Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może spotkajmy się pod Tesco i później ustalimy co dalej :decayed:

:polew: dawaj teraz jadę do Inter Cars :decayed: od razu wahacze sobie kupisz :naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 10:39_________________________________________________to co spocik w tą niedzielę o 16 :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie szukam miejscowości lub ulicy Krudki lub coś podobnego niedaleko Puław, taką nazwę mi podał właściciel audi ale nie wiem może coś pomyliłem, szukam szukam i nie mogę nic znaleźć. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie szukam miejscowości lub ulicy Krudki lub coś podobnego niedaleko Puław, taką nazwę mi podał właściciel audi ale nie wiem może coś pomyliłem, szukam szukam i nie mogę nic znaleźć. Z góry dzięki za pomoc

http://pl.wikipedia.org/wiki/Skrudki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Bardzo dziękuję za pomoc dałbym sobie rękę opciąć że słyszałem Krudki he he czas do laryngologa śmigać he, jeszcze raz Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Bardzo dziękuję za pomoc dałbym sobie rękę opciąć że słyszałem Krudki he he czas do laryngologa śmigać he, jeszcze raz Dzięki

no problem :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję teraz jakiegoś namiaru na dobrą stację diagnostyczną w okolicy wsi Skrudki, podejrzewam że najbliższa jest w Puławach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję teraz jakiegoś namiaru na dobrą stację diagnostyczną w okolicy wsi Skrudki, podejrzewam że najbliższa jest w Puławach?

niekoniecznie musi być to w Puławach, możesz podjechac tutaj http://www.pulawski.informacja-lokalna.pl/abl_andrzej_drazkiewicz/221/wpis.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Coż jedno audi z waszego regionu właśnie zmieniło adres, teraz jest w woj. Mazowieckim, jednym słowem stałem się posiadaczem pięknej Audi A4 B6 !!!. "paput" dzięki za pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Coż jedno audi z waszego regionu właśnie zmieniło adres, teraz jest w woj. Mazowieckim, jednym słowem stałem się posiadaczem pięknej Audi A4 B6 !!!. "paput" dzięki za pomoc!!!!

:oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Coż jedno audi z waszego regionu właśnie zmieniło adres, teraz jest w woj. Mazowieckim, jednym słowem stałem się posiadaczem pięknej Audi A4 B6 !!!. "paput" dzięki za pomoc!!!!

oby służyła :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam troszke namieszam :P

mam takie pytanie czy ktoś sie orientuje gdzie w puławach moge kupić żarówki h7 night breakery firmy osram albo wogóle gdzie mogę kupić jakieś lepsze żarówki na przód w puławach albo okolicy bo mnie denerwuja już te moje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam troszke namieszam :P

mam takie pytanie czy ktoś sie orientuje gdzie w puławach moge kupić żarówki h7 night breakery firmy osram albo wogóle gdzie mogę kupić jakieś lepsze żarówki na przód w puławach albo okolicy bo mnie denerwuja już te moje :P

poszukaj i dla mnie :decayed: bo może tez bym się skusił :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidy!!!

:thumbdown:

:polew:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 10:40_________________________________________________

hehe liczylem na Ciebie że mi jednak pomożesz :P no trudno dziś poszukam :P

masz spryski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mam ;/ kupiłem dziś u Niedziałka Night Breakery za 86 zł czy jakoś tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...