Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I po spocie :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a był w ogóle :blink:

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 11:47_________________________________________________Robimy coś dzisiaj? :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Ja moge

Opublikowano

Pietrek piszesz się?

Opublikowano

dzisiaj o której :>

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie o ktorej?

Opublikowano

otowrzyli tego liroja i maka już :mysli: bo stanie na dworze odpada, musze dbać o zdrowie :decayed:

Opublikowano

19? Wcześniej nie dam rady :mysli:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 13:32_________________________________________________Nie otworzyli

Opublikowano

kurfa późno troche

Opublikowano
  • Autor

kurfa późno troche

:cwaniak1: jak dla mnie może byc[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 14:35_________________________________________________

otowrzyli tego liroja i maka już :mysli: bo stanie na dworze odpada, musze dbać o zdrowie :decayed:

to może stańmy pod Brico a pójdziemy do Remizy na góre
Opublikowano

Ale co we 3 ten spot :mysli:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 14:44_________________________________________________Nie da rady wczesniej, bo mi 19 średnio pasuje :disgust:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 14:45_________________________________________________A jak w niedziele stoicie czasowo :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ale co we 3 ten spot :mysli:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 14:44_________________________________________________Nie da rady wczesniej, bo mi 19 średnio pasuje :disgust:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 14:45_________________________________________________A jak w niedziele stoicie czasowo :mysli:

we 4 bo i michał :polew:
Opublikowano

jutro otwieraja liroja kolo tesco. Może by rozdziewiczyc parking jakimś spotem? :slina:

Opublikowano

Ja niestety nie moge, pewni bliżej piątku będe w lubelskim :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jutro otwieraja liroja kolo tesco. Może by rozdziewiczyc parking jakimś spotem? :slina:

jutro? czemu zadnych ogłoszeń nie ma?

ja to jutro pracuje ale pod koniec tygodnia można coś machnąć

Opublikowano

jutro otwieraja liroja kolo tesco. Może by rozdziewiczyc parking jakimś spotem? :slina:

jutro? czemu zadnych ogłoszeń nie ma?

ja to jutro pracuje ale pod koniec tygodnia można coś machnąć

Jeśli chodzi o mnie to piątek, sobota odpada, ale niedziela jak najbardziej :good:

Opublikowano
  • Autor

jutro otwieraja liroja kolo tesco. Może by rozdziewiczyc parking jakimś spotem? :slina:

jutro? czemu zadnych ogłoszeń nie ma?

ja to jutro pracuje ale pod koniec tygodnia można coś machnąć

Jeśli chodzi o mnie to piątek, sobota odpada, ale niedziela jak najbardziej :good:

może być niedziela
Opublikowano

Tylko zróbmy ten spot w normalnych godzinach :decayed:

15? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tylko zróbmy ten spot w normalnych godzinach :decayed:

15? :gwizdanie:

no też tak myślę bo może potem w piłę będę grał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.