ten temat z tymi felgami to już z rok się ciągnie,co?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sorry za OT,ale ten temat z tymi felgami to już z rok się ciągnie,co?

:polew: :polew: :polew:

:decayed:
Opublikowano

Armi odpuść, Paput napisz jak z tym spawem, był czy nie.

I będzie po sprawie...

Szkoda życia na takie rzeczy.

Opublikowano

Armi odpuść, Paput napisz jak z tym spawem, był czy nie.

I będzie po sprawie...

Szkoda życia na takie rzeczy.

to sie i tak tu nie skończy :polew: :polew:

Opublikowano

sorry za OT,ale ten temat z tymi felgami to już z rok się ciągnie,co?

:polew: :polew: :polew:

Od wiosny rysiu :wink4:

Od wiosny tchórz zamiast się przyznać tylko obraża :decayed:

ale teraz jak się wydało. Po prostu założę odpowiedni wątek.

Opublikowano

tyle mnie nie było a nadal w wątku kłótnia :kox:

Opublikowano

Po prostu założę odpowiedni wątek.

że też masz chęć zawracać sobie głowę takimi bzdurami :decayed:

Opublikowano

Armi odpuść, Paput napisz jak z tym spawem, był czy nie.

I będzie po sprawie...

Szkoda życia na takie rzeczy.

Paput nie odpowie, nie ma odwagi. Mimo, że Michał potwierdził :wink4:

Zrozum też mnie, informujesz o czymś bo chcesz być uczciwy i za to jesteś wyzywany, szykanowany.

Powiedzmy sobie szczerze, to ja jestem chamem, to ja jestem oszustem? Oczywiście, że nie.

Po prostu nie pozwolę sobie na takie wyzwiska i obrażanie mojej osoby. Niech tak się zwraca do swojej matki, ojca, narzeczonej ale nie do mnie.

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 21:25_________________________________________________

Po prostu założę odpowiedni wątek.

że też masz chęć zawracać sobie głowę takimi bzdurami :decayed:

Olałbyś typa, który pisze o Tobie takie bzdury na forum publicznym? Ja nie :gwizdanie:

Taki mam charakter. Nie każdemu to się podoba.

Opublikowano

szkoda ze nie ostrzegłeś mnie jak kupiłem od klubowicz na forum częśc za 250 zł a która nowa w servisie kosztuje 185

Opublikowano

No cóż, duchem świętym nie jestem :wink4:

Widzisz, na forum jest masa "cwaniaków", dla których liczą tylko pieniądze, niestety.

Opublikowano

a podobno ci z postami powyżej 100 to juz mają być uczciwi a klubowicze to już wogóle elita

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.