Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O 19.00 jeszcze nie będzie w pracy, ale będzie spał :decayed:

Jak uda mi się wcześnie wyrwać z zajęć to możemy coś zorganizować o 19 - 20 :good:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

YYYY także tak... ja jutro będę w Puławach, umówiony jestem ok. 19 może torche wcześniej tak więc zapytanie kieruje do was czy planujecie jakieś spotkanie ?

Paput bedzie w pracy :polew: :polew:

O 19.00 jeszcze nie będzie w pracy, ale będzie spał :decayed:

Jak uda mi się wcześnie wyrwać z zajęć to możemy coś zorganizować o 19 - 20 :good:

nie wiem czy przyjeżdżać, bo czy opłaca się gadać przez 2 godziny nie wiadomo o czym? chyba lepiej pogadać o planach, modach itp....

:polew:

Opublikowano

Przyjedź, posiedzimy, pogadamy, weź przyjedź

:polew:

Opublikowano

Hmmm ja myślałem żeby wcześniej,najpierw z wami a potem swoje sprawy załatwiać.

Opublikowano
  • Autor

Przyjedź, posiedzimy, pogadamy, weź przyjedź

:polew:

po co, jak my w ogóle o modach nie gadamy to po hu... stać dwie godziny i pierd... jak potłuczeni? :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:16_________________________________________________

Hmmm ja myślałem żeby wcześniej,najpierw z wami a potem swoje sprawy załatwiać.

tzn o której?
Opublikowano

O której będę napisze jutro bo jutro się dowiem o której mogę być :tongue4: a to w Łukowie/Mińsku/Siedlcach już upadło ??

Opublikowano

Przyjedź, posiedzimy, pogadamy, weź przyjedź

:polew:

po co, jak my w ogóle o modach nie gadamy to po hu... stać dwie godziny i pierd... jak potłuczeni? :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:16_________________________________________________

Hmmm ja myślałem żeby wcześniej,najpierw z wami a potem swoje sprawy załatwiać.

tzn o której?

Po co? Po kolana :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:27_________________________________________________Ja na 19 powinienem być

Opublikowano

O której będę napisze jutro bo jutro się dowiem o której mogę być :tongue4: a to w Łukowie/Mińsku/Siedlcach już upadło ??

Stąd i tak nikt by nie wyjechał :gwizdanie: chćby było w lubartowie :wink4: tamten spocik sie rozkręci jak sie w końcu ktos zadeklaruje i zacznie sypac terminami :wink4:

Opublikowano
  • Autor

O której będę napisze jutro bo jutro się dowiem o której mogę być :tongue4: a to w Łukowie/Mińsku/Siedlcach już upadło ??

Stąd i tak nikt by nie wyjechał :gwizdanie: chćby było w lubartowie :wink4: tamten spocik sie rozkręci jak sie w końcu ktos zadeklaruje i zacznie sypac terminami :wink4:

kowi do Lubartowa mamy podobną droge co do LBN a w Lbn byliśmy więc po co te wymówki :tongue4: fakt do Mińska czy Siedlec jest trochę za daleko[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:33_________________________________________________

Przyjedź, posiedzimy, pogadamy, weź przyjedź

:polew:

po co, jak my w ogóle o modach nie gadamy to po hu... stać dwie godziny i pierd... jak potłuczeni? :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:16_________________________________________________

Hmmm ja myślałem żeby wcześniej,najpierw z wami a potem swoje sprawy załatwiać.

tzn o której?

Po co? Po kolana :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:27_________________________________________________Ja na 19 powinienem być

czyli ewentualnie o 19 możemy, kicker postoi z nami 5 minut w porywach do 7 i pojedzie do laski :polew:
Opublikowano

Ksiądz się pyta dziewczynki: Dziewczynko umiesz się żegnać?

Na to dziewczynka: Tak DO WIDZENIA!

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Ksiądz się pyta dziewczynki: Dziewczynko umiesz się żegnać?

Na to dziewczynka: Tak DO WIDZENIA!

:polew:

JOB :naughty:
Opublikowano

Ksiądz do księdza: O nowe buty zamszowe? Nie za swoje

:polew:

Opublikowano

Dobra Lipton... Idę zajarać i trochę %%% bo nuda w ten piątkowy wieczór :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Dobra Lipton... Idę zajarać i trochę %%% bo nuda w ten piątkowy wieczór :confused4:

:thumbdown: powiedz że później podjedziesz do laski bo musisz się chwilę spocić :naughty:
Opublikowano

Mówisz spocić z kolegami :polew: nie wiem czy to zrozumie :tongue4:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

za szybko jeździsz jak samochodu nie możesz zauważyć :>

no gdzież przeca to nie jedzie :decayed:

to co ja mam powiedzieć? :polew:

Miałem to samo co Ty. Ale nic straconego chwila moment i jest 130 km, a różnica jest kolosalna :kox:

niestety mam inne wydatki :gwizdanie:

Opublikowano

Ale polecam na przyszłość, bo warto :good:

Opublikowano
  • Autor

To norbi o ktorej sie urywasz jutro?:)

Opublikowano

Najpóźniej na 19.30 będę na miejscu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A najwczesniej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.