Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro o 8 zbiurka i akcja lublin

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 07:08 ----------

Szkoda ze nikt sie nie pojawił z forum:whistling:

ekipa LPU-LRY była bardzo liczna

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/523572_598505476907899_1891724159_n.jpg

coś koło 30 aut:naughty:

jak nikt? przeicież widzę na fotach dużo osób z forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom sporo ze zlotów audi:polew:

? nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt prócz mnie i armiego nie bywał na zlotach A4:whistling: tak wiec niewiem kogo tam na zdjeciach widziałeś, chłopaki z PKM tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt prócz mnie i armiego nie bywał na zlotach A4:whistling: tak wiec niewiem kogo tam na zdjeciach widziałeś, chłopaki z PKM tylko

Endżel , Chomiczeq, Cysiek, Vpld itp oni są z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt prócz mnie i armiego nie bywał na zlotach A4:whistling: tak wiec niewiem kogo tam na zdjeciach widziałeś, chłopaki z PKM tylko

Endżel , Chomiczeq, Cysiek, Vpld itp oni są z forum

poza cyskiem nikt nie przyjeżdza na puławskie, kapisz o co mi chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt prócz mnie i armiego nie bywał na zlotach A4:whistling: tak wiec niewiem kogo tam na zdjeciach widziałeś, chłopaki z PKM tylko

Endżel , Chomiczeq, Cysiek, Vpld itp oni są z forum

poza cyskiem nikt nie przyjeżdza na puławskie, kapisz o co mi chodzi?

:grin: puławskie to nie istnieją można by rzec więc nie kapię:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nigdzie nie przyjeżdzasz jak zwykle jak ktos inny organizuje:wink:

a z tych co wymieniłes nikt nie jest z puław ani z okolic to o czym mowa:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nigdzie nie przyjeżdzasz jak zwykle jak ktos inny organizuje:wink:

a z tych co wymieniłes nikt nie jest z puław ani z okolic to o czym mowa:facepalm:

:facepalm: nie mam czasu ostatnio niestety, poza tym jest jeszcze spora liczba osób która nie pojechała trzeba było ich jakoś ogarnąć a nie teraz marudzisz:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąłem ponad 15 aut, a wątek o zlocie jest wszędzie od fejsa przez wszelakie fora kończąc tutaj:wink: ale jak zwykle do wąskiego grona puławskiego forum A4 nic nie dociera:thumbdown: przypiertalam sie bo to jest juz enty raz, a jak wy cos organizujecie to jakimś cudem nagle wszyscy mogą:thumbdown:

było ich jakoś ogarnąć a nie teraz marudzisz

hasło o zlocie jest ogólnodostępne i bardzo dużo osób je udostepniało na fejsie:wink: nastepnym razem napisze do was list polecony z zaproszeniem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąłem ponad 15 aut, a wątek o zlocie jest wszędzie od fejsa przez wszelakie fora kończąc tutaj:wink: ale jak zwykle do wąskiego grona puławskiego forum A4 nic nie dociera:thumbdown: przypiertalam sie bo to jest juz enty raz, a jak wy cos organizujecie to jakimś cudem nagle wszyscy mogą:thumbdown:
było ich jakoś ogarnąć a nie teraz marudzisz

hasło o zlocie jest ogólnodostępne i bardzo dużo osób je udostepniało na fejsie:wink: nastepnym razem napisze do was list polecony z zaproszeniem:whistling:

ale ja własnie tego nie rozumiem: po pierwsze niczego przeciez nie organizujemy, po drugie mówiac "wy" nie wiem kogo masz na mysli, cały czas byłem przekonany ze jestes cześcią puławskiej ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc "wy" mam na mysli wszystkich chłopaków których spotykałem na zlotach LPU a nie spotykam nigdzie indziej, np. PKM, u mnie też są spoty VAG Ryki:wink:

ja staram sie przyjeżdzać wszedzie gdzie cos sie dzieje, gdzie będą znajomi:whistling: a pracowac tez pracuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba działać mamy blisko do siebie, są fora, jest fb, można zrobić dobrą ekipę. Jeżeli chodzi o Puławy i PKM to jesteśmy jeszcze ciency w uszach, ale ostro działamy raz lepiej raz gorzej ale jesteśmy powoli zauważani, sezon otwarty więc trzeba działać.

A tak na marginesie powstał pomysł na zorganizowanie zlotu na przełomie lipca sierpnia (termin do dogadania) w Puławach a dokładnie na Basenie na Wólce Profeckiej Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy nad Wisłą (jakaś stara strona ale jest ). Na dzień dzisiejszy mamy ustalone: cały ośrodek za freee, może być i dwa dni,nagłośnienie oświetlenie +dj-je na nocą imprezę (chłopaki zamiatają po scenie lubelskiej, nie Kazio z harmonią) paru sponsorów też już mamy, wszystko inne trzeba dogadania z gościem, bardzo pozytywny facet i jak na razie nie było problemów z innymi imprezami u niego. Więc panowie co wy na to? Bo czasu mało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za freee to tylko dobry plakat przygotować i wpuscić w obieg, reszte juz internet zrobi:wink: wrzucić na fora lubelskie

LKAudi, VAG lublin, cultstylelubelszczyzna, adhdclub, vagtomaszów i inne fora konkretnych modeli:naughty:

tak wiec czekamy na plakat:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie tylko VAG czy wszystko tak jak ma to miejsce w Bałtowie? Sam plakat to już na koniec, jak są chętni to trzeba siadać i pisać plan imprezy dopinać wszystko na tip top i z gotowym projektem dopiero plakat i reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na koniec tylko na poczatek bo to on bedzie robil robote :wink: udostepniony w parj miejscach da odpowiednia reklame

Jako ze pkm to nie tylko vag to moze organizacja dla wszystkich lepiej wyjdzie. Chociaz sam vag osobiscie dla mnie ciekawszy, ale to moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Brakuje jeszcze parę osób do zrealizowania zamówienia, ktoś coś ? :naughty: Polary są na prawdę fajne :jerk:

http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-zapisy-325129/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...