Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:kox:

tylko nie wiadomo jaką godzinę wybrać, bo o 16 to już ciemno :thumbdown:
Opublikowano

19, skoro medik chce być ok 20, wiecej jak 2h i tak stac tam nie będziemy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

19, skoro medik chce być ok 20, wiecej jak 2h i tak stac tam nie będziemy :tongue4:

może być o 19, reszcie pasuje :mysli:
Opublikowano

Pany ja jednak odpadam. Będę jechał w nocy.

Dzwonił facet od szafy, że będzie montował do wieczora.

Opublikowano
  • Autor

Pany ja jednak odpadam. Będę jechał w nocy.

Dzwonił facet od szafy, że będzie montował do wieczora.

:thumbdown: silnik zmieniasz :mysli::decayed:
Opublikowano

d*pa cycki d*pa d*pa cycki :wallbash:

Opublikowano

Pany ale ja i tak japanesem lecę, bo do teściów b5 to ze 3 dni bym jechał.

Opublikowano

Pany ale ja i tak japanesem lecę, bo do teściów b5 to ze 3 dni bym jechał.

mówiłem od silnika zaczynaj to nie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Akurat nie silnika to wina tylko 19 i gwintu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Akurat nie silnika to wina tylko 19 i gwintu :tongue4:

dałbyś radę, uzcysz się jeździć po "najlepszych" drogach w Polsce więc gdzie indziej może być tylko lepiej :cool1:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 18:56_________________________________________________to dygamy coś w czwartek czy odpuszczamy :mysli:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 12:46_________________________________________________jutro 10.11.2011 godz. 19:00 BRICO DEPOT

1.paput

2.norbertdriver

Opublikowano

I po spocie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

I po spocie :decayed:

:polew:
Opublikowano

To kiedy następny spot? :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:01_________________________________________________Może dziś o 22 pod Zakładami :mysli:

Opublikowano

Kurde Paput, a najciekawszy wątek na forum się zrobił.

Detektyw Armi i Al Paputos :decayed:

No i dobrze ze wsio wyjaśnione.

To kiedy ten spot ?

Pokażę Wam konkretną furę :naughty:

a która to niby dobra? :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:29_________________________________________________ktos obczaja granatową a4 b5 polift na glebie i porsiakach, stoi w Kurowie, to ktoś od nas :mysli:

paput to jest gosc co pracuje na statoil ale dziadzia on jest :D

Opublikowano

Cysiek - fajne stalówki masz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kurde Paput, a najciekawszy wątek na forum się zrobił.

Detektyw Armi i Al Paputos :decayed:

No i dobrze ze wsio wyjaśnione.

To kiedy ten spot ?

Pokażę Wam konkretną furę :naughty:

a która to niby dobra? :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:29_________________________________________________ktos obczaja granatową a4 b5 polift na glebie i porsiakach, stoi w Kurowie, to ktoś od nas :mysli:

paput to jest gosc co pracuje na statoil ale dziadzia on jest :D

szkoda, fajna fura

Cysiek - fajne stalówki masz :naughty:

:decayed: łoczojebne
Opublikowano

Po dęblinie E46 turing srebrne jeżdzi na smerfowej feldze, połączenie kolorów mistrzowskie :slina:

Opublikowano
  • Autor

Po dęblinie E46 turing srebrne jeżdzi na smerfowej feldze, połączenie kolorów mistrzowskie :slina:

no to teraz kowi maźnij ala cysiek swoje :decayed:
Opublikowano

Po dęblinie E46 turing srebrne jeżdzi na smerfowej feldze, połączenie kolorów mistrzowskie :slina:

Moje świnie też zmienią kolor na wiosnę :naughty:

Touringa muszę obczaić, jakaś świeża sztuka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.