Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

touring zajeżdżał na gazownie koło ogólniaka, ale blachy nasze :wink4:

Paput moje zimówki w sumie mogły by być w kolorze bo jest duza powierzchnia do malowania :kox:, wczesniej były białe z tego co juz zdązyłem obczaić :naughty:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

touring zajeżdżał na gazownie koło ogólniaka, ale blachy nasze :wink4:

Paput moje zimówki w sumie mogły by być w kolorze bo jest duza powierzchnia do malowania :kox:, wczesniej były białe z tego co juz zdązyłem obczaić :naughty:

maluj :decayed: ale czy na biało :mysli: zginie w śniegu :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:34_________________________________________________ :siema: żyje tu kto? :patrzy:
Opublikowano

heh :) przyszło zimno i zamarzli :P

kiedy jakiś spocik ??:P

może w czwartek ??:P

chyba że dziś ktoś ma ochotę wpaść na stację LPG na wronów będę tam od 14-22 :D

Opublikowano
  • Autor

heh :) przyszło zimno i zamarzli :P

kiedy jakiś spocik ??:P

może w czwartek ??:P

chyba że dziś ktoś ma ochotę wpaść na stację LPG na wronów będę tam od 14-22 :D

pracujesz tam? dobry gazik macie :mysli:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 15:05_________________________________________________a co do spocika to i pasuje piątek, sobota i niedziela też ewentualnie
Opublikowano

nom pracuje:) a gazik jest ok jeszcze złego słowa nie słyszałem i jak miałem Viki w gazie to najlepiej mi się na tym jezdzilo... takze jak chcesz to wpadaj to przetestujesz :P

Opublikowano
  • Autor

nom pracuje:) a gazik jest ok jeszcze złego słowa nie słyszałem i jak miałem Viki w gazie to najlepiej mi się na tym jezdzilo... takze jak chcesz to wpadaj to przetestujesz :P

myslę że którys z tych 3 dni byłby dobry i paru chłopakom by pasowało, a Tobie?

jakie Vki miałęś?

Opublikowano

no ja to w weekend nie dam rady bo do szkoly do lublina lece a mialem Vectre B po lifcie w kombi ale miałem małą stłuczkę bo kobieta jakaś we mnie wjechała no i juz nie bardzo oplacalo sie ja robic

Opublikowano
  • Autor

no ja to w weekend nie dam rady bo do szkoly do lublina lece a mialem Vectre B po lifcie w kombi ale miałem małą stłuczkę bo kobieta jakaś we mnie wjechała no i juz nie bardzo oplacalo sie ja robic

piatek też :mysli:
Opublikowano

no niestety w piatek też musze chodzić... i to od rana do nocy;/

Opublikowano
  • Autor

no niestety w piatek też musze chodzić... i to od rana do nocy;/

:thumbdown: to trzeba ustalić jakiś inny termin
Opublikowano

oj no spoko najwyżej mnie nie będzie i już :P ewentualnie dalej zapraszam na wronów :) jeszcze do 22 będę :P hehe :) :>

Opublikowano
  • Autor

oj no spoko najwyżej mnie nie będzie i już :P ewentualnie dalej zapraszam na wronów :) jeszcze do 22 będę :P hehe :) :>

się zobaczy, narazie się chłopaki nie odzywaja
Opublikowano

ja proponuje piątek, może przygarnę kolegę z A6 :)

Opublikowano

spoko :) spocik nie ucieknie jak nie ten to bedzie nastepny :) kiedyś może mi się uda zebrać i przyjechać :)

Opublikowano
  • Autor

ja proponuje piątek, może przygarnę kolegę z A6 :)

:thumbdown:

:polew:

Opublikowano

Jeśli chodzi o mnie w grę wchodzi tylko sobota, bądź niedziela późnym wieczorem :>

Opublikowano

ja proponuje piątek, może przygarnę kolegę z A6 :)

:thumbdown:

:polew:

:facepalm:

tylko o czapie nie zapomnij :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o mnie w grę wchodzi tylko sobota, bądź niedziela późnym wieczorem :>

to ja już nie wiem[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:40_________________________________________________

ja proponuje piątek, może przygarnę kolegę z A6 :)

:thumbdown:

:polew:

:facepalm:

tylko o czapie nie zapomnij :polew:

:good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:40_________________________________________________czyli spocik jutro?
Opublikowano

Tak w sobotę :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tak w sobotę :polew:

:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.