Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja i Palmus pewnie zawitamy :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja i Palmus pewnie zawitamy :decayed:

lista :pleasantry:

któż to palmus?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:42_________________________________________________

A tak panowie zapytam mniej wiecej na która godzine byśmy się umawiali na sobote ?

15 - 16 :wink4:

myślałem że później ale ok
Opublikowano

Kolega, z forum a3 :)

Opublikowano
  • Autor

Kolega, z forum a3 :)

ten co ma srebrną 1.6 i był kiedyś na spocie w Dęblinie?

to może być kilka a3 :decayed:

P1340246.jpg

Opublikowano

Kolega, z forum a3 :)

ten co ma srebrną 1.6 i był kiedyś na spocie w Dęblinie?

to może być kilka a3 :decayed:

P1340246.jpg

Tamten to Mariusz1111.

Palmus to nowy człowiek, z mocną a3 :naughty:

Dobry rezacz :good:

Opublikowano

18? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

18? :mysli:

o 17 myśle że to dobra godzina[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 10:16_________________________________________________

Kolega, z forum a3 :)

ten co ma srebrną 1.6 i był kiedyś na spocie w Dęblinie?

to może być kilka a3 :decayed:

P1340246.jpg

Tamten to Mariusz1111.

Palmus to nowy człowiek, z mocną a3 :naughty:

Dobry rezacz :good:

a to ten mariusz zgłaszał na forum a3 chęć przybycia [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 10:17_________________________________________________jeszcze się zastanawiam czy jak tylu chętnych będzie to czy nie lepiej jednak pod Tesco standardowo zrobic :mysli:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 10:18_________________________________________________to otwieram listę chętnych na sobotę:

1.paput

2.kowi

3.dominos993

4.kacek91

5.Norbert

6.michał

7.Skruszo-na 60% bede tongue

8.armistead

9.Palmus

Opublikowano

Możemy pojeźdźmy do Siwego :kox:

Opublikowano
  • Autor

Możemy pojeźdźmy do Siwego :kox:

:facepalm:
Opublikowano

ja zgłaszam poprawkę :) będę na 100% :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja zgłaszam poprawkę :) będę na 100% :decayed:

:good:
Opublikowano

to otwieram listę chętnych na sobotę:

1.paput

2.kowi

3.dominos993

4.kacek91

5.Norbert

6.michał

7.Skruszo-na 60% bede tongue

8.armistead

9.Palmus

10.tomek[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:01_________________________________________________

Możemy pojeźdźmy do Siwego :kox:

tam trzeba jechac z drugim kierowca:) Firmowa cytrynówka zabija:)

Opublikowano
  • Autor

to panowie BRICO czy TESCO :mysli: godzina 17:00

Opublikowano

Nie chcecie jechać, pojedę sam :decayed:

Czyli ostatecznie spotykamy o 17.00 :good:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:10_________________________________________________Tesco :good:

Opublikowano

Nie chcecie jechać, pojedę sam :decayed:

Czyli ostatecznie spotykamy o 17.00 :good:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:10_________________________________________________Tesco :good:

Co Cie tak ciagnie do siwego?

Opublikowano
  • Autor

bedziemy z cyskiem :D

to otwieram listę chętnych na sobotę:

1.paput

2.kowi

3.dominos993

4.kacek91

5.Norbert

6.michał

7.Skruszo-na 60% bede tongue

8.armistead

9.Palmus

10.tomek

11.Daniotkd

12.cysiek

Opublikowano

Nie chcecie jechać, pojedę sam :decayed:

Czyli ostatecznie spotykamy o 17.00 :good:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:10_________________________________________________Tesco :good:

Co Cie tak ciagnie do siwego?

Może być Boryna :decayed: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 11:26_________________________________________________Tylu Klubowiczów Puławy jeszcze nie widziały :shocked:

Opublikowano
  • Autor

dobra to pod Tesco :decayed: bo pod Brico to nie wiem czy się pomieścimy skoro tyle aut ma byc :gwizdanie:

Opublikowano

Może być jeszcze więcej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.