Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
żeby tak można było coś razem zorganizować a nie grupkami:kwasny:

dzwoniliśmy po Ciebie :]

Foto z niedzieli >>>

https://www.facebook.com/groups/335400953254873/

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Czyż by się szykował spocik 23???

a ty kolego już SWAP zrobiłes?:naughty:

Opublikowano

jeszcze nie Zderzaki i progi od S4 już sa A co do swapa to na dniach SID ma mi dac znac co z silnikiem dla mnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
jeszcze nie Zderzaki i progi od S4 już sa A co do swapa to na dniach SID ma mi dac znac co z silnikiem dla mnie :wink:

uuu, będzie grubo widzę:decayed:

Opublikowano

no ma być grubo ha ha Jutro planuje kupić licznik od s4 no i jakiś wydech typu catback pod 2.7 turbo

Opublikowano
  • Autor
no ma być grubo ha ha Jutro planuje kupić licznik od s4 no i jakiś wydech typu catback pod 2.7 turbo

wpadniesz na spota to obadamy:naughty::kox:

Opublikowano

a kiedy Planujecie jakiś spocik No i nie wiem czy się wyrobie ze swapem Wszystko teraz zależy od SIDa i Nosba :wink:

Opublikowano
  • Autor
a kiedy Planujecie jakiś spocik No i nie wiem czy się wyrobie ze swapem Wszystko teraz zależy od SIDa i Nosba :wink:

termin blizej nie ustalony, ca pytac reszty:whistling:

Opublikowano

no i silnik 2.7 turbo na swapa zakupiony :decayed:

Opublikowano
  • Autor
no i silnik 2.7 turbo na swapa zakupiony :decayed:

posprawdzaj wszystko od razu jak masz go na wierzchu żebyś nie dłubał jak Gracjan:kwasny:

Opublikowano

silnik jest w igła stanie jedynie do rozrządu sobie zajrzę I sobie sam w razie co zmienię

Opublikowano
  • Autor
Zapraszam do obserwowania wątku:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-patryk-278679/

:hi: i zachęcam do przybycia :wink:

jedzie ktos?

ja sie wybieram

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Zapraszamy 30.06.13 (Niedziela) wszystkich chętnych na parking Leroy Merlin o godzinie 19 . Będzie kilka ciekawych aut :)

https://www.facebook.com/groups/170660603097637/

https://www.facebook.com/events/369066153216694/

tzn jutro

kto wpada?

ja będę

Opublikowano

a to co jutro się dzieje pod merlinem

Opublikowano
  • Autor
a to co jutro się dzieje pod merlinem

spot jest łączony, audi i reszta autek, wpadasz?

Opublikowano

na 90% przyjadę

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

be47.jpg

---------- Post dopisany 16-07-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 13:23 ----------

Kowi a Tobie to nie za dobrze w tym LRY?

Opublikowano

a coś sie zmieniło w tym LRY, tu zawsze była stypa :D a czemu pytasz coś widziałes co by uwage zwróciło:decayed:

chyba w poniedziałek przejezdzałes przez moją mieścine, tak mi sie zdawało

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

ja miałem wesele zaczeliśmy od czwartku skonczyliśmy w poniedziałek i dopiero też dotarłem do domu wtedy:decayed:

Opublikowano
chyba w poniedziałek przejezdzałes przez moją mieścine, tak mi sie zdawało

no właśnie przejeżdżałem i trąbnąłem w ost, chwili , a ty obiboczyłeś się na murku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.