Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to elegancki skład:kox: ja juz auto doprowadziłem do sezonu letniego wiec nie bedzie wstydu sie pokazac:grin:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
no to elegancki skład:kox: ja juz auto doprowadziłem do sezonu letniego wiec nie bedzie wstydu sie pokazac:grin:

nom, dawno tylu aut nie było, chociaż zobaczymy co z tego realnie wyjdzie

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

zostaje jeszcze pytanie z której strony parkingu sie ustawiamy:naughty:

Opublikowano

tam gdzie ktoś pierwszy zapoczatkuje:grin:

Opublikowano

Jak gdzie . Na środku ;-)

Opublikowano
no to elegancki skład:kox: ja juz auto doprowadziłem do sezonu letniego wiec nie bedzie wstydu sie pokazac:grin:

ja oddaje auto do lakiernika niestety już po spocie w poniedziałek, także przyjadę jeszcze rdzewingiem :polew:

Opublikowano

masakra, wyjęcie żarówki która wpadła do środka lampy :/

Opublikowano
Prawdopodobnie ze mną przyjedzie E36 :grin:
no to elegancki skład:kox: ja juz auto doprowadziłem do sezonu letniego wiec nie bedzie wstydu sie pokazac:grin:

ja oddaje auto do lakiernika niestety już po spocie w poniedziałek, także przyjadę jeszcze rdzewingiem :polew:

Nie ma się co przejmować moje jest pogiente.

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Sprężyny nie założone felgi nie odziane w oponki na aucie zima wstyd przyjechać.

Opublikowano
  • Autor
tam gdzie ktoś pierwszy zapoczatkuje:grin:

to jak tam gdzie ostatnio staniemy to mozemy sie nie zmieścić

Opublikowano

Ja także podlece :)

Opublikowano
  • Autor
Ja także podlece :)

:decayed:

a ten koleś z Tobą tą a3 będzie?

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

up

1. paput

2. Kowi - 70%

3. Rafi_2006

4. dziako

5. Paweł Puławy

6. DarkMind

7. kicker

8. Michał

9. armistead

10. artiR1

11. Robson

12. cysiek

13. golfer Toledo

14. kolega Golfera a3

15 ...

Opublikowano

będzie :]

Opublikowano

ja będe przed 15 dopiero

Opublikowano
  • Autor
ja będe przed 15 dopiero

ja pewnie tez

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

no kacka pierwszy raz nie będzie a tu a3 przyjeżdża:grin:

Opublikowano

Patrząc na to że idę do domu a jeszcze 3 lokale po drodze to mogę się trochę spóźnić :-) :-) :-) :-) :-):kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Dobra.... wstałem wcześniej.... Panie Rafał weź Pan korek do zbiorniczka ham.:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dobra.... wstałem wcześniej.... Panie Rafał weź Pan korek do zbiorniczka ham.:decayed:

w jakim że to celu?

Opublikowano

a mi się w końcu uda pierwszy raz na spota przyjechać autkiem po myjni :D

macie jakieś swoje ulubione puławskie myjnie bezdotykowe typu karcher itp? byłem na tej naprzeciw tesco, chociaż brakło mi odkurzacza, albo nie zauważyłem, ale szybciutko i fajnie się myje.

ból tylko taki, że nowe rysy zauwazyłem po zimie :kwasny:

Opublikowano
Dobra.... wstałem wcześniej.... Panie Rafał weź Pan korek do zbiorniczka ham.:decayed:

w jakim że to celu?

Kiedyś pisałeś że masz na zbyciu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.