Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co na tym bemowie takiego ciekawego, pojedzie raz i wróci juz nie bedzie jeżdził:grin:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

LISTA - w sumie można nazwać to spotem audi:grin: bo będzie a3,a4,a6 i kto wie może ktoś jeszcze się skusi, brakuje a8 i jakiejś 80:decayed:

1. paput

2. Kowi - 70%:grin:

3. Rafi_2006

4. dziako

5. Paweł Puławy

6. DarkMind

7. kicker

8. Michał

9. armistead

10...

Opublikowano

a8 tez mozna by załatwic ale kumpel chyba jest za miedzą aktualnie, a 80 to juz inna bajka, tyle ze jej właściciel na 61 lat :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To latw a8 chetnie sie przejade;-)

Opublikowano

Prawdopodobnie ze mną przyjedzie E36 :grin:

Opublikowano
  • Autor

Lo matulu nie masz tam jakiegos audi?:-) Jeszcze jakis goscio chce a3 przyjechac a drugi toledo;-) postawi ich sie obok beda miec osobnego spota:-D

Opublikowano

Grupa vag-a będzie :-)

No prawie bo Bmw e36 będzie

ale zawsze mogę kolegów z e39 wziąć ze sobą :-)

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

A niestety :doh: . Pochwaliłem się.

Jadą chłopaki na Toruń.

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Palić gumę znaczy będą:banan:

Opublikowano
  • Autor

Juz nie przesadzajmy w druga strone z tymi BMW

Opublikowano

Powiem im żeby zaparkowali w innym miejscu :grin::grin::grin:

Opublikowano

Nikt nie przesadza przecież . BMW to dobre auta są. Duzo moich kumpli posiada.

Opublikowano

Niech przyjadą, kupują hamburgery :-D

;-)

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Nikt nie przesadza przecież . BMW to dobre auta są. Duzo moich kumpli posiada.

:facepalm: a czy ktoś tutaj pisze ze sa złe?

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Powiem im żeby zaparkowali w innym miejscu :grin::grin::grin:

:grin:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Niech przyjadą, kupują hamburgery :-D

;-)

Tapatalk

o to to to:naughty::decayed:

Opublikowano

:grin: Widze ze humor dopisuje.

Panowie mam pytanie.

Wszyscy juz wiedzą ze spot w sobote , ale o ktorej.

Opublikowano

Chyba niedziele?:wink: ale dobre pytanie o której ?

Opublikowano

No może i niedziela. :decayed: zrobi się zakupy , wyjdzie ze sklepu i spot . Może być niedziela

tylko o której... Panie organizator? Tylko nie za późno.

Opublikowano

no jakoś tak, żeby jeszcze ładnie słoneczko grzało o ile będzie ;)

Opublikowano
  • Autor

ja tu tylko sprzątam to nie wiem:grin: 15?

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

14?

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

No może i niedziela. :decayed: zrobi się zakupy , wyjdzie ze sklepu i spot . Może być niedziela

tylko o której... Panie organizator? Tylko nie za późno.

tu nie ma organizatora jest tylko "naganiacz":decayed:

Opublikowano

jak o mnie chodzi może być i 14, bliżej południa to pewnie ciepło będzie

Opublikowano
  • Autor
jak o mnie chodzi może być i 14, bliżej południa to pewnie ciepło będzie

może być 14

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

wszystkim odpowiada?

Opublikowano

ja bede przed 15

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.