Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

YYYY także tak... ja jutro będę w Puławach, umówiony jestem ok. 19 może torche wcześniej tak więc zapytanie kieruje do was czy planujecie jakieś spotkanie ?

Paput bedzie w pracy :polew: :polew:

O 19.00 jeszcze nie będzie w pracy, ale będzie spał :decayed:

Jak uda mi się wcześnie wyrwać z zajęć to możemy coś zorganizować o 19 - 20 :good:

nie wiem czy przyjeżdżać, bo czy opłaca się gadać przez 2 godziny nie wiadomo o czym? chyba lepiej pogadać o planach, modach itp....

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź, posiedzimy, pogadamy, weź przyjedź

:polew:

po co, jak my w ogóle o modach nie gadamy to po hu... stać dwie godziny i pierd... jak potłuczeni? :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:16_________________________________________________

Hmmm ja myślałem żeby wcześniej,najpierw z wami a potem swoje sprawy załatwiać.

tzn o której?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość norbertdriver

Przyjedź, posiedzimy, pogadamy, weź przyjedź

:polew:

po co, jak my w ogóle o modach nie gadamy to po hu... stać dwie godziny i pierd... jak potłuczeni? :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:16_________________________________________________

Hmmm ja myślałem żeby wcześniej,najpierw z wami a potem swoje sprawy załatwiać.

tzn o której?

Po co? Po kolana :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:27_________________________________________________Ja na 19 powinienem być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której będę napisze jutro bo jutro się dowiem o której mogę być :tongue4: a to w Łukowie/Mińsku/Siedlcach już upadło ??

Stąd i tak nikt by nie wyjechał :gwizdanie: chćby było w lubartowie :wink4: tamten spocik sie rozkręci jak sie w końcu ktos zadeklaruje i zacznie sypac terminami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której będę napisze jutro bo jutro się dowiem o której mogę być :tongue4: a to w Łukowie/Mińsku/Siedlcach już upadło ??

Stąd i tak nikt by nie wyjechał :gwizdanie: chćby było w lubartowie :wink4: tamten spocik sie rozkręci jak sie w końcu ktos zadeklaruje i zacznie sypac terminami :wink4:

kowi do Lubartowa mamy podobną droge co do LBN a w Lbn byliśmy więc po co te wymówki :tongue4: fakt do Mińska czy Siedlec jest trochę za daleko[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:33_________________________________________________

Przyjedź, posiedzimy, pogadamy, weź przyjedź

:polew:

po co, jak my w ogóle o modach nie gadamy to po hu... stać dwie godziny i pierd... jak potłuczeni? :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:16_________________________________________________

Hmmm ja myślałem żeby wcześniej,najpierw z wami a potem swoje sprawy załatwiać.

tzn o której?

Po co? Po kolana :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:27_________________________________________________Ja na 19 powinienem być

czyli ewentualnie o 19 możemy, kicker postoi z nami 5 minut w porywach do 7 i pojedzie do laski :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz się pyta dziewczynki: Dziewczynko umiesz się żegnać?

Na to dziewczynka: Tak DO WIDZENIA!

:polew:

JOB :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Lipton... Idę zajarać i trochę %%% bo nuda w ten piątkowy wieczór :confused4:

:thumbdown: powiedz że później podjedziesz do laski bo musisz się chwilę spocić :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

za szybko jeździsz jak samochodu nie możesz zauważyć :>

no gdzież przeca to nie jedzie :decayed:

to co ja mam powiedzieć? :polew:

Miałem to samo co Ty. Ale nic straconego chwila moment i jest 130 km, a różnica jest kolosalna :kox:

niestety mam inne wydatki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...