Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czynny :good:

Naprawdę się cieszę, że "wojna" się skończyła.

Paput, jestem pod wrażeniem :) :)

Wbrew pozorom wcale nie lubię się kłócić :decayed:

to kiedy spot :polew:

i jeszcze jedno, co do wojewódzkich poprzednich i spontanów to serio nie mogłem, praca nie wybiera

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jeszcze jedno, co do wojewódzkich poprzednich i spontanów to serio nie mogłem, praca nie wybiera

dobra dobra :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja dziś podobnie jak Ty idę na imprezę ale w najbliższym czasie jakoś czas znajdę :good:

btw,

na temat zacisków się kłóciłem nie tylko z Tobą i teraz wstyd się przyznać ale myślę o powrocie do czerwonych bo szare wyglądają beznadziejnie :sick3: z deka wiocha czerwone ale lepsze niż szare.[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 12:24_________________________________________________

i jeszcze jedno, co do wojewódzkich poprzednich i spontanów to serio nie mogłem, praca nie wybiera

dobra dobra :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Cicho tam :bicz:

Nie psuj atmosfery :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

i jeszcze jedno, co do wojewódzkich poprzednich i spontanów to serio nie mogłem, praca nie wybiera

dobra dobra :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:cool1:
Opublikowano

Kiedy spot? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kiedy spot? :naughty:

wpadaj do Piotrowic leniu to się pobawimy na weselu :kox:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 12:27_________________________________________________Kolega z forum Hondy Prelude sie chajta :kox:
Opublikowano

Czwartek o 17.00 zbiórka pod Tesco :naughty: Później pomyślimy gdzie udamy się na posiedzenie :decayed:

Opublikowano

Cicho tam :bicz:

Nie psuj atmosfery :naughty::wink4:

:polew: ok :D tylko bez szaleństw żeby nie było zbyt sweetaśnie :naughty:

Opublikowano

Do pracy na 14.00 muszę iść ;(

Opublikowano
  • Autor

Czwartek o 17.00 zbiórka pod Tesco :naughty: Później pomyślimy gdzie udamy się na posiedzenie :decayed:

:polew: michal nie bedzie mógł pewnie

Cicho tam :bicz:

Nie psuj atmosfery :naughty::wink4:

:polew: ok :D tylko bez szaleństw żeby nie było zbyt sweetaśnie :naughty:

:tongue4:
Opublikowano

Naprawdę się cieszę, że "wojna" się skończyła.

Wbrew pozorom wcale nie lubię się kłócić :decayed:

łeee,a tak tutaj było fajnie :kox: :kox: :kox::wink4:

brawo chłopaki :good:

Opublikowano

Kurde Paput, a najciekawszy wątek na forum się zrobił.

Detektyw Armi i Al Paputos :decayed:

No i dobrze ze wsio wyjaśnione.

To kiedy ten spot ?

Pokażę Wam konkretną furę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kurde Paput, a najciekawszy wątek na forum się zrobił.

Detektyw Armi i Al Paputos :decayed:

No i dobrze ze wsio wyjaśnione.

To kiedy ten spot ?

Pokażę Wam konkretną furę :naughty:

a która to niby dobra? :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:29_________________________________________________ktos obczaja granatową a4 b5 polift na glebie i porsiakach, stoi w Kurowie, to ktoś od nas :mysli:
Opublikowano

Czwartek o 17.00 zbiórka pod Tesco :naughty: Później pomyślimy gdzie udamy się na posiedzenie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czwartek o 17.00 zbiórka pod Tesco :naughty: Później pomyślimy gdzie udamy się na posiedzenie :decayed:

mogę podjechać na chwilę :decayed: tylko o której?
Opublikowano

w czwartek będę leciał przez Puławy ok 20 :naughty:

Opublikowano

Postaram się i ja wpaść na trochę ale nic nie obiecuje :)

Opublikowano

Może być 20.00 w czwartek

Opublikowano

Może i ja sie pojawie skoro ma być lepiej niż zwykle :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Postaram się i ja wpaść na trochę ale nic nie obiecuje :)

:good:

w czwartek będę leciał przez Puławy ok 20 :naughty:

:good:

Może i ja sie pojawie skoro ma być lepiej niż zwykle :decayed:

teraz to przyjedziesz, bo bęzie okazja się zbadać :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.