Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiec jak z jutrzejszym spociskiem??:P

P.S Kowi nie wpadnę dziś bo mam samochód jeszcze rozebrany wycinam kata... A przewody wszystkie całe:/

chyba nici, bo widzę że nikt nie chce. chyba że norbi :naughty::decayed:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

EEj wie ktoś co sie dzieje z Puertossem? Jakos nic sie nie udziela od kiedy sie tam w wasze strony sprowadził :przebiegly:

Opublikowano

EEj wie ktoś co sie dzieje z Puertossem? Jakos nic sie nie udziela od kiedy sie tam w wasze strony sprowadził :przebiegly:

mieszka w lesie, teraz liscie spadły to powinien mieć lepszy zasieg, pewnie jeszcze o tym nie wie, że tak w lesie jest z zasiegiem :decayed:

a powaznie siedzi w pracy wiecej czasu niż w tym wspomnianym lesie :wink4: pod telefonem zawsze

Opublikowano

gdzie on teraz ma te siedzibe IC?

Opublikowano

gdzie on teraz ma te siedzibe IC?

30km od domu, czyli w puławach, na wylocie w str LU

Opublikowano

gdzie on teraz ma te siedzibe IC?

30km od domu, czyli w puławach, na wylocie w str LU

:shocked: nie wiedziałem. Myślałem że gdzies w deblinie bo kiedyś cos było tak na forum muwione, To musze go odwiedzić bo mi sie zbliżają wymiany olejów i filtrów. :decayed:

Masz dokładny adres :mysli: byłbym wdzięczny :embarrassed:

Opublikowano

Z tego co wiem kowi też chetny:D

A miałem stawiać faworki....

Opublikowano

to jak robimy dzisiaj spocika czy wszyscy placki gniotą :)

Opublikowano

leroy otwarty:>

Opublikowano
  • Autor

Ja moge podjechac

Opublikowano

leroy otwarty:>

:co:

Opublikowano

dobrze by było po godzinie 16??[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 11:50_________________________________________________a gdzie jest ten leroy??:P Wolałbym Tesco:D

Opublikowano
  • Autor

leroy otwarty:>

:co:

no tak już ponad tydzień[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 12:00_________________________________________________

dobrze by było po godzinie 16??[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 11:50_________________________________________________a gdzie jest ten leroy??:P Wolałbym Tesco:D

mi pasuje godzina, ale ostatnio zmarzliśmy nieźle pod Tesco, a Leroy jest obok Tesco
Opublikowano

bo ja bym wolał podjechać pod leroya :decayed: moze znajde tam uchwyty do rolety bagaznika :naughty:

Opublikowano

no spoko może jakoś znajde, Kowi jak możesz weź kompa to zobaczymy co sie dzieje:D

Opublikowano
  • Autor

bo ja bym wolał podjechać pod leroya :decayed: moze znajde tam uchwyty do rolety bagaznika :naughty:

:polew: jasne :polew:
Opublikowano

bo ja bym wolał podjechać pod leroya :decayed: moze znajde tam uchwyty do rolety bagaznika :naughty:

jak masz tam roletę okienną to na pewno coś dobierzemy :)

Opublikowano

takie cos mi potrzebne

1jRgp0.jpg[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 12:33_________________________________________________Zdj_cie022.jpg

tak to ma wyglądać po naprawie

Opublikowano
  • Autor

śniegu juz tam nie ma nie bedzie się gdzie poślizgać ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.