Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na szczęście tylko troszkę wgryzłem się w ziemię, poza tym ok. Ale potraktowanie sprawy :shocked: Nie chodzi mi o mnie, bo na szczęście nic mi się nie stało a wracałem z pogrzebu ;(, ale co ten kierowca zrobił za 50, 100 km - nieistotne, przecież za wszystkie rzeczy zapłacisz kartą mastercard

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Na szczęście tylko troszkę wgryzłem się w ziemię, poza tym ok. Ale potraktowanie sprawy :shocked: Nie chodzi mi o mnie, bo na szczęście nic mi się nie stało a wracałem z pogrzebu ;(, ale co ten kierowca zrobił za 50, 100 km - nieistotne, przecież za wszystkie rzeczy zapłacisz kartą mastercard

tak robią niestety :thumbdown: dobrze że nic się nie stało, bo wtedy miałbyś problem a smerfów to wali
Opublikowano

Kiedy spot? Nie pytam o niedzielny w Łukowie, bo niestety będę w Lbn.

Opublikowano
  • Autor

Kiedy spot? Nie pytam o niedzielny w Łukowie, bo niestety będę w Lbn.

to może w niedzielę w Lbn? to ja pojade po moja Ewelinę bo też będzie :mysli:
Opublikowano

Mam zajęcia do 20.30 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mam zajęcia do 20.30 :naughty:

:thumbdown:
Opublikowano

W sobote kończę o 18.00 i chyba wybiorę się na gokarty :>

Opublikowano
  • Autor

Milej jazdy;)

Opublikowano

paput jechałeś pod tesco przed 22?

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

paput jechałeś pod tesco przed 22?

tak a co?

Opublikowano

stałem na cpn przy kompresorze, miałem dzwonić ale nie byłem pewien czy to Ty

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

stałem na cpn przy kompresorze, miałem dzwonić ale nie byłem pewien czy to Ty

a miałem na kompresor zajechać i zrezygnowałem ale nikogo tam nie widziałem :mysli: śmignąłem bo akurat mi się zielone zapaliło :decayed:

Opublikowano

za szybko jeździsz jak samochodu nie możesz zauważyć :>

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

za szybko jeździsz jak samochodu nie możesz zauważyć :>

no gdzież przeca to nie jedzie :decayed:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

za szybko jeździsz jak samochodu nie możesz zauważyć :>

no gdzież przeca to nie jedzie :decayed:

a to akurat fakt, musiała być dobra górka :decayed: i z niej się tak potoczył :P

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

za szybko jeździsz jak samochodu nie możesz zauważyć :>

no gdzież przeca to nie jedzie :decayed:

to co ja mam powiedzieć? :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

za szybko jeździsz jak samochodu nie możesz zauważyć :>

no gdzież przeca to nie jedzie :decayed:

a to akurat fakt, musiała być dobra górka :decayed: i z niej się tak potoczył :P

no i padło jeszcze pchali pracownicy Tesco dodatkowo :decayed:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

za szybko jeździsz jak samochodu nie możesz zauważyć :>

no gdzież przeca to nie jedzie :decayed:

to co ja mam powiedzieć? :polew:

Miałem to samo co Ty. Ale nic straconego chwila moment i jest 130 km, a różnica jest kolosalna :kox:

Opublikowano

YYYY także tak... ja jutro będę w Puławach, umówiony jestem ok. 19 może torche wcześniej tak więc zapytanie kieruje do was czy planujecie jakieś spotkanie ?

Opublikowano

YYYY także tak... ja jutro będę w Puławach, umówiony jestem ok. 19 może torche wcześniej tak więc zapytanie kieruje do was czy planujecie jakieś spotkanie ?

Paput bedzie w pracy :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.