Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja odpadam - wymieniam przegub:decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Ja tez jade zerknąc co tam bedzie .

czekamy na foty:naughty::wink:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

lajkujta:grin:

https://www.facebook.com/pages/Audi-Grupa-Pu%C5%82awy/446521482097121?skip_nax_wizard=true

Opublikowano

Kurcze za późno zobaczyłem:kwasny:

a był ktoś?

Opublikowano
  • Autor
Kurcze za późno zobaczyłem:kwasny:

a był ktoś?

3 od nas było podobno

---------- Post dopisany 29-04-2013 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 17:39 ----------

300 kuni mówicie:grin:

315398_485199761547897_968366383_n.jpg

---------- Post dopisany 30-04-2013 at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 20:43 ----------

są foty z tego zlotu

947262_510866082283225_493395678_n.jpg

940975_510866298949870_87478919_n.jpg

262313_510866485616518_1512326291_n.jpg

944492_510866588949841_1670328959_n.jpg

946967_510866665616500_1028351785_n.jpg

225641_510866732283160_695621912_n.jpg

264265_510866818949818_517855157_n.jpg

217583_510866885616478_865516024_n.jpg

935042_510867008949799_2107809806_n.jpg

21252_510868208949679_2080781704_n.jpg

Opublikowano

uuu grubo:wink:

Opublikowano
  • Autor
uuu grubo:wink:

eee tam same :decayed:

Fot_%208_%20Kozy%20z%20kolekcji%20UWM%20w%20Olsztynie%20%28fot_%20K_%20Milewski%29.JPG

Opublikowano

Wszyscy mają ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej:wink:

Opublikowano
  • Autor

"jaki to jest silnik?":grin:

Opublikowano

następny 11 Maja :)

Opublikowano

RS6 C6, 5.0 V10 Biturbo... ;-) Pojawiła sie nowa S4 B5 Avant w LPU ze Szwajcarii, dzis był u mnie koles w sklepie, niebawem ma wpasc na diagnostyke i kasowanie błędów to oblukam, bo S4 bedzie na sprzedaz, polift 99, niecałe 20K

Opublikowano

a ten RS6 co napisałes to co? Ty chcesz kupić?

Opublikowano

Ja nie, chyba Papucik bo sie pyta jaki to silnik ;-)

Opublikowano
  • Autor
Ja nie, chyba Papucik bo sie pyta jaki to silnik ;-)

no raczej ja cytuje gościa z BMW X5, polecam obejrzec cały filmik

Opublikowano
RS6 C6, 5.0 V10 Biturbo... ;-) Pojawiła sie nowa S4 B5 Avant w LPU ze Szwajcarii, dzis był u mnie koles w sklepie, niebawem ma wpasc na diagnostyke i kasowanie błędów to oblukam, bo S4 bedzie na sprzedaz, polift 99, niecałe 20K

Kusisz:whistling:

Opublikowano
  • Autor

ktoś się wybiera?

nadwislanski13_4_ban.jpg

Opublikowano

Pewnie tutaj się pojawię

OS14KALEN_kib.jpg

OS25CELEJOW_kib.jpg

Opublikowano

Czemu nie, to mi może wyjaśnicie kilka błędów po pierwszej kontroli wagiem

---------- Post dopisany 10-05-2013 at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 12:54 ----------

to co, spot w Kurowie?:naughty::decayed:

Paput to można zaliczyć rajd i mecz w Niedzielę w Kurowie z Puławiakiem :naughty: kibice tylu Audiczek naraz chyba nie widzieli :shock3:

Opublikowano
  • Autor

Czemu nie, to mi może wyjaśnicie kilka błędów po pierwszej kontroli wagiem

---------- Post dopisany 10-05-2013 at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 12:54 ----------

to co, spot w Kurowie?:naughty::decayed:

Paput to można zaliczyć rajd i mecz w Niedzielę w Kurowie z Puławiakiem :naughty: kibice tylu Audiczek naraz chyba nie widzieli :shock3:

ehhh nie dam rady w niedzielę, może jutro jak bedzie rozdanie nagród pod UM?

ROZDANIE NAGRÓD

11 maja 2013- sobota, godz. 16.30

PKC 6D – Parking przed UM Puławy, ul. Lubelska 5

META RAJDU

11 maja 2013- sobota, godz. 17.00

PKC 6E – Auto Pikul – Puławy, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13

BADANIE KONTROLNE (SZCZEGÓŁOWE) KOŃCOWE

11 maja 2013 – sobota, godz. 17.15

Auto Pikul – Puławy, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

ja jutro o 16:30 będę, na trase rajdu nie dam rady wyskoczyć :kwasny:

---------- Post dopisany 13-05-2013 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 21:24 ----------

spocik kujawsko pomorski:polew: "a nie jak ćwoki w domach siedzą"

https://www.facebook.com/photo.php?v=161213567242297&set=vb.100609723340964&type=3&theater

Opublikowano
72598_342898525822867_1044781584_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.