Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
w sumie można by na Kazimierz wpaść którejś niedzieli :)

hopki na tej drodze do kazika są masakryczne, a póxniej dosc spory odcinek nie równej drogi maaaaasakra:facepalm:, no chyba że asfalt zrobili od tamtego roku:whistling:

załatwimy lawetę, tylko haka nie mam :grin: jak tam wrzuciłeś jakieś fotki?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

W Kazimierzu tlok. Srednio widzi mi sie robic tam spota. No ale dostosuje sie jakby co;-)

Opublikowano

fotek jeszcze nie wrzucałem

Arti ty cos wspominałes ze plastiki spawasz? bo mam w planie małą wydumke hybryde zrobic z 2 boczków drzwi, trzeba był by ładnie wpasować maskownice z passata w boczek B5:naughty:

Opublikowano
  • Autor

O jakich fotkach mowicie?

Opublikowano

macie pomniejszone o połowe fotki:wink:

Zippyshare.com - New Folder.zip

jakiegos szału to tam nie ma

Opublikowano

Mam spawarke i dopiero się uczę ;-)

Opublikowano

to być moze Cie odwiedze z przerobionymi boczkami by to pokleić jakos:wink: pierw musze testy w domu porobić czy to da rade ze sobą pogodzić tak by nie wyszła lipa:decayed:

Opublikowano

Spox, jakos sie polepi ;-)

Opublikowano
  • Autor
to być moze Cie odwiedze z przerobionymi boczkami by to pokleić jakos:wink: pierw musze testy w domu porobić czy to da rade ze sobą pogodzić tak by nie wyszła lipa:decayed:

kowi rzuc ten paździerz nie ładuj kasy tylko kupuj prawdziwe, męskie LPG:grin::polew:

Opublikowano

Nie lubię "grupowania" się :decayed:

Opublikowano
  • Autor

cysiek to Twoja spręzynka?:grin:

Masz fajne, ciekawe auto? Jesteś miłośnikiem motoryzacji? Mieszkasz na terenie Puław lub w jego obrębie?

Masz ochotę spotkać się z innymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach motoryzacyjnych ?

Jeżeli tak to właśnie Ciebie powinniśmy zobaczyć na Cyklicznych co tygodniowych Spotach motoryzacyjnych.

I Spot odbędzie się w sobotę 27.04.2013 o godz 19:00 na terenie parkingu Leroy Merlin

- spot będzie miał na celu organizacje następnych spotkań oraz ustalenie ważnych kwestii związanych z nim

- stwórzmy motoryzacyjna społeczność Puław!! Lublin, Radom, wszędzie coś się dzieje aby nie w Puławach, więc zmieńmy to i pokażmy co mamy w garażu :D

- nie interesuje nas marka model stan :D aby się padlina trzymała kupy :P

Stawiennictwo obowiązkowe :)


Opublikowano

chyba oszalałeś :P nigdy w życiu

Opublikowano

paput wpadnij tam i jakieś spy foto zrób:decayed:

Opublikowano

Ja bede - incognito:P

Opublikowano

ja też bym podleciałz ciekawosci, ale dzisiaj ide na rapy miejscowe do kina w tych godzinach:grin:

Opublikowano

by się wszyscy zjechali to by audi zdominowało to spotkanko :P

Opublikowano
  • Autor
paput wpadnij tam i jakieś spy foto zrób:decayed:

kowi, napisane jest że fotki będą na FB po każdym spocie, tylko jak rozpoznać że to spot skoro każde auto z innej parafii:grin:

a już najgorzej jak się wieś-tjunów najedzie typu mega szpojlery neony i lambo dorsy - to o czym z takim pogadasz?:decayed:

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ----------

no ale widzę ze przedstawicieli od nas będzie co najmniej 3-4 przedstawicieli od nas to może kogoś zwerbują:whistling::decayed:

Opublikowano

Ja tez jade zerknąc co tam bedzie .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.