Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no chciała chyba, bo powiedziała ze też ma audi wsiadajac do golfa3 :bag:

a wyglądała jakoś tak :sex::mysli:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no chciała chyba, bo powiedziała ze też ma audi wsiadajac do golfa3 :bag:

ktos jej kiedys powiedział że VW, Audi, Skoda i Seat to jeden koncern a ona opatrznie zrozumiała :decayed:

Opublikowano

no chciała chyba, bo powiedziała ze też ma audi wsiadajac do golfa3 :bag:

ktos jej kiedys powiedział że VW, Audi, Skoda i Seat to jeden koncern a ona opatrznie zrozumiała :decayed:

chyba tak :decayed:

Paput co najwyzej do laski po pijaku :decayed:

Opublikowano

tak tak gdyby nie paput to byś sie jarał :polew: :polew: :polew:

A czy ja się "jarałem"? :) Napisałem że koza i fajna felga tyle... i dalej swoje zdanie podtrzymuję :) Ale Ty łoś jesteś :tongue4::decayed:

Opublikowano

ilo workowy egzemplarz ta panna ?

Opublikowano

ilo workowy egzemplarz ta panna ?

4,5 worków i reklamówka z bricodepot papierowa :polew:

Opublikowano

ilo workowy egzemplarz ta panna ?

To zależy czy na golfa też trza było zakładać worek czy nie :decayed:

Opublikowano

ilo workowy egzemplarz ta panna ?

To zależy czy na golfa też trza było zakładać worek czy nie :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ilo workowy egzemplarz ta panna ?

To zależy czy na golfa też trza było zakładać worek czy nie :decayed:

choć raz sie z tobą zgadzam, w tym wypadku należało by i na golfa :polew:

Opublikowano

Ja geniusz dojechałem na 20, ale czuje sie jako czternasty :D

Nastepnym razem bede pierwszy na spocie :decayed:

Opublikowano

Ja geniusz dojechałem na 20, ale czuje sie jako czternasty :D

Nastepnym razem bede pierwszy na spocie :decayed:

Fajna wycieczka z "pocałowaniem klamki" :decayed: Ale dobre i to :decayed:

Opublikowano

Ja geniusz dojechałem na 20, ale czuje sie jako czternasty :D

Nastepnym razem bede pierwszy na spocie :decayed:

Fajna wycieczka z "pocałowaniem klamki" :decayed: Ale dobre i to :decayed:

Nie do końca z pocałowaniem klamki bo jeszcze byliśmy :wink4: Dobrze że dotarł, lepiej późno niż wcale :decayed:

Kowi dzięki za VT :good: ale najlepiej będzie jak przymierzymy dwie i w dzień

Być może felgi zmienią właściciela :decayed:

Opublikowano

Rafalekx tak pisze z zazdrosci bo w wawie niechcą z nim spotować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rafalekx tak pisze z zazdrosci bo w wawie niechcą z nim spotować :decayed:

:decayed:
Opublikowano

Rafalekx tak pisze z zazdrosci bo w wawie niechcą z nim spotować :decayed:

:polew: :polew: :polew: Ale faktycznie dawno na spocie nie byłem... tylko głównie dlatego że we wtorki mam inne zajęcie wieczorkiem :gwizdanie:

Opublikowano

Rafalekx tak pisze z zazdrosci bo w wawie niechcą z nim spotować :decayed:

:polew: :polew: :polew: Ale faktycznie dawno na spocie nie byłem... tylko głównie dlatego że we wtorki mam inne zajęcie wieczorkiem :gwizdanie:

jasne

pewnie jak pytasz o spot to mówia odwołany :decayed: to i inne zajecie odrazu

Opublikowano

jasne

pewnie jak pytasz o spot to mówia odwołany :decayed: to i inne zajecie odrazu

jakbyś nie wiedział tam nikt nie pyta o spot :polew: i nigdy nie są odwołane :P zawsze o tej ssamej porze tego samego dnia :P no ale co Ty możesz o tym wiedzieć :decayed:

Opublikowano

jasne

pewnie jak pytasz o spot to mówia odwołany :decayed: to i inne zajecie odrazu

jakbyś nie wiedział tam nikt nie pyta o spot :polew: i nigdy nie są odwołane :P zawsze o tej ssamej porze tego samego dnia :P no ale co Ty możesz o tym wiedzieć :decayed:

wiem tyle że Cie oszukują :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wiem tyle że Cie oszukują :polew: :polew: :polew:

yhy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

naprawde :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.