Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

najpierw kasę teraz część, ze spota wyganiasz - jednym słowem coś kręcisz :decayed:

btw,

na spota biorę kamerę :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:22_________________________________________________

Znajdź wyswisko to kupię Ci piwo :>

najpierw ureguluj inne płatności :gwizdanie:

:polew: to nie ja jestem winien.

Pogadaj ze swoją narzeczoną w tej sprawie bo dziś Miłoszowi udało się dodzwonić.

Podobno zmieniłeś numer tylko kilka osób dzwoniło na ten numer i rozmawiało z Tobą :gwizdanie:

ty brałes cześć więc ją oddaj, ja nic o żadnym Miłoszu nie wiem[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________nie bój się na policję nie pójdę jak to sam sugerowałeś :polew:

Szkoda bo by Cię wyśmiali :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chce ktos polifty :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

najpierw kasę teraz część, ze spota wyganiasz - jednym słowem coś kręcisz :decayed:

btw,

na spota biorę kamerę :decayed:

skoro kasy przez ponad rok nie dostałem to chce zwrot cześci
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

najpierw kasę teraz część, ze spota wyganiasz - jednym słowem coś kręcisz :decayed:

btw,

na spota biorę kamerę :decayed:

skoro kasy przez ponad rok nie dostałem to chce zwrot cześci

Za późno - Miłosz pieniądze już wysłał.

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

najpierw kasę teraz część, ze spota wyganiasz - jednym słowem coś kręcisz :decayed:

btw,

na spota biorę kamerę :decayed:

skoro kasy przez ponad rok nie dostałem to chce zwrot cześci

Za późno - Miłosz pieniądze już wysłał.

Ciekawe gdzie...[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:25_________________________________________________nie znam żadnego Miłosza
Opublikowano

Dobry jesteś, tyle powiem.

Może Ty nie chcesz tej kasy, co? :decayed:

Dlatego tak unikasz kontaktu.

Opublikowano
  • Autor

Dobry jesteś, tyle powiem.

Może Ty nie chcesz tej kasy, co? :decayed:

Dlatego tak unikasz kontaktu.

chce część, kontaktu to Ty unikasz, wielokrotnie bywałeś na tych spotach na których ja i ani części anie kasy nie widziałem, ani nawet informacji nie raczyłeś udzielić
Opublikowano

chce ktoś prawie nowe tarcze hamulcowe, na moje oko zrobione na nich moze lekko ponad tysiąc kilometrów, tarcze wentylowane 288 :naughty: wiem gdzie są moge odkupić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chce ktoś prawie nowe tarcze hamulcowe, na moje oko zrobione na nich moze lekko ponad tysiąc kilometrów, tarcze wentylowane 288 :naughty: wiem gdzie są moge odkupić :decayed:

co anglika dorwałeś?
Opublikowano

chce ktoś prawie nowe tarcze hamulcowe, na moje oko zrobione na nich moze lekko ponad tysiąc kilometrów, tarcze wentylowane 288 :naughty: wiem gdzie są moge odkupić :decayed:

co anglika dorwałeś?

znowu :decayed:

Opublikowano

Kiedy macie ten spot, bo będę w okolicy... :gwizdanie:

Jak pozwolicie to może zajrzę :hi:

Opublikowano

Kiedy macie ten spot, bo będę w okolicy... :gwizdanie:

Jak pozwolicie to może zajrzę :hi:

lepiej napisz kiedy ty będziesz
Opublikowano

W tą niedzielę będę w Radomiu.

Opublikowano

W tą niedzielę będę w Radomiu.

czyli co proponujesz spota w niedziele :mysli:

Opublikowano

Jakby coś było chętnie wpadnę.

Ale Japanesem :embarrassed:

Opublikowano

Jakby coś było chętnie wpadnę.

Ale Japanesem :embarrassed:

:wallbash: :wallbash:

to co puławiaki robimy spota w niedziele po obiedzie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jakby coś było chętnie wpadnę.

Ale Japanesem :embarrassed:

:wallbash: :wallbash:

to co puławiaki robimy spota w niedziele po obiedzie :mysli:

ja mam wesele
Opublikowano

swoje ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

swoje ? :naughty:

kumpla z byłes klasy :kox:
Opublikowano

Jakby coś było chętnie wpadnę.

Ale Japanesem :embarrassed:

:wallbash: :wallbash:

to co puławiaki robimy spota w niedziele po obiedzie :mysli:

ja mam wesele

nosz do turwy nedzy, toszto poprawiny są, mozna wyjsć na godzinke :polew: :polew:

swoje ? :naughty:

kumpla z byłes klasy :kox:

to tym bardziej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.