Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wesołych Świąt i samych sukcesów w nowym roku :)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku :)

Opublikowano

Wesołych Świąt :)

Opublikowano

Spokojnych i radosnych Swiat , odpoczynku od zawieruchy codziennosci, przepysznych potraw wigilijnych i ogromnej ilosci wymarzonych prezentow:)

Opublikowano
  • Autor
ty miałeś też być dzisiaj podobno :gwizdanie:

No miałem być ale rano jak byłem na formu to jeszcze nic tak naprawdę nie było wiadomo czy coś będzie czy nie a później nie miałem kiedy zajrzeć nawet do kompa a jak wszedłem na kompa to była 16.50 no i było już po ptokach :wallbash: może następnym razem mi się uda wpaść

jeszcze na pewno bedzie wiele okazji:-)
Opublikowano

Skruszko... no to teraz twoja kolej nafaworki:D

Opublikowano

fiskuz logi dodane na forum :wink4: zajrzyj do diagnostyki

Opublikowano

Skruszko... no to teraz twoja kolej nafaworki:D

hmmm faworki ?? jeść je będziecie ?:P[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 12:09_________________________________________________No dobra przywiozę wam co chcecie tylko powiedzcie jeszcze kiedy ? :)

Opublikowano
  • Autor

Skruszko... no to teraz twoja kolej nafaworki:D

hmmm faworki ?? jeść je będziecie ?:P[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 12:09_________________________________________________No dobra przywiozę wam co chcecie tylko powiedzcie jeszcze kiedy ? :)

0,7 w sylwestra, jak zabraknie :decayed:
Opublikowano

hmm na terenie lbn myślę że by dało rade bo może się okazać ten sylwester trzeźwym dla mnie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

hmm na terenie lbn myślę że by dało rade bo może się okazać ten sylwester trzeźwym dla mnie :wallbash:

Lbn :no:

kolega Robert281179 pytał mnie kiedy spota robimy, ma problem z 1.8T, to od razu kowi by miał robotę na dwa auta :> skrzynka browarów i vag event gotovwy :polew:

p.s mogę użyczyć swojego lapka

Opublikowano

Może w czwartek? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Może w czwartek? :mysli:

że jutro :blink:
Opublikowano

Że jutro :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Że jutro :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

Ale ja nie wiem co sie sprawdza w 1,8t, zróbcie spis logów co wam potrzeba i robimy, michał już i tak pierwszy w kolejce :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ale ja nie wiem co sie sprawdza w 1,8t, zróbcie spis logów co wam potrzeba i robimy, michał już i tak pierwszy w kolejce :gwizdanie:

michael działa coś z tymi logami?
Opublikowano

Lublin zaprasza na WOŚP - 8.01.2012 o godz. 11.00 na Placu Zamkowym - obecność obowiązkowa! :a4fan:

Więcej info: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57380.0

Opublikowano

Nie pitolić kalendarze zamawiać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

Nie pitolić kalendarze zamawiać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ile za kalendarrr?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.